Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kırmızı gozlu Yılan :S:S

Status
    melosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Kırmızı gozlu Yılan :S:S

S.a arkadaşlar Iyı forumlar gömüyle pek aram yoktur ama Bulunduqum cevrede herkes cok buldu ama uydudan ızlendıgı ıcın kımse gıdıp cıkaramıor bulundugum yer bızansın en buyuk sehrı pompeopolis olduıgundan cok defıne warmıs neyse

Hikayme gecıorum Gecen babamla mantar toplamaya qıttıqımde 1 yılan cıktı karsımıza Boyle halkalar halınde kuyrugu duruor sadece kafası havada yumruk kadar kırmızı gozlerı war altı beyaz ustu sıyah 1 yılan normalde babam dedı 1 yılan ınsan qorunce kacması lasım dıe ama kacmadı yılan bızden oyle bıze bakıordu etraftada taslarda hep ısaretler falan wardı pek anlamadıgımdan gömu ıslerınden merak etmedım acıkcası ama ısın aslını sonradan oqrendım ordan herkes gomu cıkarmıs her yer kazılmıs falandı ssehre ındıqımde dedıler o yılanın 1 duası warmıs o yılana onu okuduqumuzda o yılan defıne oluormus ama yılana satastıqımızdada asla pesını bırakmazmıs boyle dedıler bunun gıbı ler hakkında sızden daha cok bılgı ıstıorum lutfen bana engın bılgılerınızle yardımcı olun tskkurler ıyı forumlar

exfayto
    exfayto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar Iyı forumlar gömüyle pek aram yoktur ama Bulunduqum cevrede herkes cok buldu ama uydudan ızlendıgı ıcın kımse gıdıp cıkaramıor bulundugum yer bızansın en buyuk sehrı pompeopolis olduıgundan cok defıne warmıs neyse

Hikayme gecıorum Gecen babamla mantar toplamaya qıttıqımde 1 yılan cıktı karsımıza Boyle halkalar halınde kuyrugu duruor sadece kafası havada yumruk kadar kırmızı gozlerı war altı beyaz ustu sıyah 1 yılan normalde babam dedı 1 yılan ınsan qorunce kacması lasım dıe ama kacmadı yılan bızden oyle bıze bakıordu etraftada taslarda hep ısaretler falan wardı pek anlamadıgımdan gömu ıslerınden merak etmedım acıkcası ama ısın aslını sonradan oqrendım ordan herkes gomu cıkarmıs her yer kazılmıs falandı ssehre ındıqımde dedıler o yılanın 1 duası warmıs o yılana onu okuduqumuzda o yılan defıne oluormus ama yılana satastıqımızdada asla pesını bırakmazmıs boyle dedıler bunun gıbı ler hakkında sızden daha cok bılgı ıstıorum lutfen bana engın bılgılerınızle yardımcı olun tskkurler ıyı forumlar
    Ben ole bir şey hic duymadım Nedenmi bizim dinimiz islam ve müslumanız elham dulillah bu dedigin olmaz uydurma şeyler bir canlıyı Allah istemeden o dedigin olmaz yılan okuyunca felan hazine olacakmiş bizim masallara benziyor eskiden anlatırlardı boyle:D

Status
    scary visitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    saçma bi hikayeden başka bişiy değil..
    Lütfen İzinsiz Kazı Yapmayalım

Status
    hasanbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu definecilikte duyduklarının %90 yalandır diğer onuda gerçektir ama oda acemiliktir anlaşılan bu işe girecen bu ieşt eherşeyi gözü alacaskın mesela ölümü, içerde yatmayı definede başına gelecek en büyük sorunlar bu ikisi olur haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bak şunuda söyleyim sana bu işe gireceksen tek başına veya ailenden birileri ile yap yok arkadaşmış akrabaymış geç ben arkadaşlarla yaptım özür dilerim ama ebemin uzaydan çekilmiş fotosunu gördüm

SaGoLeRa
    SaGoLeRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşın dediği gibi allah istemedikçe hiç bir şey başka bi şeye dönüşemez ama o yılan hakkında bişey sölüyemem görmüş olabilirsin...

Status
    inançlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Sizler saçma sapan diyorsunuz ...

Evet sizler saçma diyorsunuz ama en çok anlatılanlar bunlar ...Birde şöyle bir şey var ermenilerin bıraktığı hazineler haram osmanlıların bıraktığı hazinelerde helalmiş ...Bu hazineler bırakılırken böyle bırakılmış..Sonuçta şans işi adamın biri trakya bölgesinde yürürken ayağına takılıyor...Kimide servet harcayıp hiç bi şey bulamıyor..Şans işi... Arkadaşın anlattığı tarzda değil ama bende bir çok değişik hikaye biliyorum ...Madem yanlış sizler bizden fazla şeyler bildiğinize göre bunları bizimle paylaşsanız...Bizlerinde sağdan soldan saçma şeyler dinlemeye ihtiyacımız kalmasa... !!!

Status
    volvit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

kırmızı gözlü yılan

Sayın arkadaşım bu gördüğün yılan ne menem şeydir böyle sadece gözleri yumruk gibi dediğine göre bu yalanı var sen hesap eyle:
    DEMİRİ ÇELİK YAPAN SUYUDUR TÜRKÜ ASİL YAPANSA SOYUDUR

Status
    KRAL57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

selam

benim tanıdıgım bir muhtar vardı ilçemizde resmi kazı yapıyorlardı,düşünün kazıda kimlerin oldugunu resmiyette,katoyla kazarken topraktan çok büyük devasa bir yılan çıkmış tüylü filanmış,resmi kazıda kim varsa alayı kaçmış,tüm köylüde görmüş,ve kazı o şekilde bırakılmış,hiçbir katocu bulamamış zavallı muhtar......durum bu olabilir neden olmasın,,,,
    YERİNDE SÖZ SÖYLEMESİNİ BİLEN,,ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALMAZ.....

trakyali
    trakyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uydudan izleniyorsa bulutlu havada git,uydu çekmez o zaman göremezler seni,sende çıkarırsın bir gömü herkes gibi :D

Status
    Joster546 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    vay canına

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)