Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cok Yaklaştım Ama Kaydı Galiba Yardım Lütfen

Erhan PERGEL
    Erhan PERGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cok Yaklaştım Ama Kaydı Galiba Yardım Lütfen

Arkadaşlar benimde emin olduğum cihazımın onay verdiği (Garret GTI-1500) bir yer var 2 metre kazdım fakat sinyalin yeri sürekli yer değiştiriyor.Bunu bu işle ilgilenen cindar hocalara danıştım 6 hocaya gittim hepsi ağızbirliği etmişcesine burada var ama kaydırmışsınız dediler en son gittiğim kişi kazdığım yerin sahipli oldugunu 17 adet olduklarını MAYMUNA KAVMİNDEN GELDİKLERİNİ isimlerinin betübukumbur oldugunu söyledi.Bazı hocalara baglama yazdırdık bizlerede boylama denilen ayetlerden.Bunlarla birlikte tekrar baslamayı düşünğyoruz.Konuyla alakalı sizlerinde bilgilerine ihtiyacım var paylaşırsanız sevinirim.
    SAYGILAR...

turgay tarık
    turgay tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir tavuk kes mangal yap ,arta kalan kemikleri etrafa serpiştir.
    işin tamamdır. Bana da dua edersin

refref
    refref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş yeni ve acemisin kusura bakma..
    Garret dedektörü tek para arama cihazıdır..2 metreye inmesi mümkün değil.Ayrıca bu cihaz hassastır..bazen zırt pırt ötebilir..Bunuda kayma zannedersin..

Yani kısacası sana tavsiyem garret2500 le tek para arayabilir en fazla 1 metrenin altına inemezsin,hal böyle olunca ona göre programını yap..Genelde ufak parçaları bulur..

Hocalara gelince onlar yerini bilemezler..Bilende evliya olmuştur itibar etmez dünya malına..Söylemzde..söylersede tam yerini söyler..

Günümüzdeki hocaların çoğu bişey biliyorum havasına girmiş egolarına uymuşlardır..Allah şuur versin..

alibey
    alibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok haklısın refref kardeş

daha öncede söylediğimiz gibi cinler neden arkeologlardan kaçırmıyor çoğunda muskada yok sen en iyisi hacı hocayı bırak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)