slm arkadaslar herkes 1 yorum yapmıs bende 1 yorum yapayım

ben kendim hep hacı ve hocaların icinde bil hassa seyhlerin icinde buyudugum için onların cin ve define hakkında her zaman konustukları bazı seylerı sıze yazmak istiyorum

bu define işi cok zordur oncelıklerle şimdi tılsım buyu sihir dedigin zaman durup dusunmek lazım 1 cisi bu tılsımı sihiri herneyse yapan hangi devire aittir roma mı lidyamı ermenimi ve sonraki problem ise bazı hadislere gore 1 gomüyü normal 1 insan tılsımsız bile gömse 40 yıl sonra cınler onu sahiplenir ve ona her yaklastıgında o cınler yerini degistirir ama boyle bir olay da var eyerki 1 cın bir malın yerini degiştirirse 3 kere degistirme hakkı vardır sen kazarsın cok yaklasırsın o alır baska 1 yere koyar yakınlarda 1 yere makıneyle kazdıgın yere tutarsın kazdıgın yerde olmaz az ılerde veya geride olur tekrar kazarsın yıne yeri degisir ama unutmayınki 3 kere yer degiştirme hakları vardır 3 ten sonra o mal en son koydukları yerde kalır ve bu dedigim olay gomu gomuldukten sonra baslar yanı sahibi koyar 300 yıl sonra alı arar tam denk gelir yerini degistirirler ali vazgecer 20 sene sonra mustafa yerini bulur yeri degisir oda bırakır 50 sene sonra omer gelir kazar cınler tekrar degisir o koydukları yerde kaldı en sonra kısı gelir kazar bulur ve sonra derlerki oraları bir cok insan kazdı ama kimse bulamamıstı ve gelelim tılsımlara
ben işaretlerden pek anlamam ama ayet ve tılsımlar ilgi alanımda oldugu icin yaklasık 15 yıldan beri hep o konuları arastırır ve hakkında bilgi toplarım

tılsımarında 1 cok degişik sekli vardır bazıları defineyi koruma bazıları tuzak ve bazıları ise lanet gibi 1 sey
bunlarda aralarında 1 cok parcaya bolunur mesele bizim rahmetli 1 hoca vardı biz cok eskiden 1 kazıya gitti 1 daire cizdi bize daireye giren besmele ceksin baslasın cıkan besmele diyip elindeki kazmayı koregi bıraksın cıksın demişti biz kazıyorduk ve dairenin icinden yanlıslıkla kolun bile cıksa koluna sanki birileri sopayla vuruyordu bir kac kere sırtım cıktı vurdular oluyordum sonra ordan vazgectik benimde define hayatım basladıgı yerde bitti bir daha ugrasmadım şimdi bu tılsımlar nasıl olur ?
bazı tılsımlar hazineyi korur nasıl guard gibi yaklasan kimseyi büyü ile vurur bunu bizim rahmetli hoca yasamıstı koca top olup butun kaburkalarını kırmısı
tabi onlar cok buyuk hazinelerin ustunde olur unutmayın cok büyük öal cok büyük tılsımlarla korunur oyle bulsanız bıle hemen atlamayın icine once az bekleyin neler olagını gorun sonra girin girerken cıplak elle dokunmamaınızı tafsiye ederim.. kocuk hazinelerde kucuk tılsımlar olur sadece korkurtur ama oldurmez tabi siz korkudan olmazseniz cok temkinli olun yaklastıgınızı dusundugunuz an her zaman tetikte olun duydugum 1 cok hadise gore ki olayları yasanlardanda duydugum kadarıyla bu ufak definelerde buldugunuz an buyuk 1 yilan cıplak 1 kadın ve kafa bas bir kol ona benzer birseyler cıkıp size dogru gelebilir korkmayın sakın elinizdeki kazı aletiyle kafasına vurusanız o sihir bozulmus olur
ve son olarakta bunu solemek istiyorum
tılsımlar definenin yerini degistirmez oldurur korkutur ve hazineyi muhafaza eder buyuk definelerin yeri degişmez ama koruycusu olur ve bu tılsımları çözmek için ancak o tılsımları okuyan ve anlamlarını bilen biri yapabilir hacılar hocalara kanıp onlara parada yedirmeyin normal 1 hocanın yapabilecegi bir sey degil bunlar cinci hocalarlarda hic alakası yok 1 hocaya gidip para yedireceginize ayetel kursiuyi ezberleyin bir cok tehlikeden sizi korur ben soleyeceklerım bu kadar allah yardımcınız olsun 1 yeri ararken her zaman cok dikkatli olun resimlerini cekin eve gelin evdede uzerınde durun cunku o anda bakıpta gozunuzden kacan seyler sonradan resimlerde gozunuze takılabilir a.e.olun