Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anfora

Status
    voyvada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Anfora

Ustalarım bana yardımcı olabilirmisiniz.Ben denize dalış yaparak yaklaşık 15m.bir derinlikte deniz tabanında anfora tarlası keşfettim.irili ufaklı yüzlerce kimi sağlam kimi kırık.ancak içlerinden 2 adetini çıkararak bunlara perforje ayak yaptırıp evimde sergiliyorum.bunları sergilemek evde bulundurmak suçmudur.

AMOUN
    AMOUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı voyvada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalarım bana yardımcı olabilirmisiniz.Ben denize dalış yaparak yaklaşık 15m.bir derinlikte deniz tabanında anfora tarlası keşfettim.irili ufaklı yüzlerce kimi sağlam kimi kırık.ancak içlerinden 2 adetini çıkararak bunlara perforje ayak yaptırıp evimde sergiliyorum.bunları sergilemek evde bulundurmak suçmudur.
    bildiğim kadarıyla suç.geçmiş haberleri hatırlıyorum şu kadar sikke şu kadar anfora yakalandı diye.
    ama ferforje hafifletici sebep sayılabilir hakim amcanın insafına kalmış

Status
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    denizden böyle objeleri çıkarmak suçtur arkadaşım.
    kurt ulusundan gördügünü işler.

AMOUN
    AMOUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu kanunlarla ancak mezara gideriz

bu ülkede herşey suç zaten. gerçi eskiden bu yazıyı yazdım diye bile dava açılıyordu türkiyeye hakaret adı altında.
    kanunlar yasalar öyle saçma sapanki inşallah bu yeni anayasa biraz olsa düzeltir bu çürümüşlüğü.
    ormanda geziyorsun kaza eseri bir lahit yada mezar yada tarihi eser buluyosun gidip polise jandarmaya yada müzeye bildiriyorsun rastlantı sonucu bulduğuna inandırana kadar göbeğin çatlıyor hatta şansın varsa bir iki günde nezarette kalıp tövbe ede ede evine gidiyorsun.

düşünün birisi birisini sokak ortasında çekip vuruyor ve sen buna şahit oluyorsun vicdan azabı çekmemek için savcılığa ben gördüm filanca vurdu diyor mahkeme günü şahite bir celp mahkemeye geleceksin gelmezsen oyarız tabiri bir tebliğ ve mahkeme salonunda hakim bak bu adam seni filanca adamı vururken görmüş bu adamla bir husumetin varmı diye soruyor yuhhhh sana yasa yuhhh sana kanun...
    dellendim yine kusura bakmayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)