Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1234511 ... SonuncuSonuncu
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karahasan Köprüsü Hakkında

Status
    baba_sahintepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Karahasan Köprüsü Hakkında

SİTELERE bakıyorum kendimi aptal gibi hissediyorum arkadaşlar. size inanmak istiyorum ama gerçekleri bildigim için size yardım etmek isrtiyorum. ÖNCE BİR GERÇEK DELİLLE BAKMAK LAZIM İSBAT LAZIM. Örnek olarak KARA HASAN KÖPRÜSÜ Bunlar dagda olmaz köprü kervan yolları üstüsnde yerler.BU yerler bulundu MESELA KARA HASAN KÖPRÜ Devamı PAMUKCU YOKUŞU DOMUZ KOTURASI KARTAL KAYA BAL KAYA KARA DAG MEMELİ KAYA KARA GÖL DELİKLİ TAŞ TAVŞAN TEPE ILICALAR bunlar hepsi ÇANDARLI BÖLGESİNDE bunların çözümü kolay olsaydı herkes çözerdi. Ama bunların delili var kaç yerden parası alındı İÇİNİZDE çözecek arkadaşlar var anlıyorum SİZE yardım etmek istiyorum bütün soru ve görüşlerinize açıgım.saygılarımla......
    ACEMİAVCI (24.Mart.2021) Bunu beğendi.
    Hadi İnşallah Olacak Birşeyler...

Status
    dilo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

x

selam bak tam 12 adet karahasan köprüsü var 11 bulursun 12 asla sadece elinde köprünün krokisi haritası olan bulur tabiki dogru yerde bulursa öyle kolay degil bulmak üstünden gecersin karahasanköprüsü oldugunu farketmessin bile

Status
    trt123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    31

o bulundu bu bulundu

baba_sahintepe bu arkadaş herşeyi görmüş, bulmuş yada bulunmuş koy bakalım fotoğraf görelim neresi bulunmuş Kartal kaya şahinkaya mesela nerde bulunmuş koy fotosunu görelim burayı ben bizzat gezdim arkadaş herşeye atlıyorsun birtane fotoğraf yok

Status
    dilo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

x

Alıntı trt123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baba_sahintepe bu arkadaş herşeyi görmüş, bulmuş yada bulunmuş koy bakalım fotoğraf görelim neresi bulunmuş Kartal kaya şahinkaya mesela nerde bulunmuş koy fotosunu görelim burayı ben bizzat gezdim arkadaş herşeye atlıyorsun birtane fotoğraf yok
    selam ben foto ekledigim zaman tamamı açıga çıkar herşeyin zamanı var ben öyle kişiler tanıdımki ben şurayı arıyom burayı arıyom hadi gel götüreyim diyorum sıkmıyo tırsıyo herkes bende oluruna bıraktım allah kimin kısmeti varsa vakti saati gelince hiç tanımadıgın insanlarla buluşur kısmetini verir yeterki allah bu kısmetleri yazzın kaderine herşeyin dogrusunu allah bilir

Status
    bursaranger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

pamukcu yokuşu

karahasan köprüsünü bilmemde,pamukcu yokuşu,iznik-yenişehir arasındaki dağ sırasındadır.bu dağ sırası bandırmadan devam eder,bileciğe veya daha ötelere gider.kervan yollarının üstünde bir dağ sırasıdır.ayranpınarı,pamukcu yokuşu kesinlikle iznik-yenişehir bölgesindedir.

yakuza16
    yakuza16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

pamukçu yokuşu

Alıntı bursaranger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karahasan köprüsünü bilmemde,pamukcu yokuşu,iznik-yenişehir arasındaki dağ sırasındadır.bu dağ sırası bandırmadan devam eder,bileciğe veya daha ötelere gider.kervan yollarının üstünde bir dağ sırasıdır.ayranpınarı,pamukcu yokuşu kesinlikle iznik-yenişehir bölgesindedir.

bu bölge katırlı dağlarında bu bölgeyi bilen biri var arap hana ve vezir hana yakınmış..bunuda bana oraya yakın bir köylü arkadaşım söyledi..inşallah orasıdırda bu belgelerdeki yerler tek tek ortaya çıkar...bursa ranger sen bayağı biliyorsun bu bölgeleri arkadaş gezdinmi katırlıyı hiç bilgi paylaşımı yapabiliriz..

Status
    bursaranger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

eşkiya paraları

değerli kardeşim yakuza:ben bugüne kadar hiçbir yere gitmedim.bu işlerde bilgi,belge çok önemlidir.fakatbiraz mantıklı olursak bu eşkiya paraları bulunur.bölge büyük ihtimal katırlı dağlarının olduğu dağ sırasında geçiyor.bu dağ sırasında belgelerde adı geçen bir sürü mevkii hala aynı isimle anılıyor.bu dağ sırası tahminime göre ipek yollarının bulunduğu yerlerde doğu,güneydoğuya kadar devam ediyor.başlıca belgelerde geçen mevkii isimleri,aşağı benli,yukarı benli,pamukcu yokuşu,drazali,tazali,ayranpınarı,yeşildağ,hersek, bunun gibi yerler bu dağ sırasında ve yakın bölgelerdedir.ayrıca keşiş dağı (uludağ)dahil.denizden çıktık denen yer bandırma dır.araştıracak arkadaşlar buna göre araştırsın.haritayı açın bakın.bu bölgede çok az işaret ve iz kalmıştır.çoğu işaret kendini bilmez kişiler tarafından yok edilmiştir.bunun için mantık ile çalışmak gerekir.herkese bol şanslar...

Status
    trt123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    31

fotoğraf koyarım ?

pekala sitedeki yazılarım siliniyor hatta eski mesajlarımda silinmiş sebebi nedir bilelim ...fotoğrafa gelince o kolay geçerim....yorum

hasmet93
    hasmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

karahasan

karahasan koprusu para ıcın yapılmıstır normal kopru aramayın

Status
    arcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    O'nun Yanından
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Siz karahasan köprüsünü nişanları ile bulun,resimleyin, çözümü bana ait.

Tabi ki kayıtlarda yazan diğer yerlerin çözümüde bilgimiz dahilinde çözüme kavuşturlur.
    Yeterki gerçek olsun, resimlensin gerisini hallederiz.

Selametle.
    Ustam Öyle söyledi......

Dervişlik olsaydı taç ile hırka
    Biz dahi alırdık otuza kırka

Bu biçareye dua buyrun,lütfen.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)