Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cinlerin efendisi eba yusuf

lazoglu
    lazoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cinlerin efendisi eba yusuf

arkadaslar cin konusuna fazla girmek istemiyorum ama bazi arkadaslarin sorunlarini gordukce gene dayanamiyorum yaziyorum. definecilik ve cinler ic ice yani sandelyenin diger iki bacagidir yani bu ise gonul veya hobi olarak yapiyorsak kesin bir sekil karsimiza cikarlar kimimiz farkina varir kimimizde farkina varmaz dogal olay zanneder ama sonucta kesin bu isin derinliklerine indikce karsilasmamiz bu olaylardan kacinilmaz olur ,burda anlatmak istedigim birkac olay birkac ip uclari var size tavsiyem az da olsa bunlara uyun ben kendimi derin hocayim havasi bilirim demiyorum bunlar benim goruzlerimdir ve cogu ilmi kitaplardan alintidir ve kesinlikle bilmislik taslamiyorum sadece bildiklerimi dostlarla paylasmak istiyorum sizden istegim sadce allah razi olsun deyin yeter ne para ,nepul, nede gomunun yarisini istemiyorum sadce hakkin rizasi yeter . oncelikle her nesil olursa olsun temasiniz yani size yaklastiginda bu gibi varliklar yapilacak sey ler gayet basit herkesin bildigi seylerdir birincisi ve en kuvvetlisi ayet el kursidir bu duaya dayanacak kafir cin yok tur kainatta kazi yaparken yaninizdaki birkisinin sadce isi devamli bunu okumak olsun her yedi defada durup ezan okusun ezan bitince tekrar ayet el kursi yedi defa ve gene ezan okusun bu size zaman ve dokunulmazlik zirhi saglar ayet el kursi dusman cinleri dagitacak ezanda musluman yani bizim kardeslerimiz olan cinleri toplucak unutmayin musluman olanlari bize dusman degildir aksine dosttur ve bizi ifritlerden korur ve su anki musluman lider eba yusuf adinda cindir etrafinizi sardiklarinda yetis ya eba yusuf diye uc defa tekrarlayinca onu gorme serefine nail olursunuz [ 1995 senesinde bir mevkide bursada gece feci birsekilde taslandik oyleki cemberi daraltilar bizi ucuruma dogru surduler kacis yolumuz kalmadi bende o zaman kadar sitedeki varya bazi pokemanlar aynen oyleydim cinmis minmis anlamam hikaye derdim ama baktimki 30 kg kayalar yuvarlaniyor yumurta merkesze dayandi bildigim dualari okumaya calistim artik kacacak yerim ve takatim kalmadi durdum ne olacaksa olsun dedim kafami kollarimin arasina aldim dizlerimin uzerine oturdum artik taslara birnevi siper edindim ve var gucumle ayet el kursi okuyordum cesaretimi toplayip kafami kaldirdim evet taslar uzerime geliyordu ama taktiri ilahi taslar bana deyiyor sadce hizsetiyordum ama sizi yok agri yok ayaga kalkdim evet sanki ben yukari cikmisim onlar altimda taslari yuvarlarken goruyordum ama inanin onlar beni gormuyordu uzerlerinde sanki roma askeri gibi giyiniktiler bu bir zaman devam etti sonra kayboldular diger arkadarslarla aram daki mesafe nerdeyse yarim saatlik yol idi onlara yetistim onlar benden umidi kesmislerdi .] kisacasi kendimize bir hafta gelemedik bu olay bana bunlarin dunyalarini arastirmama sebeb oldu 11 sene firsat buldukca okudum arastirdim bana sadce definede lazim olan olaylari iclerinden ayikladim hoca meselesine gelince zmaninda kapilarini asindirmadigim cinci kalmadi ama suna kaanat getirdim cogu cin ali aralarinda yas kemale ermis derinleri var ama sayisi az mum isiginla araramak lazim sozun kisasi sudur dostlar ayet el kursi ezan birde hitaben cagri eba yusuf ve sunuda bilin cin musallat olan tanidiklarin var ise hoca hoaca kapi dolasmayin arapca yazmayi bilen dostunuz var ise size bir kiyak yapsin cin suresinin ilk sayfasini yazsin abdesli olarak mussallat olan sahsin uzerine taksinlar baska birsey demiyorum bunlar sizlere yetrde artar rabbimiz izin vermedigi surece yaprak kipirdamaz unutmayin allah kolaylik versin allah rast getirsin hepimize.

tohatlı60
    tohatlı60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten çok makbule geçti Allah razı olsun...

artis06
    artis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S.A

ARKADASLAR UC HARFLILERDEN KORUNMAK ICIN AYET-EL KÜRSİYİ OKUYUN.
    ISTE AYET-EL KÜRSİNİN FAZİLETİ.

Ayet el Kürsi okunan eve şeytan 30 gün yaklaşamaz.
    Sihir yapan kadın ve erkek de 40 gece o eve giremez.
    Bu duayı okuyan kişiden Allah, kötü ahlakı, hastalıkları, belaları ve elemleri giderir.
    Bu ayet sayesinde kişiye Muhammed ahlakı bahşedilir. Şeytan bu ayetin yüzü suyu hürmetine evlere giremez.
    40 gün gece veya gündüz bu duayı bin defa okumaya devam eden kimsede, Allah hakkı için ruhani haller zuhur eder. Melekler bu duayı okuyanın ziyaretine gelirler.
    Kim evine vardığında Ayet el Kürsi’yi okursa fakirlik 2 gözünün arasından çıkar gider.
    Hz. Ali buyuruyor ki: Allah Resulü ( s.a.v) in şöyle buyurduğunu işittim:
    “ Kim yatağına yatmadan önce Ayet el - Kürsi’yi okursa, Allah o kimsenin evini, komşusunun evini ve çevresinde bulunan evleri emniyet altına alır “
    SUPHESİZ ALLAH EVRENIN HAKIMIDIR.

bilbul
    bilbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam

lazoğlu kardeşime çok teşekkür ediyorum allah razı olsun

the.bends
    the.bends - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu hirsityan cin müslüman cin olayı dye bişey yoktur ARKADAŞLAR KİMSE KAFASINI BULANDIRMASIN. Incil'e göre yalniz kötü cinler ve iyi cinler (melekler) vardir. Kötü
    cinlerin basi seytandir. Yalniz bir tane seytan vardir, yani
    hristiyanlarin ve müslümanlarin farkli seytanlari yoktur. Isa Mesih hem
    seytandan hem de her cinden daha güclüdür. Yalniz Isa ve ona inananlar
    cinleri kovabilir. Ama dikkatli olunmasi lazim, cünkü cinler kovanlara
    saldirabilir, bunun icin bu isi olgun bir hristiyan yapmalidir.

İNCİL DE RABBİM İLETTİGİ BİR KİTAPTIR BUNUDA UNUTMAYINIZ.

the.bends
    SADECE İSAYA İNANLAR DERKEN KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN HRİSTİYAN CİNLER OLARAK BAHSSETTİKLERİNİZE SÖYLÜYORUM EGER BİR MAL SAHİBLİYSE BUNU cogu zaman müslüman din adamları dahi kovamamaktadır..

Status
    altansbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Altansbey

emegine sağlık lazoğlu gercekten çok makbule geçti bunuda ancak bir müslüman anlata bilirdi saol

Status
    scourgeofqod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Değişik

tehe.bends kardeşim çok değişik şeylere değinmişsin fakat konu biraz kapalı kalmış.
    Konulara verdiğim yazılı cevaplar sadece fikir ve düşünceden ibarettir. Kaçak kazı için yönlendirme amacı yoktur, gütmemektedir. Verilen bilgiler ön araştırma amaçlıdır. Ön araştırma yapaçak kişiler mutlaka araziye çıkmadan önce mülki amir'den izin almak zorundadır. Kaçak kazı yapmayalım yapanları uyaralım. Tarihimize sahip çıkıp , doğal ve kültürel varlıklarımızı koruyalım .
    Lütfen kaçak kazı yapmayınız.

the.bends
    aslında degişik olan bişey yok arkadaşım. gercek olan şuki herkes inandıgı şeye göre yorum yapar ama gercek bbazen farklı olabiliyo. öncelikle şunu belirtmek istiyorum üst taraftada degindim. cin in müslümanı hrstiyanı olmaz. bu incilde böyle gecer. incilde cin varlıgı iyi olanı melek kötü olanı şeytandır islamda ve isevilikte şeytan tektir.formda bu konu cok sık gectigi için bunu yazma gereksiniminde bulundum.söz gelimi sahipli bir gömüye musallat oldunu inandımız bir cin varsa bunu müslümanlar bu hristiyan bir çin ve malı bekliyor diyoruz. böyle bişi yok. kesinlikle ve kesinlikle hristiyan bir cin yoktur.müslüman bir cinde yoktur.. bunlarla baş etmekte derinden inanmış olan kişilerin işidir.

efsane prens
    efsane prens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı the.bends Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında degişik olan bişey yok arkadaşım. gercek olan şuki herkes inandıgı şeye göre yorum yapar ama gercek bbazen farklı olabiliyo. öncelikle şunu belirtmek istiyorum üst taraftada degindim. cin in müslümanı hrstiyanı olmaz. bu incilde böyle gecer. incilde cin varlıgı iyi olanı melek kötü olanı şeytandır islamda ve isevilikte şeytan tektir.formda bu konu cok sık gectigi için bunu yazma gereksiniminde bulundum.söz gelimi sahipli bir gömüye musallat oldunu inandımız bir cin varsa bunu müslümanlar bu hristiyan bir çin ve malı bekliyor diyoruz. böyle bişi yok. kesinlikle ve kesinlikle hristiyan bir cin yoktur.müslüman bir cinde yoktur.. bunlarla baş etmekte derinden inanmış olan kişilerin işidir.
    BU SENİN İNANCINA GORE BÖYLE OLABİLİR.AMA İSLAM İNANCINA GÖRE
    DURUM FARKLIDIR.BİLESİN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)