Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: başımdan geçen olay cinlerle

MIr_HUbS
    MIr_HUbS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

başımdan geçen olay cinlerle

bu siteye yeni üyeyim çok başarılırı paylaşım sitesi sizlerle paylaşmak istetim bu define işiyle 3 seneden beri uğlasıyorum artık bana hobi oldu yada meslek oldu yasım 21 çok maceralı geçdi çok anım oldu 4 arkadaşla 3 metrelik mağara keşverttik girdik kazımızı yaptık mezar kapağı bulduk kapakla uğrasırken 3 tane koruyucu 2 erkek 1 bayan yanımdaki arkadaşı kulağına fısırdıyor gidin bizi rahatsız etmeyin ben bunlarla uglastıgım için ben korkmuyorum cemberin içine 3 tanesini bagladım cemberin içinden disarıya cıkamıyor kapagı açtık mezarın içerisinde kemiklerle 1 tane zeybek 1 tanede çömlek vardı çömlegin içine bakmadım cemberin içindekiler çırpınıyor toz duman çıkarıyor arkadaşlar korktu bu görüntüye cıkarım dedi bunlar bizi öldülür dedi ama bir zarar veremezler türk milleti gözüyre görmedigi şeye inanmazlar illa yasıyacak yada görecekler cinler mallar bizim onları alırsanız bize kimse yardım etmezmiş konuşmazlar yanız ölürler bana sahipsiz kral zengin mezar yani lahit mezar ben mezarın kapagını kapattım onlara güvendim müslüman oldugu için cemberdeki bıçagı cektim serbest bırakdım onlar toprağa çizdi mezarın yerini fotograf makinesiyle cekdim fotografda çıkmadı saşırdım bu işle tam 6 aydan beri uglasıyorum yerini buldum cinler doğru söylüyorlar cok mutluyum bu işle ugrasan kisilere bilgisiz iş yapmayın bu işde ilk önce akıllı olmak sonra cesaretiniz ALLAH hepinizin yardımcısı olsun herkez hayaline ulaşır...

Status
    khaled - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kardeş yazdıklarından bişey anlaşılmıyor
    ayrıca bu yaşta bu tecrube sanırım siteden etkılenıb benımde biraz katkım olsun dedin ama şu varki anlattıkların gercekte olsa hıkayeden öte değil

Status
    uslu6714 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

mrb

esselamun aleykum enterasan kardes su olayı daha anlasılır anlatırsan memnun olurum ve muhteremlerı nasıl bagladın onuda anlat lutfen beklıyoruz bızede faydası olur belkı kolay gelsın

MIr_HUbS
    MIr_HUbS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uslu6714 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esselamun aleykum enterasan kardes su olayı daha anlasılır anlatırsan memnun olurum ve muhteremlerı nasıl bagladın onuda anlat lutfen beklıyoruz bızede faydası olur belkı kolay gelsın

muhteremleri bağlamak onları bir yerde tutmaktır mezarın dışana çıkarma kimseye zarar vermemesi için bu olayı bıçak ve DUA ile yapılır bu sadece zayıf ve güçsüzlere büyük güçlüye yapılmaz yolumuna teşekkürler ALLAH yardımcın olsun

Status
    uslu6714 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

mrb

s.a sagol kardesım ALLAH hepımızın yardımcısı olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)