Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tılsımlı altın

Status
    SİVASLI AGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

tılsımlı altın

diyelimki tılsımlı altın var hangi duat tısımı çözer

AtmacA
    AtmacA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her tılsım dua ile cözulmez tılsımın ne oldugunu ögrenmek lazım önce

ALPARSLAN06
    ALPARSLAN06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tılsımı papazlar çözer 2 kişi ile çözülür uğraşma bence

trakya39
    trakya39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şahsen ben tılsıma inanmıyorum misal oraya bi dozer gelse ne tılsım kalır ne de bişe çıkarır alır saygılarlaa Bu tılsım olayları dilden dile yayıla yayıla büyük bir konu haline gelmiştir .... bunlar söylentii

AMOUN
    AMOUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı trakya39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsen ben tılsıma inanmıyorum misal oraya bi dozer gelse ne tılsım kalır ne de bişe çıkarır alır saygılarlaa Bu tılsım olayları dilden dile yayıla yayıla büyük bir konu haline gelmiştir .... bunlar söylentii
    öyle deme dostum bende inanmam aslında tılsım olayına ama ruhsatlı kazıda senin dediğin dozeri soktular kazı alanına ama dozer (caterpiller paletli kepçe) 2 defa aynı noktada (pamuk gibi toprakta) kepçeyi kırdı kepçeyi havaya kaldırıp toprağa değdirmedi ilerlemeye çalıştı 1 cm gidemedi sanki arkasından zincirle bağlanmış yada balatayı yakmış gibi bağırdı sadece (patinaj yapmıyor).
    kazma kürekle çalıştılar başlarına gelmeyen kalmadı ayılanlar bayılanlar falan.
    ve mecburen bıraktılar kazıyı.
    saygılar...

Status
    şaban çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

s.a.

mevla çinleri yarattı mevlaya kulluk etsin diye artı bunların müslümanıda var müslüman olmayanıdavar madde 1 abdest almadan meraya çıkma artı buldugun yeri 7 defa ayetel kürsü oku ayetel kürsüyü nerden başladıysan orda bitir onlar ençok bu duadan korkar 1200 kılometre hızla ordan gider boş ambara fare gelmez

Status
    oğuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trabzon
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

tılsım varmı

Tılsım varmı yokmu ? El cevap:mevlanaya sormuşlar ki aşk nedir demiş ol bende gör.Tılsım varmı yokmu ? Başına gelince görürsün.

Status
    KARTAL1955 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

S.A.

Tılsıma vs. ye inanmayanlar ya hiç define olan bir yerde çalışmamışlar, ya da görmeden yaşamadan hiç bir şeye inanmayan türden insanlardır.Definecilikle ugraşıpda tılsıma veya defineye yapılan her ne tür olursa olsun büyüye rastlamayan insan yoktur.Tılsımla karşılaşmak defineye yaklaşmakla doğru orantılıdır, kademe kademe yani. Siz yaklaştıkça tılsımın etkileri birer birer devreye girer artarak tabii.Ölümle sonuçlanana kadar gider. Tılsımı kaldırmak bu işe ehliyetli insanların işidir.Tılsım bozulmadan mal çıkaranlarda vardır, fakat bu mal onların işine yaramaz çünkü kendileri ve aileleri dönüşü olmayan bir yola girmiştir bir kere.Böyle tanıdıklarım var oradan biliyorum.

Status
    ikizceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    Alıntı KARTAL1955 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tılsıma vs. ye inanmayanlar ya hiç define olan bir yerde çalışmamışlar, ya da görmeden yaşamadan hiç bir şeye inanmayan türden insanlardır.Definecilikle ugraşıpda tılsıma veya defineye yapılan her ne tür olursa olsun büyüye rastlamayan insan yoktur.Tılsımla karşılaşmak defineye yaklaşmakla doğru orantılıdır, kademe kademe yani. Siz yaklaştıkça tılsımın etkileri birer birer devreye girer artarak tabii.Ölümle sonuçlanana kadar gider. Tılsımı kaldırmak bu işe ehliyetli insanların işidir.Tılsım bozulmadan mal çıkaranlarda vardır, fakat bu mal onların işine yaramaz çünkü kendileri ve aileleri dönüşü olmayan bir yola girmiştir bir kere.Böyle tanıdıklarım var oradan biliyorum.
    sevgili kartal kardeşim, sitede böylesine bilinçli bir yorum görmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum.çoğumuzun yüzeysel baktığı,nederece öneme haiz olduğunu bilmediği bu konuya ,vakıf olmanızdan dolayı , zatıalinizi gönülden tebrik ederken ,yorumunuz içinde sitemiz adına sonsuz teşekkürler ediyorum. doğru yerde olunmasına rağmen ,bu nedenle netice alınamadığını lütfen bilelim. hepinize kalbi saygılar.

Status
    KARTAL1955 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı ikizceli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili kartal kardeşim, sitede böylesine bilinçli bir yorum görmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum.çoğumuzun yüzeysel baktığı,nederece öneme haiz olduğunu bilmediği bu konuya ,vakıf olmanızdan dolayı , zatıalinizi gönülden tebrik ederken ,yorumunuz içinde sitemiz adına sonsuz teşekkürler ediyorum. doğru yerde olunmasına rağmen ,bu nedenle netice alınamadığını lütfen bilelim. hepinize kalbi saygılar.
    Teşekkürler USTA. Aslında yaşadıklarımı bir kitap haline getirmek isterim kitap satmak için falan değil bu işlerlerle uğraşanları bilgilendirmek için zaten o kitap bedava dağıtılacaktır.Tılsıma inanmayan bir sürü insan var, olabilir de, doğaldır, herkes her şeye inanacak veya bilecek değil. Hiç bilenle bilmeyen bir olurmu.Sonu acıklı biten hayatlar oldu çevremde bu tılsım yüzünden, o yüzden insanlar bu konuda bilgi sahibi olsun isterim. Bir kişi bir define yüzünden üç ay içinde öldü, yine başka birisi çıkardığı bir define yüzünden iki oğlunu kaybetti kendisi de şu an yatalak bir şekilde.Bu kişilerde tılsıma inanmıyordu. Ne oldu peki şimdi bu para kime neye yaradı, bir kısmı öldü diğerleri de ağır yaralı, yedi kuşağını da musibete maruz bıraktı.

Bu yazdıklarım kimseyi korkutmak için falan değil, arayın kardeşim bulun hayırlısıyla inşallah.Tılsımlı mal çıkarılamaz da demiyorum çıkarılır çıkarılmasına ama dediğim gibi bu işe ehliyeti olan alim kişilerin yardımıyla.Sen istersen dünyanın son teknoloji cihazlarıyla tespitini yap dozer kepçe vs ile yüz metre kaz, olmaazz.Olur sada yukarıda anlattığım gibi olur.Bu alim kişileri bulmak da ayrı bir nasip işi tabii. Özet olarak şöyle anlatayım; ALLAH CC. ezelde senin için ne takdir etmişse o olacaktır. ALLAH CC. ın takdir ettiğini kimse engelleyemez vakti saati gelince olur, ama ALLAH CC. sana defineyi takdir etmediyse bütün dünya bir araya gelse muvaffak olamazsın.Alim kişi dediğimi de kimse yanlış anlamasın öyle cinci hoca medyum vs. değil benim demek istediğim insanlar, hele hele yukarıda bir arkadaşın dediği gibi papaz mapaz hiç değil. Bir papaz başka bir papazın yaptığınıda bozamaz ona kalırsa.Bu alim kimselere gittiğiniz zaman sizin kalplerinizi niyetlerinizi okurlar bakarlar bu para bu adama hayırmı şermi diye , kişinin dünya ve ahireti için hayırlı değilse sizi kibar bir dille geri çevirirler.

ALLAH CC. herkese hayırlı rızıklar nasip etsin. ALLAH CC. verdiği nimetlere şükretmeyi bilen ve razı olacağı salih ameller işleyen kullarından eylesin inşallah. Esselamu Aleykum.
    Konu KARTAL1955 tarafından (30.Ekim.2011 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)