Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çevirme Nedir Nasıl Yapılır.

Status
    borran44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

çevirme Nedir Nasıl Yapılır.

Çevirme define olması muhtemel alanların dualarla cizgi cizilerek yapılan işlemdir.
    Cin alemiyle ilişki kurabilen ve ne yaptıgını ve yapacagını çok iyi bilen kişiler tarafindan yapılır.Çevirmenin ( dairenin ) büyüklügü calısacak kişilerin sayısı veya iş makinası calısacaksa o nispette yapılır.
    Burada esas olan çevirmenin (daire alanının ) büyüklügü ve küçüklügü deyildir.Esas olan çevirme yapılırken ve çalışılırken dikkat edilecek hususlar ve nasıl davranılacagıdır.

ÇEVİRME NASIL YAPILIR.

Kazı yapılacak alan belirlendikten sonra çevirmenin yapılacagı alan bir kürek vb aletle temizlenir ve cizgi gececek yerin belirlenmesi yapılır.
    Çevirmeyi yapacak olan (çevirici ) temizlenmiş olan cizgi yerini kıble yönünden kapı bırakacak şekilde kendine bir nokta seçer ve temizlenmiş cizgi yerini sagına alır.o noktaya saplıyacagı ( temizlenmiş nar,gül veya siyah kemik saplı bıcagı ) sapladıgı andan itibaren toprakla temasını kesmeden daireyi cizmeye baslar.Ve bu çizim esnasında 7 AYETÜ-L KÜRSİ Okuyarak kıble yönünde calısma esnasında gırıs cıkısları saglayacak kapıyı boşlugunu bırakacak şekılde gelir ve elindekini orada topraga saplar.( oraya kadar 7 ayetü-l kürsi okunup bitmiş olmalıdır. ) ve ayetü-l kürsi,yi bir kez daha okur ve hemen içeride bulunan cinlere dışarı cıkmaları için davet eder. onlar cıktıktan sonra BİSMİLLAHİ ALLAH-Ü EKBER diyerek topraga sapladıgı ( siyah kemık saplı bıcak nar veya gül cubugu bu iş için bunlardan bırı kullanılır ) yerle temesını kesmeden ilk başladıgı noktaya getırerek oraya saplar ve orada bırakır.
    Çevirmeyi yapan kişi cinlerin muhtemel taruzlarından korunmak için Sad süresi:41, Mü-minun süresi: 97/98, Saffat süresi: 7 ayetler okunur.
    Bu esnada yerlerınden alınıp cıkarılan cinlerin uzak bir noktaya gönderılmeleri gereklidir. Bunda amac kazı esnasındaki calısmaları izlememeleri ve cember dısındakılere zarar vermelerini önlemektir. Bunun içinde cıplak gözun göremiyecegi bir mezarlıga gitmeleri telkin edilir ve orada ölülerimize dua okumaları ve orada sukünet içinde olmaları söylenir. Bu esnadada cember içinde ve dısında 3 ADET YASİN OKUNUR VE BÖYLECE CEVİRME İŞLEMİ BİTMİŞ OLUR.
    Daire içinde kesinlikle dünya kelamı konuşulmaz, sigara içilmez, çirkin hareketlerde bulunulmaz. Fakat bir ihtiyaç olur veya konusmak icab eder o zamanda kıble tarafında olusturulan ve acık bırakılan kapıdan ALLAH'IN ADIYLA GİRİLİP CIKILIR. ( EUZÜ BESMELE ) .

SAYGILARIMLA....

..............DEGERLERİMİZİ KORUYALIM.........

Status
    borran44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Arkadaslar Ek Olarak

Arkadaşlar okunan 3 YASİN'i serif biri semaya,biri yere,biride kazılacak olan alanın üzerine okunur
    saygılarımla.......
    ................... DEGERLERİMİZİ KORUYALIM ...................

......... KAÇAK KAZIYA HAYIR .........

Messerschmitt
    Messerschmitt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cinleri bir kenara bırakalım

Arkadaşlar sizinle şu düşüncemi paylaşmak istiyorum:

Bu sitede bir çok konuyu inceleyip göz attım fakat insanlar gerçekliği olmayan korkulara yenik düşüyor. Yani neredeyse bir çok konu başlığı altında arkadaşlar cinlere karşı tedbir alma yollarından bahsedip yorumlarını dile getiriyorlar fakat size şunu soracağım: Neden cinler sadece Türkiye'de bu kadar gündemde tutuluyor da yabancı ülkelerin forumlarında veya sitelerinde gündeme gelmiyor. Acaba cinler kendilerini sadece Türklere mi gösteriyor ? Yoksa bunlar Türk cini mi? Bir çok yabancı forumlara girip bu konulara göz atıyorum ve meraklı olduğum için de araştırıyorum ama bu görünmeyen güçlerden veya varlıklardan bahsedenine rastlamadım. Açıklayamadığımız olayları veya herhangi bir nedenle ortaya çıkan aksaklıkları bu görünmeyen varlıklarla açıklamak sizce de garip değil mi?

Can

Status
    ikizceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5

selamünaleyküm,

Alıntı Messerschmitt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizinle şu düşüncemi paylaşmak istiyorum:

Bu sitede bir çok konuyu inceleyip göz attım fakat insanlar gerçekliği olmayan korkulara yenik düşüyor. Yani neredeyse bir çok konu başlığı altında arkadaşlar cinlere karşı tedbir alma yollarından bahsedip yorumlarını dile getiriyorlar fakat size şunu soracağım: Neden cinler sadece Türkiye'de bu kadar gündemde tutuluyor da yabancı ülkelerin forumlarında veya sitelerinde gündeme gelmiyor. Acaba cinler kendilerini sadece Türklere mi gösteriyor ? Yoksa bunlar Türk cini mi? Bir çok yabancı forumlara girip bu konulara göz atıyorum ve meraklı olduğum için de araştırıyorum ama bu görünmeyen güçlerden veya varlıklardan bahsedenine rastlamadım. Açıklayamadığımız olayları veya herhangi bir nedenle ortaya çıkan aksaklıkları bu görünmeyen varlıklarla açıklamak sizce de garip değil mi?

Can
    muhterem kardeşim,çok güzel bir detaya değinmişsiniz.tesbitlerinizede katılmamak elde değil. öncelikle cinlerinde ,biz insanlar gibi bir mahluklar olduğunu ve varlığını tartışmasız kabül etmek zorundayız. 2. olarak tılsım tekniğini en iyi uygulayanlar yabancı dediğiniz hiristiyanlar olduğu için ,çözüm onlar için basit bir detaydır,ve orda eline kazmayı küreği alan bilinçsizce bu işlere soyunmaz.büyük bir çoğunluğu bu işlerde yeterli eğitimi almış, uzmanlaşmış kişilerdir. ya bizde durum nasıl? vahki vah denecek kadar maalesef içler acısı deiğlmi? bir bulgunun ne ifada ettiğini ,ne için yapıldığını,hangi medeniyete ait olduğunu ve bunu yapanların yaşamlarından en küçük bilgimiz olmadan büyük umutlar peşinde bilinçsizce koşturanlar değilmiyiz. buna birde ihtiraslarımızın bizi büründürdüğü şeytani vasıflarıda eklersek ,işte sizin söylediğiniz aksaklıkların oluşması kaçınılmaz oluyor. bu noktada kendilerini medyum cinci hoca vs. adı altında ,kendilerine bile faydası olmayanlar giriyor.davet edildikleri yerlerde başarısızlıklarını kapatmak ,veya kendilerine baş vurulduğunda, tılsım olsun olmasın ,menfaat sağlamak için her yerde insanların duyguları ve umutlarıyla oynamaktan kaçınmıyorlar.bu durumda toplumumuzda maalesef genel bir kabül görüyor.insan faktörü hayatımızın her noktasında ne kadar önemi varsa bu işlerdede hayati bir önemdedir. insan:ahlak ,onur, mütevazi ,sevgi ve hoş görü. olmayanlardan RABBİM bizleri korusun ve uzak etsin. kalbi saygılar.

HUTAME
    HUTAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla böle bı guc olsa savaşmaya hep bunları yollasak...bir tane cın musallat et duşmana uuuuu...sölenen yasın okuma yada dıyer dualar işe yarıcagını sanmam,kuran bunun ıcınmı ındı..defıne ıle alkalı hadıs yada ayet ne bunların dayanagı bence hep hırıstıyan ınacına dayanır...tılsım yada buyuyu kabul ederız vardır ve haramdır...lakın uzun surelı olmaz..uzun yıllardı r bu işteyım cok masallar dınledım...cok size önerım bu tıp işlerde ayetlerle bı nevı tılsımı bozma tılsımı yapmamanızdır...saygılar

HUTAME
    HUTAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç bir cindar sahıp oldugu cınler ıle bı halt edemıyor idda edıyorum cinler maddeye hukmedemez,yok cınler eder dersenız ahanda meydan ıspatlayın cınler vardır evet cındarda vardır evet katın masaya bir yuzuk cındara dıyın cını onu ordan kıpırttatsın ona verın altını zararınızı karşilarım...tanıdıgım cındarlara hep demişimdir bu olayı neden se hepsıde tehtıt ettı cınlerı ıle beceremeyınce kızıyolarmış cınler..dırtttttt

neron99
    neron99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ikizceli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhterem kardeşim,çok güzel bir detaya değinmişsiniz.tesbitlerinizede katılmamak elde değil. öncelikle cinlerinde ,biz insanlar gibi bir mahluklar olduğunu ve varlığını tartışmasız kabül etmek zorundayız. 2. olarak tılsım tekniğini en iyi uygulayanlar yabancı dediğiniz hiristiyanlar olduğu için ,çözüm onlar için basit bir detaydır,ve orda eline kazmayı küreği alan bilinçsizce bu işlere soyunmaz.büyük bir çoğunluğu bu işlerde yeterli eğitimi almış, uzmanlaşmış kişilerdir. ya bizde durum nasıl? vahki vah denecek kadar maalesef içler acısı deiğlmi? bir bulgunun ne ifada ettiğini ,ne için yapıldığını,hangi medeniyete ait olduğunu ve bunu yapanların yaşamlarından en küçük bilgimiz olmadan büyük umutlar peşinde bilinçsizce koşturanlar değilmiyiz. buna birde ihtiraslarımızın bizi büründürdüğü şeytani vasıflarıda eklersek ,işte sizin söylediğiniz aksaklıkların oluşması kaçınılmaz oluyor. bu noktada kendilerini medyum cinci hoca vs. adı altında ,kendilerine bile faydası olmayanlar giriyor.davet edildikleri yerlerde başarısızlıklarını kapatmak ,veya kendilerine baş vurulduğunda, tılsım olsun olmasın ,menfaat sağlamak için her yerde insanların duyguları ve umutlarıyla oynamaktan kaçınmıyorlar.bu durumda toplumumuzda maalesef genel bir kabül görüyor.insan faktörü hayatımızın her noktasında ne kadar önemi varsa bu işlerdede hayati bir önemdedir. insan:ahlak ,onur, mütevazi ,sevgi ve hoş görü. olmayanlardan RABBİM bizleri korusun ve uzak etsin. kalbi saygılar.
    Sayın kardeşim kaç tane tılsım falan filan kıran insan gördün kardeşim biraz kızacan bana ama bu kadarda olmaz ya abartmayın şu cin meselesini bu kadar.

Status
    KRAL57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

selam

paylaşım için tşk ederim,emegine saglık..........
    YERİNDE SÖZ SÖYLEMESİNİ BİLEN,,ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALMAZ.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)