Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Define Keşfi Duası

medyum
    medyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Define Keşfi Duası

hacihasan
    hacihasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamünaleyküm ve rahmetullahüberekatu, sevgili kardeşim, bu yazıların define bulacağı manasına nereden vardığınızın, idrakiyatım heç almamıştır. Bahsi geçen ve üst tarafımızda yazılı arabi lügatıylen yazılı metineler neyin nesidir ve manası itibariylen lütfen beyan edermisiniz? Bu bir kafayı nail meselesi midir diye bir an şaşalamadım dersem, yalan olmaz. Cenabıallahın selameti dileğiylen, YÜCE YARADAN kullarını sıyırmaktan korusun, ami
    Konu kafkaslı tarafından (11.Ocak.2010 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.

blackeagle
    blackeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasim bu konuyu burda hic uzatmayin bu yöntemle bulsan kendin bulurdun burada bulunan genc arkadaslarimizinda bo$ yere kafasini celmeyin lütfen .

saygilar

blackeagle
    arkadasim bu konuyu burda hic uzatmayin bu yöntemle bulsan kendin bulurdun burada bulunan genc arkadaslarimizinda bo$ yere kafasini celmeyin lütfen .

saygilar

Status
    Lested - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Medyum arkadaşım paylaşım için teşekkürler.Bu arada arkadaşımız paylaşımı kafasından deyil kitabtan yapmış..

Status
    BARTINLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

selamlar

selamün aleyküm arkadaslar bilmeden ögrenmeden kimsenin üzerine gitmeyin arkadasim seninde ellerine saglik diyorum ama böyle seyleri yani duvalari burda aciklama öyle duvalara inanmayanlar iste görüyorsun ne bicim seyler yaziyorlar birde esmaül hüsnaya vede gizli ilimler hazinesine baksinlar ve okusunlar orada yaziyor arkadasin dedikleri saglicakla kalin metin hoca

bws
    bws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gizli ilimler

arkadaşımızın vermiş olduğu bu dua mustafa iloğlu tarafından derlenen gizli ilimler hazinesi adı altında iki cilt olarak yayınlanan kitapatan alıntıdır.

bu kitapada bunun haricinde çubuk yapma vb. başka define formülleride verilmiştir.

kitap bende mevcut ancak bu formülleri hiç denemedim...

blackeagle
    Gizli ilimler kitabinida okuduk benim amacim dualari bu i$lere alet etmeleri ,Dualarla Bulsaydi kitabi yazan mustafa bey bulurdu ama zaten kitabi okuyarak yazanlari hazine sahibi yapmiyormuyuz.
    Dualarla hazine bulunsaydi tüm cinci hocalar kö$e olurdu yani bazilarimiz halen anlamiyor .Bu yöntemle bir ki$i ciksin karsima bulsun ispat etsin birdaha arazi cikip en sevdigim hobbyden vaz gecerim nerde ...
    Kutsal Dinimizi bu tür Dünya islerine alet etmeyelim ,anlayan anlami$tir .

saygilar Black eagle

bws
    bws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı akademi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şunu iki kerre iki dört eder şekilde belleyin .kuranın sırrından faydalanmak için yine o yüce kitabın sırdaşı olmanız onunla herdem hemhâl olmanız,onunla âşıkla mâşuk gibi olmanız lazımdır yoksa öyle iki âyeti yazmakla ve ya okumakla kuranın sırrlarına vâkıf olamaz ve bu sırrları emelleriniz doğrultusunda kullanamaz ve haliylede emelinize ulaşamazsınız.Ondan istifade edebilemek için önce onun arkadaşlığını kazanmanız içindekilere uygun bir hayat yaşamanız lazımdır.abdest yok nemz yok kuranı okluma yok yok yok vede kalk iki ayetle yüce kitabın sırlarına vâkıf olduğunu sanarak emellerine kavuş,aman da ne kolaymış.akıllı insan böyle yapmaz,çünkü Kuran ilâhi bir kitapdır vede ona yaklaşımda bu il3ahi çerçeve içinde olur bunun dışında ne aranırsa yanlış olur.önce itikadınız düzeltceksin, kuranın içinde barındırdığı İLÂHİ EMİRLERE UYGUN YAŞAMA AZMİ VE GAYRETİ İÇİNDE OLUP HARAM VE HELALE DİKKAT EDECEK VE İÇİNDEKİ DÜNYA SEVGİSİNİ ATACAKSIN Kİ BAK GÖR BÜTÜN HAZİNELERİ BULUYORMUSUN BULMUYORMUSUN ? BULURSUN BU DEFADA BU HAZİNELEİR GÖZÜN GÖRMEZ İL3AHİ HAZİNELERİN BÜYÜSÜNE KAPILIRSIN Kİ İŞTE ERENLERİN HALİDİR BU.
    ..................
    +1

Status
    güldede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

[url=http://fotograflar.defineyolu.com/Agustos/2/dsc01034jpg_d6a1.jpg][img]http://fot

merhaba arkadaşlar ben formunuza yeni katılıyorum öncelikle hepinizi saygı ve sevgi ilr selamlıyorum. ben bu dualarla hazine arama işine black kardeşime katılıyorum. hepimiz yaptığımız işin özelliğine ve samimiyetine özen gösterelim . olmadık hurafeler bizleri değişik yerlere sürükler amacımızdan saptırır. mühim olan bu işi kuralaına göre ve ilmi ve bilimsel yönden ele alıp gereğini yapmaktır. tüm arkadaşlarıma rastgele diyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)