Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ayetlerle define bulma

şhn58
    şhn58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayetlerle define bulma

selamunaleyküm arkadaşlar bende bu define işine yeni başladım elime bir hocadan üzerinde ayetler yazılı dört parçadan oluşan bilmiyorum ney ağacından yapılmış çubuklar geçti.Yasin sure'sinin son yarım sayfasını okuyuncan çubuklar yöneliyor aldığım kişi ve ben altına yöneldiğini düşünüyoruz ama sizin hiç elinize bu şekilde bir çubuk geçtimi doğruluk payı ne kadardır belli başlı yerlere çekip götürüyor götürdüğü yerlere baktığında gerçekten burda vardır diyosun daha tam olarak bir yerden sonuç almadık ama değişik değişik taşlar ve üzerinde işaret olan taş çıkıyor ama çözemiyoruz yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Status
    blackeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

slm

Agactan yapilmi$ cubuklarla bo$ yere zaman kaybi yapmayiniz,diyecegim ama gül cubuklarinlanlada su yeri tespit ettiklerini gördüm ilginc ama dogru.Ama siz siz olun i$aretler üzerinde calisiniz her i$aret bir bulmacanin parcasidir.Agactan yapilmi$ cubuklarlan ugra$ip zaman kaybi ister yapin ister yapmayin artik o size kalmi$ .ARTI buldugunuz üzerinde i$aret olan ta$larin resimlerini ekleyiniz onlara yorum yapalim.

saygilar black.
    Bin biliyorsan, bir biliyorum diyeni dinle, o bir bilmediğin, bildiğin binin içinde olmayabilir,

God Love´Z u aLL

Status
    ramses5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    o tip çubuklar su bulmak için

Status
    uslu6714 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

mrb

esselamunaleykum arkadaslar cubukların yonelttıgı noktada ıstedıgınıze ulasamasanızda işaretli tas bulmussunuz yanı bulmacanın bır parcası bırde toprak altında buldunuz sanırım bu cubukların ıse yaradıgının gostergesı gıbı en dogruyu ALLAH C.C bılır. ısaret buldugunuz noktalarda calısmalarınıza devam edın ıllakı bır sonuc alırsınız nasıp bu varsa kısmetınızde olur ınsaalah kolay gelsin...

şhn58
    şhn58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selamunaleykum

arkadaşlar cvp yazmakta geç kaldım ps bozuktu o yüzden kusura bakmayın bence çubuklar insanı yanıltmıyor çünkü belirli yerlere götürüyor sonra yasin suresi'nin son yarım sayfasını okuyosun çubuklar yöneliyor türkçe mealini okumanızı tavsiye ederim.resmide yükleyecem ama telefondan bağlandığım için internete çok yavaş yükleyemiyorum hayırlı akşamlar herkese

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)