Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: davoro arap mı darlandım yardım!

Status
    esmer_00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

davoro arap mı darlandım yardım!

s.a arkadaşlar geceleri uyurken (arasıra)bir ağırlık hissediyorum bi anda ve hareketsiz kalıyorum bir sürü ne el ne ayak hiçbişeyimi oynatamıyorum belimin sağ tarafındada bi acı hissediyorum. birde bu olay olurken vızıvır zırıltı şeklinde ses. nedir acaba yardım davaromu nedir... okudum okuldaki radjolojide okuyan bir kadın doçentte sordum yok burnunda nefes alamadın bi kör oluyor da vucut geçiçi süreliğine felç gibi oluyor bilmem fıstıuk inandırcı gelmedi yardım.

Status
    Funkstazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Karabasandır o korkma !

Status
    goldmanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

karabasandır

Alıntı esmer_00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar geceleri uyurken (arasıra)bir ağırlık hissediyorum bi anda ve hareketsiz kalıyorum bir sürü ne el ne ayak hiçbişeyimi oynatamıyorum belimin sağ tarafındada bi acı hissediyorum. birde bu olay olurken vızıvır zırıltı şeklinde ses. nedir acaba yardım davaromu nedir... okudum okuldaki radjolojide okuyan bir kadın doçentte sordum yok burnunda nefes alamadın bi kör oluyor da vucut geçiçi süreliğine felç gibi oluyor bilmem fıstıuk inandırcı gelmedi yardım.
    sayın esmer, böyle şeyler çok olur. naçizane diyeceğim şu: önce yattığın yerin, yatağın altını etrafını iyice temizle, ekmek ufağı, çerez parçaları kalmasın. yatarkende bildiğin sureleri okuyup uykuya öyle dal. sağlıcakla...

balıkçı
    balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayetel kürsiyi felak nas surelerini oku bak geliyormu

Status
    hüseyin26e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    eskişehir mihalgazi
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bendede oldu o olay.gençken (cahiken) cenabet yattığın zaman ve bazende alkol aldığın zaman oluyordu

sleperd
    sleperd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı goldmanes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın esmer, böyle şeyler çok olur. naçizane diyeceğim şu: önce yattığın yerin, yatağın altını etrafını iyice temizle, ekmek ufağı, çerez parçaları kalmasın. yatarkende bildiğin sureleri okuyup uykuya öyle dal. sağlıcakla...

Bunu yap gelmez kesinlikle bi kere banada oldu.Askerde dalga gecerdim bu bana oldu diyenlerle bi gün bi arkadaş yiyecek verdi üst ranzadan aşa inip yemeye üşendim yatakta yedim ve o gece gldi bizim yavru:D Nasıl korktum bi ben biliirim ve cok kötü bi, duygu.Sonra okuyunca ve sorunca olayın aslının yatakta bişeyler yemek ve dökmek ve okumadan yatınca genelde geldigi yönündeydi.Bunlara di,kkat ediyorum gelmiyor.Gecmiş olsun:saygılar

Status
    goksel_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    ..........
    Konu goksel_k tarafından (22.Kasım.2010 Saat 21:48 ) değiştirilmiştir.

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17
    Alıntı esmer_00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bende çok yaşadım öncelikle Allah kolaylık versin.Üzerine ağırlık bastığı zaman birtek sağ ayağının başparmağı hareket kabiliyetini yitirmez.Sağ ayak başparmağını ağırlık bastığı zaman vücudun açılana kadar oynat.Ben çok denedim her seferinde işe yarıyordu.Birde yatmadan önce üç kulhüvalla bir elham oku öyle yat.Eğer birşey musallat oluyor diyorsan o anda okunacak dua şöyle:"La ilahe kufen ehad" arka arkaya tekrarla Duaların okunması baş ucunda durmasından daha etkilidir.Ama sana tavsiyem en kısa zamanda bir eeg çektir.Bunu kafadan değil çevresi tıp camiasından olan ve aynı dertten yıllarca muzdarip olmuş biri olarak söylüyorum. Saygılar..

bozkurt78
    bozkurt78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.a

Alıntı BEYAZENCi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb;

Sabah güneş doğmadan ve akşam güneş batmadan önce aşağıdaki sureleri 7 şer defa okuyun 2 elinize üfleyin ve bedeninize sürün.

Fatiha
    Ayet El Kürsi
    Kafirun
    İhlas
    Felak
    Nas

Saygılarımla
    ustama katılıyorum ve eklemek ıstedım.gaflet zamanımızda banada olmuştu.rahman cumlemıze hıdayet versın.

Uykudan Önce Yapılan Dualar

اللَّهُمَّ بِاسْمِكَ أَمُوتُ وَأَحْيَا

“Allahumme Bismike Emutu Ve Ahya.”
    1) “Allah’ım! Senin adınla ölür ve Senin adınla yaşarım.”
    Buhari, Müslim
    اَللَّهُمَّ قِنيِ عَذَابَكَ يَوْمَ تَبْعَثُ عِبَادَكَ

“Allahumme Gini Azabeke Yevme Tebasu İbadeke.”
    2) “Allah’ım! Kullarını yeniden dirilttiğin gün beni azabından koru.”
    Ebu Davud, Albâni Sahihi Tirmizi
    اَلْحَمْدُللهِ الَّذِي أَطْعَمَنَا وَسَقَانَا، وَكَفَانَا، وَآوَانَا، فَكَمْ مِمَّنْ لاَكَافِيَ لَهُ وَلاَ مُؤْوِيَ

3) “Bizi yediren, içiren, koruyan ve barındıran Allah’a hamdolsun. Nice koruyanı ve barındıranı olmayan vardır.”
    Müslim
    سُبْحَانَ اللهِ،َ اَلْحَمْدُ ِللهِ، اللهُ أَكْبَرُ

4) Otuzüç kere: “Subhânallah” Allah’ı her türlü noksanlıklardan tenzih ederim.
    Otuzüç kere: “Elhamdulillah” Hamd, Allah’a mahsustur.
    Otuzüç kere: “Allahu ekber” Allah en büyüktür.
    Müslim

HUTAME
    HUTAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı balıkçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayetel kürsiyi felak nas surelerini oku bak geliyormu
    ........................................

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)