Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rüyasında hazine bulduğunu görüpte bulanlar buraya lütfen bilgi içindir.

cigdemlale
    cigdemlale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rüyasında hazine bulduğunu görüpte bulanlar buraya lütfen bilgi içindir.

slm arkadaşlar bu konuyu açmak istedim çünkü açmam için bir çok sebebim var.öncelikle bu işlerle 10 gün öncesine kadar hiiç uğraşmazdım ilgilenmezdim aklımın ucundan geçmezdi.25 yaşındayım ve bu yaşıma kadar rüyalarımda defalarca gömü bulduğumu gördüm hay allah ne güzeldi derdim geçerdim.aradan 6-7 geçer ben yine bu tarz rüyalar görürdüm.Fakat şimdi burdayım beni buraya getiren babamın görmüş olduğu hazine olabileceğini düşündüğümüz taş.şimdi soruyorum sizce yıllardan beri gördüğüm rüyalar ufaklıkyan beri ama bu olayın bi habercisimiydi.
    Neyse bunu geçelim geçen annem ile konuşuyoruz.annemin gençliği bir rum köyünde geçmiş.annem kızken bir geçe rüyasında bir ses ona yandaki komşularının rumlardan kalma evinin önündeki dut ağazının altında gömü oldığunu ayrıca tılsımlı olduğunu tılsımı çözmek için akşam ağacın dibine kül döküceğini ertesi sabah sabah ezanında oraya gidiceğini külün üzerinde hangi hayvanın resmi olduğuna bak.hangi hayvanın resmi varsa o hayvanı orada kes .toprağı kaz gömüyü al demiş ..tabi annem korkar öyle şerlerden kesinliklede yapmamış.geçende ilk defa bana anlattı.gerçek olabilir mi.aynı şeyi ben yapsam.
    AKIL AKLIDAN ÜSTÜNMÜŞ
    YORUMLARINIZA AÇIĞIM.

AtmacA
    AtmacA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o külü ben bilirim ya cocuk ayagı cıkarsa ne yapacan cigdem :D tılsım cesıtlerını bayasınıda bılıyorum arı yılan karınca kurbaga :D

cigdemlale

Anladım

Ya Benim Derdim Tılsımı çözmek Değil.gerçektende Orda Gömü Varmıdır Annemin Gördüğü Rüya Gerçekmidir.tılsımı çözmek Kolay

cigdemlale

??

Aaa Ne Geldi Aklıma,tılsım çözmenin Bir Yoluda Kül Müdür.eğer Bir Yoluda Kül Ise Annemim Gördüğü Rüya Gerçektir.yoksa Kül Gerektiğini Annem Nerden Bilecek.

AtmacA
    benim ustalarım bana ögrettıklerı sekılde sana anlatayım aksam ezanından 5 dakıka önce o yere dökulur sabah ezanı gectıgı zaman bakalır kulun uzerınde bir sey yoksa temız demektir bu sekılde ruyasına gırıp bulan oldu ama baskasını söylemıs baskalarıda demıs neden soyledın demeseydın alırdın 1 hafta sonra merak edıyor bakıyor oradan kucukte olsa alınmıs uc bes kadar dusurmusler onu almıs oda demekkı ona o nasıpmıs benım derdım tılsım dıyorsun demek sen daha 1 hafadır bu işe merak sarmıssın bu işte neler oluyor bir bilsen yanına bile yaklasmassın öyle sey denk gelınce korkan dılı tutulan bıle oluyor haberın olsun bazı seylerı kucumseme derım okı dogruluk payı ruyada bazen ola bılır ama kımseye söylenmezse sonuc cok yuksek kolay gelsın

cigdemlale

Teşekürler

Verdiğin Bilgiler Için Teşekkür Ederim öncelikle.dediğiniz şey çok Zor Değil Miş.annemde Sizin Anlatıığınız Gibi Aynen Anlattı.ağaç Hemen Bizim Evin Yanında Külü Annem Döker Bakırız Eğer Birşey çıkmamışsa Külde Bizde Bi Deneriz.ya Nasip Belli Mi Olur.

Sanırım Bu Konularla Ilgili Bilgileriniz Var Birşey Daha Sormak Istiyorum.annem Rüyasında Kızken Cinleri Görürmüş , Bi Kaç Kez Gerçekte De Görmüş.evlendikten Sonra 5-6 Yılda Görmüş şimdi Görmemiş Ama Artık Ben Görüyorum Rüyamda Onları. Bu Neden Olabilir.ondan Bana Mı Geçtiler Ama Ben Sadece Rüyamda

AtmacA
    cin dediginiz baska sey olmasın bogazınızı sıkar gibi daralır gıbı oluyormuzunuz ruyanızda acaba nefes alamama veya uzerınızde biri oturuyormus gıbı bagırıpta yardım ısteyeceksınız ama sesınız cıkmadı gıbı seyler oluyormu ?

cigdemlale

....

Hayır O şeekilde Değil Zaten Ilk Gördüğümde 6 Tane Boy Boy Erkek Karşımda Dizilmiş Bana Rüyanda Diyorlar Ki Biz Senin Cinlerininiz En Uzun Boylu Olan Konuşuyo Benimle.sonrada Diyor Ki Bunlar Sana Kötülük Yapmaya çalışıcak Ama Ben Seni Korucam Diyo.rüyamdada Hep Beni çarparlarken Görüyorum.yattığım Odayı Görüyorum Rüyamda Onnlardan Kaçarken Mesela Evin Kapısına Koluna çarpıyor,dua Okuyarak Uyanıyorum.korktuğumdan Annemin Yanına Gidiyorum. Giderkende Rüyamda Gördüğüm Gibi Kolum Yine Kapıya çarpıyor.bunun Gibi şeyler.rüyamda Dua Okuyorum Cin Bana Kızıyor Gidiyor Bende Uyanıyorum Neyse Yaaaa.benim öğrenmek Istediğim Annemim Gördüklerimi Geliyo Acaba Bana.öyle Bişey Olabilir Mi

Status
    Maksimum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı AtmacA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cin dediginiz baska sey olmasın bogazınızı sıkar gibi daralır gıbı oluyormuzunuz ruyanızda acaba nefes alamama veya uzerınızde biri oturuyormus gıbı bagırıpta yardım ısteyeceksınız ama sesınız cıkmadı gıbı seyler oluyormu ?
    Selamlar
    Değerli dostum dur hele.. Bu dediğin şey iki kez benim başıma geldi..
    İş için gittiğim bir ilçede öğretmen evinde kalıyodum.. Gündüz biraz dinleneyim dedim.. Arkadaşla aynı odada kalıyorduk. Kendisi yan yatakta bende diğerinde.. Sonra sanki uyanır gibi oldum.. Odanın içinde arkadaş ile benim yataklarımızın arasında bir hayvanımsı ama simsiyah şöyle bol tüyül bir şey gördüm. Arkadaşıma bağırdım kalk odada bir şey var diye.. Tabii uyanmadım.. Sonra o şey gelip göğsümüzün üzerine oturup beni boğaz gibi sıktı.. Ben ondan kurtull-mak için çırpınıp durdum.. Sonra babamın bana böyle şeyler gördğünüzde ezzzüballahi min şerril şeytanin racim söyleyin dediğini hatırladım.. Ama söyliyemiyorum çünkü sanki boğazımı sıkıyor sesim çıkmasını istemiyordu.. Ama sonuçta söyledim.. Sonra kayboldu.. Ama o gündüz saatinde neler çektiğimi bir allah bilir birde bende.. Kalktığımda kan ter içinde kalmıştımm. arkadaşımı uyandırıp ona bağırıp çağırdım içerde biri vardı beni boğmak istiyordu diye.. O da abi kimse yoktu içerde sen rüya görmüşsün dedi..

Bu varlık her neyse tam iki kez gördüm..
    İkinci gördüğüm yer ise evimizde.. Uyuyordum yine.. Gelip üzerime oturdu.. Sanki beni kafasına takmış bu bu dediğim ilk olaydan en az 12 yıl sonra falan oldu.. ve 3-4 ay önce yaşadım bunu.. Yine gelip üzerime oturdu bağırıp çağırdım.. 3 Kez kulhuallahı okudum gitmedi, Felak süresini okudum gitmedi, sonra Nas suresini okumaya başlayınca sanki bir onun yardımına geldi ve hani ayetin sonunda minel cinneti wennas deniyor ya işte sesi kulağıma geliyordu "son kısmı okumasına izin vermeyin" diyordu onlarda kolumu ha bire sıkıyorlardı.. Valla okuyana kadar yine canım çıktı sonra ben bağırarak uyanmışım.. Bağırmamla evdekilerde uyandı..
    İşte böyle
    Sonra birilerine sordum nedir bunlar diye
    Bana gabusmu, kabusmu bir hayvan falan dediler..
    Bu varlığın ne olduğuyla ilgili yazarsanız sevinrim
    SAygılar

AtmacA
    Maksimum o bahıs ettıgın halk dilinde karabasan diye isimlendirilir bir yerde bu sekılde kötuluklerden dua vardı kaybettın bır dahada bulamadım karsı tarafın elını tutup ara sıra okurdum kalbımı durduracak sekılde olurdu ama cok kez okurken bu seyler giderdi bulursam yazarım buraya suan bende arıyorum 2 gun once banada lazım olmustu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)