Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cinler hocalar büyü şeytan tılsım

problem
    problem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cinler hocalar büyü şeytan tılsım

Herkese Selam Arkadaşlar Bizde Bu Mantık Olduğu Sürece Bu Cin Tılsım Davası Sürer Gider.yok Sen Yaşamadın Yok Bilmeden Konuşma Hani Delil Yok Olamaz Zaten.bu Cinler Ve Tılsım Bir Türkiyede Var Başka Yerde Yok,biz Bu Mantığı Silmezsek Aklımızdan Ne Bir Adım Ileri Ne Bir Adım Geri Gideriz. Filanca Hoca Kovuyor O Hoca Onları Görse Gerçekten önce Kendi Kaçar Yani Bırakalım Bir Kenarı O Zaman Arkeologlarda Götürsün Ne Hocası Ne Cini Adam Onların Yaşam Alanında Geziyor Ondan Sonra Yok Geldiler Gittiler Arkadaşlar Bugün Köpek Dahi Saldırır.seni Tanımazsa Işte Olayın Aslı Bu Varsa Itirazı Olan Yazsın Ama Ayet Hadis Göstersin.hz Peygamberden örnek Versin.veremez Kuranda Olmayan Bizde Var çünkü Bizde Masal Okuyan Hocalar Hepinize Saygılar.......................................... ..........

Status
    Funkstazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Aslında sen bu kafayla fazla yaşamazsın.İllede inanmıyorum diyosan gel seni götüreyim bir yere orda kesin para var ve sahipli tek başına gideceksin ve eğer alabilirsen bütün paralar senin olacak..Biz Kur'an da yazana inanırız.Ve Kur'anında bir çok yerinde cinlere değinilmiştir.

(Enam Suresi, 128) =Onların tümünü toplayacağı gün: Ey cin topluluğu insanlardan çoğunu (ayartıp kendinize kullar) edindiniz (diyecek). İnsanlardan onların dostları derler ki: Rabbimiz, kimimiz kimimizden yararlandı ve bizim için tespit ettiğin süreye ulaştık. (Allah) Diyecek ki: Allah’ın dilediği dışta olmak üzere ateş sizin içinde süresiz kalacağınız konaklama yerinizdir. Şüphesiz Rabbin hüküm ve hikmet sahibi olandır, bilendir.
    (En’âm Sûresinin 100 )=Bir de cinleri Allah’a bir takım ortaklar yaptılar. Oysa onları o yarattı. Bilgisizce Allah’a oğullar ve kızlar da uydurdular. O, onların niteledikleri şeylerden uzaktır,
    yücedir.

(En’âm Sûresinin 128 )
    =Onların hepsini bir araya toplayacağı gün şöyle diyecektir: “Ey cin topluluğu! İnsanlardan pek çoğunu saptırıp aranıza kattınız.” Onların insanlardan olan dostları,
    “Ey Rabbimiz! Bizler birbirimizden yararlandık ve bize belirlediğin süremizin sonuna ulaştık” diyecekler. Allah da diyecek ki: “Allah’ın diledikleri (affettikleri) hariç, içinde
    ebedi kalmak üzere duracağınız yer ateştir.” Ey Muhammed! Şüphesiz senin Rabbin hüküm ve hikmet sahibidir, hakkıyla bilendir.

(Cin Sûresinin 19 )
    =“Allah’ın kulu (Muhammed), O’na ibadet etmek için kalktığında cinler nerede ise (Kur’an’ı dinlemek için kalabalıktan) onun etrafında birbirlerine geçiyorlardı.” (Rahmân Sûresinin 33)=Ey cin ve insan toplulukları! Göklerin ve yerin uçlarından bucaklarından geçip gitmeye gücünüz yeterse geçip gidin. Büyük bir güç olmadıkça geçip gidemezsiniz.

(Fussilet Sûresinin 29)
    =(Ateşe giren) inkârcılar şöyle derler: “Rabbimiz! Cinlerden ve insanlardan bizi saptıranları bize göster de onları ayaklarımızın altına alalım ki en aşağılıklardan
    olsunlar.”

(Sebe’ Sûresinin 13 )
    =Cinler Süleyman için dilediği biçimde kaleler, heykeller, havuz gibi çanaklar ve sabit kazanlar yapıyorlardı. Ey Davûd ailesi şükredin! Kullarımdan şükredenler pek
    azdır.

problem

elhamdullilah müslümanız

sayın arkadaşım oradaki yazımda cinlere inanmıyorum demedim. sadece defineyle ilgisi yok dedim.iyi OKUMADIN HERHALDE O AYETLER CİNLERİN VARLIĞI İLE İLGİLİ.SEN BANA DEFİNE İLE İLGİLİ CİNLERİN MALI KAÇIRMASI ÇARPILMA VESAİRE KONUDAN BAHSEDEN AYET YAZDA İNANAYIM EZBERE DAYALI OLMAZ BU İŞLER SAYGILAR

Status
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı problem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın arkadaşım oradaki yazımda cinlere inanmıyorum demedim. sadece defineyle ilgisi yok dedim.iyi OKUMADIN HERHALDE O AYETLER CİNLERİN VARLIĞI İLE İLGİLİ.SEN BANA DEFİNE İLE İLGİLİ CİNLERİN MALI KAÇIRMASI ÇARPILMA VESAİRE KONUDAN BAHSEDEN AYET YAZDA İNANAYIM EZBERE DAYALI OLMAZ BU İŞLER SAYGILAR
    Bende sana diyorumki cinlerin define ile ilgisi vardır.
    Kanıtla diyorsan samsuna gelince özelden msj at.

problem

demekki samsunda var

syn arkadaşım cinlerin varlığı hakkında ayet var.ama defineyle ilgili dedim veremedin hadiste yok.budaişin aslını ortaya çıkarır.herhangibir konu hakkında itilaf olur ama gerçek hakkında olmaz.bu konu sürer gider.ne demişler delinin birikuyuya bir taş atmış kırk kişi çıkaramamış.
    SAYGI VE SELAMLAR

Status
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı problem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    syn arkadaşım cinlerin varlığı hakkında ayet var.ama defineyle ilgili dedim veremedin hadiste yok.budaişin aslını ortaya çıkarır.herhangibir konu hakkında itilaf olur ama gerçek hakkında olmaz.bu konu sürer gider.ne demişler delinin birikuyuya bir taş atmış kırk kişi çıkaramamış.
    SAYGI VE SELAMLAR
    Az kafanı çalıstırırsan benim sana demek istediğimi anlarsın.
    Define ile ilgili bir ayet nasıl verim.İnsanlığın kurtulması için inmiş mubarek bir kitap.Define ile ne işi olsun.
    Baştada dedim eğer askerliğini yapmamışsam seni çok döverler askerde bu sözümü unutma.Eğer yaptıysanda itiraf et.
    Açık açık söyledim lafının arkasındaysan beklerim seni..

problem

demek siteden kovuyorsun

canın cehenneme diye msj atmışsın defol demişssin gideriz cahilsen biz ne yapalım.sen önce saygıyı öğrenecen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)