Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kesilemeyen Dev çınar

soggan
    soggan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesilemeyen Dev çınar

Selam Arkadaşlar Abiler.size çok Ilginç Bir Kon Açtım.bizim Köyde Köyün Muhtarın Bir Tarlası Var.tarlasının Ortasında Da Dev Gibi Bir çınar Ağacı Var Baya Bir Eski Ağaç.1.5 Sene önce şiddetli Bir Fırtına Da Yıkılmış.2-3 Gün Sonra Da Muhtar Elinde Makina Bu Ağacı Kesmeye Gelmiş.fakat Tam Kesmeye Başlayacak Iken Hayaller Görmeye Başlamış Etrafında Yılanların Dolaşmaya Başladığını, Arkasından Koşturmaya Başladığını Söylemiş.tabi Hemen Oradan Kaçıp Eve Gelmiş.ertesi Gün Ise Cami Hocası Ile Gitmiş.önce Dualar Okutmuş.sonra Da Yine Makine Ile Kesmeye Başlamış.ama Sonuç Aynı.yine Yılanlar Sarmaya Başlamış.hayaller Görmeye Başlamışlar Hoca Ve Ikisinide.bu Olaydan Sonra Muhtar O Ağacı Kesmeyi Bıraktı.o Ağaç Tarlanın Ortasında Devrik Hala öyle Kalıyor.o Ağaç Artık Köyde çok Meşhur.hiç Kimse O Ağacı Kesemiyor Ve Kandil Gecelerinde Ağaçtan ışıklar çıkıyor Diyorlar Bizde Arkadaşlarla Bir Kandil Gecesi Gittik Ve Gerçekten De Belli Belirsiz ışıklar Yanıp Sönüyor.bu Ağacın Fotoğrafını Birazdan çekip Gelicem.siteye Yeni üye Oldum Belki Bir Düşünceniz Vardır Diye De Yazdım Hemen.anlattıklarım Tamamiyle Gerçektir.ağacın Fotoğrafını Yayınlıycam Arkadaşlar.
    Sizce Nedir Bu Olay.bir Açıklaması Olabilir Mi?

soggan

yorum?

yokmu kimseden bir yorum

Status
    uslu6714 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

mrb

esselamun aleykum eskıler anlatırlar onceden bu muhteremler ınsanlara sımdıye gore daha sık gorunurlermıs annanem anlatır evden dısarıya baktıgında ozellıkle mezarlıktakı agaclarda ve yol kenarlarında bellı belırsız ısıklar gorurlermıs o cınar agacıda onların evı gorevını goruyor zannedersem su ıhtımalde var cınar agacının altı dolu olabılır

Status
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı uslu6714 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esselamun aleykum eskıler anlatırlar onceden bu muhteremler ınsanlara sımdıye gore daha sık gorunurlermıs annanem anlatır evden dısarıya baktıgında ozellıkle mezarlıktakı agaclarda ve yol kenarlarında bellı belırsız ısıklar gorurlermıs o cınar agacıda onların evı gorevını goruyor zannedersem su ıhtımalde var cınar agacının altı dolu olabılır

evet dogru yazmış arkadaşım bunları eskilerden çok dinledik gerçeklik payı çoktur.
    kurt ulusundan gördügünü işler.

soggan
    teşekkür ederim arkadaşlar da sonuçta ne yapmamı tavsiye edersiniz.resimlerini de koyacam o zaman daha net anlaşılır.tarlanın ortasında dev bir çınar.sahibi tarlayı kullanamıyor.çünkü yaklaşan,kesmeye çalışan halüsünasyon yada benzeri şeyler görüyor yılanlar etrafını sarıyor.ne yapabilirim.hocayla gidip okutmak işe yararmı.

Status
    GÖKBÖRÜ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Çınar Ağacı..

.................................................. ..
    Konu GÖKBÖRÜ tarafından (27.Mayıs.2011 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.

Status
    uslu6714 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

mrb

esselamunaleykum kardesım en dogrusu hocanın rehberlıgınde hareket etmek zaten cınar kendısı yıkılmıs sonuc ıtıbarıyle odun olacak ama mademkı halısılasyonlar gorunuyor ozaman hocadan yardım almak en dogrusu eyer hocada yardım edemezse mutlaka yardım edebılecek hocalar tanıyordur ALLAH C.C izniyle bır cıkıs yolu bulursunuz ALLAH C.C yardımcınız olsun

Status
    jeje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    12
    resim nerde arkadaşım madem o kadar yakınsın hemen çekip getirecem diyorsun 2 gündür resim bekliyorum ben
    Herkes Yahşi Ben Yaman Herkes Buğday Ben Saman
    Vermiş olduğum yorumlar sadece bilgi paylaşımıdır.
    Kaçak kazıya birey olarak karşıyım.
    Kaçak kazı kanunen YASAK; ailenizin ve sizlerin sağlığı açısından TEHLİKELİdir.

Status
    repibg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    от Кърджали Kırcaliden
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı jeje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resim nerde arkadaşım madem o kadar yakınsın hemen çekip getirecem diyorsun 2 gündür resim bekliyorum ben
    3 harfliler makinasını bozmuştur.

soggan
    kusura bakmayın arkadaşlar işlerden dolayı ilgilenemedim çok özür diliyorum sizden.söz bugün çekip yükliycem resmini.saygılar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)