Sayfa 68 Toplam 68 Sayfadan BirinciBirinci ... 185865666768
Toplam 673 adet sonuctan sayfa basi 671 ile 673 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karadeniz Bölgesini Bana Sorun

Status
    KocaDağLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Karadeniz Bölgesini Bana Sorun

Evet Samsunluyum tekkeköyüde bilirim bulunan yerleri az çok biliyorum daha çok önceki belediye başkanın samsun ve çevresinde çok yerlerde araştırma yaptığını biliyorum Corona dolayısı ile bende İstanbul'da mahsur kaldım ilk firsattda Samsun'a dönmeyi düşünüyorum bu arada emeklilik le alakalı iyi temennin için teşekkür ederim damada çay işinde başarılar dilerim

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    36

ıyı akşamlar samsunlu yollar açildı samsuna done bılırsın bak dolaş emeklılığin tadını bıraz çikar zamanın olursa veya boş vaktın
    arama yaparsın benım çaytoplama işi devam edıyor busene sıkıntı oldu gurcıler gelıyordu kapı kapalı
    ordudan gelen var ama çay toplama bılmıyor bu sene bıraz sıkıntı hayırlısı olur inşallah.
    KocaDağLı (Dün) Bunu beğendi.

Status
    KocaDağLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0

Alıntı ferık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıyı akşamlar samsunlu yollar açildı samsuna done bılırsın bak dolaş emeklılığin tadını bıraz çikar zamanın olursa veya boş vaktın
    arama yaparsın benım çaytoplama işi devam edıyor busene sıkıntı oldu gurcıler gelıyordu kapı kapalı
    ordudan gelen var ama çay toplama bılmıyor bu sene bıraz sıkıntı hayırlısı olur inşallah.
    @ferık ustam geç olsun güç olmasın bu sene böyle oldu hayırlısı ile seninde işlerin hal olurda rahat bir nefes alırsın benim derdim çok büyük işler değil daha ufak gömüler size ufak bir olayı anlatayım benim köyüm samsunun biraz yükseklerinde zamanında buralarda rumlar yaşıyormuş tabi mübadele zamanında yunanistana göç etmişler dolayısı ile rumların ardından bizimkiler buralara göç ediyorlar haliyle bizim yerin üzerinde birde kilise leri varmış tabi şimdilerde yok savaş dönemi yakılmış bizimkiler taşlarından ev falan yapmışlar yeri belli öyle duruyor bundan bir yıl önce köye üç kişi geliyor bizim enişteye elimizde belgemiz var bir yere bakmamız lazım diyor tabi bizim eniştenin bu tür işlerle alakası olmadığı için bakabilirsiniz diyor adamlarda ormana doğru gidiyorlar sonrası belli değil birşey bulmuşlarmı bulmamışlarmı belli değil benim derdim bu gibi ufak yerler inşallah ilk fırsatta memlekete gideceğim o arkadaşların dolandığı yerlerde ön araştırma yapacağım sizin gibi bu işlerde hayat eskitmiş bilgi birikimi fazla olan insanlardan bu yüzden ufak bir ricada bulunmuştum kusura bakma uzun oldu allaha emanet

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. KocaDağLı