Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koyun Çanlı Mağara

Status
    trt123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    30

Cevap: Koyun Çanlı Mağara

altında çakıl olan taş duruyor yaklaşık ağırlığı 2 ton öyle git al diyenler eşkiyanın basit para koymadığını bilsin uçurum kenarında ayrıca tılsımlı yer
    balkaya34 (06.Nisan.2020) Bunu beğendi.

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    41

Alıntı trt123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altında çakıl olan taş duruyor yaklaşık ağırlığı 2 ton öyle git al diyenler eşkiyanın basit para koymadığını bilsin uçurum kenarında ayrıca tılsımlı yer
    çok haklısın kardeşim . bu işler o kdarda kolay degil. adamlar emanetlerini 50 bilemedin 100 kişiyle koymuşlar sen git hemen kolayca al. varmı öyle kolay lokma. saklanan emanetler hep büyük işçilikle saklanmış planı projesi ayrı.sevgiler

Status
    hvefam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5

Cevap: koyun çanlı mağara

Alıntı kurtbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...hvefam abim bak okudun demekki bu arkadaşlarımız hayel görmemiş,yalanda yazmamışlar bilgileri yakın,sende bulmuşsun,ne der burda mantık hvefam abiminde bölgesinde varmış başka bölgelerde varmış,yani hepsini ben buldum hepsi benim bölgemde demekle boşuna iddaa ediyorsun,bu tezin yanlış oldunu artık anlamış olmalısın,bu arkadaşlar senin bölgende olmasın,abooo olurmu olur,,acelle et abim belkide aldılar malları boşaltdılar haberin yokdaa,eyvah,eyvah,,teşekkürederim,saygılar...
    Kurtbaba kardeşim, ben çok belge okudum halada okuyorum, benim iddiam ve tezim şu, yani seninle aramızdaki düşünce farkı şu, ben bu eşkiyaların bilindik yerlerin isimlerini alıp hiç alakası olmayan bir yerde benzerlerini ve kopyalarını yaptıklarıdır, benim bölgem böyle bir yer. Siz gerçek yerlerde ararken ben gerçekle hiç alakası olmayan bir yerlerde arıyorum oysa siz namlı yerlerde yani bilindik yerlerde, herkesin bildiği yerlerde arıyorsunuz. Mesela benim bölgemde hiç namlı yer yok yani bal kaya diye bir yer yok, halkalı kaya diye bir yer yok, sarı göl diye bir yer yok, oysa sizler gerçek yerlerde arıyorsunuz ve bu yüzden bulsanız dahi son nokta boş çıkıyor. Ben arkadaşların hayal gördüğünü iddia etmedim sadece arkadaşların yanlış yerlerde oyalandıklarını söyledim. Ben yine iddia ediyorum hepsini ben buldum, hepsi benim bölgemde benden başka bir Allah'ın kulu da yerleri bilmiyor. Bu yüzden hiç acele etmeye niyetim yok, zaten ne demişler acele işe şeytan karışır, bizimde şeytanla işimiz olmaz...

Status
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    30

Belgelerde geçen şuraya taş çaktık taş diktik diyorlar ya, işte bu kaya onlardan biri foto uçurum altından çekme, üstten fotosunda muska şekli var bulursam onuda geçerin ipsiz gezilmeyecek bir noktada yaklaşık ağırlığı 2 ton alt taraf kayalarla desteklenmiş üstündeki işaretlerden anlaşılacağı üzere 3 harflilerle koruma altında

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    41

burada papa haçı var . yani buranın bir çobanı var malları bekliyor. bir rahip tarafından buraya çoban bırakılmış sevgiler

Status
    Asar28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Bu bolge neresi usta dogal gibi de duruyor

Status
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    30

kaya üzerinde 2 çarpı ve 1 kalın 1 ince çizgi var bunun anlamı karışık para ve koruma altında yer yani altından delikli taş çıkacak yakılması lazım yoksa parayı alamazsın alsanda huzur bulamazsın

Status
    Uzan Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Ne tılsımı taşı devirip altını açtım yok birşey zaten yanları kaya elli santim çapında taş gölün içine düştü şelalede var para yerleri yanlış

Status
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    30

benim dediğim yer uçurum kenarı kimse uğramadı oraya bir ara yakınlarına gelenler oldu jandarma aldı onları daha da gelen olduğunu sanmıyorum

Status
    Uzan Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

benim dediğim yer uçurum kenarı kimse uğramadı oraya bir ara yakınlarına gelenler oldu jandarma aldı onları daha da gelen olduğunu sanmıyorum
    Tamam zaten uçurum yantarafı şalele öyledeyilmi şalele yokmu var ozaman herkez yalan söylüyor yada birşe bilmiyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)