Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ıslak Pantolonlar...

Status
    baba34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ist.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

......

.......
    Konu baba34 tarafından (02.Kasım.2012 Saat 02:30 ) değiştirilmiştir.

Status
    ikizceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5

senin pantolon,ıslanmaz özelliklimi?

selamünaleyküm, saygıdeğer kardeşim,ALLAH senden razı olsun.sonbaharı iliklerimize kadar hissettiğimiz ,bu soğuk sabah ,yüzümde tebessümler açtırdın ve halen daha gülüyorum.RABBİM de seni güldürsün ve ömür boyu mutluluğıun daim olsun. bu olay ,bu işlerin gerçeği.yaşamayanlar zor idrak eder.kuru pantolonlu günler dileklerimle ALLAHa emanet olunuz.

Status
    tales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    çarşamba
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    0
    doğrudur. bende bir yere keşfe gidiyordum. varacağım yere az kaldı nefesim daralmaya başladı yaklaştıkça daraldı okuyarak anca rahatladım.

Rabbim hayırlısını nasip etsin

maviay
    maviay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.a

Eline sağlık güzel kardeşim, çok güzel bir anı paylaşımı olmuş saolasın..:D
    Bu anlattığına benzer bi yer var diyordu bizim arkadaş, gidelim bakalım ne görecez.

Status
    şakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0

selam

anlatınları okudum arkadaşlar bu gibi yerlerde gece bırakıpta gündüz işlem yapan varmı merak ettiyim gece olan günüzde oluyormu

herne olursa olsun gece insan biraz tedirgin oluyor hani bir ata sözü vardır.. .(akşamın hayrında sabahın şeri iydir) ..denir denyan varsa paylaşırsa sevinirim ....selamlar

sakin adam
    sakin adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a arkadşlar ben şunu merak ediyorum gündüz kazı yaparken tılsım yada üç harflilerin beklediği yerlrde bu tür olaylar yaşayan varmı yani gündüzde bu olaylar oluyormu yaşayan varmı varsa anısı anlatsın benim duyduğum olaylar hep gece yaşanmış olaylardır.
    Konu sakin adam tarafından (09.Ekim.2010 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.

Status
    scary visitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    Alıntı sakin adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a arkadşlar ben şunu merak ediyorum gündüz kazı yaparken tılsım yada üç harflilerin beklediği yerlrde bu tür olaylar yaşayan varmı yani gündüzde bu olaylar oluyormu yaşayan varmı varsa anısı anlatsın benim duyduğum olaylar hep gece yaşanmış olaylardır.
    ustam gündüzleri olmuyor çünkü gündüzleri bağlanıyorlar.. Yani akşam ezanıyla salınıp sabah ezanıyla tekrar bağlanıyorlar o yüzden gündüz olmuyor böyle şeyler ki bu kitabımızdada yazıyo zaten. saygılar

dirsehan2828
    dirsehan2828 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gündüz kapalı bir mekanda böyle bir olay yaşadım.ama bu işlerde geceyle gündüz arasında dağlar kadar fark var.ayrıca bu tip cin olaylarına önem verilmemesi gerektiği düşüncesindeyim.daha mevkiye gitmeden kafada büyü tılsım vb..şeyler kurulup yürek ve beyin stresle dolduruluyor.oraya araştırmaya değil cin görmeye gidilmiş gibi olunuyor.amaç ne; uğraşılan şey ne.cenab ı hak kuran ı kerimde yasaklamış şeytanlardan korkmayı.o yüzden rabbimize tevekkül edelim.

kaçak kazıdan uzak duralım.

karalım67
    karalım67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a Usta Güzlemiş Gercekten
    Biraz Tebessümle Güldük Allahta Seni Güldürsün

Status
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    yıkıntı virane yerlerde bu tür olaylar oluyor orman içinde bir kilise yıkıntısını incelerken hava kararıyor du beni bir gülme almış titreme kendimin farkında degilmişim yanımızdaki bir arkadaşımız olayın farkına varmış beni okuya okuya ordan uzaklaştırmışlar epey sonra anlattılar ben o anakadar farkında degildim yaptıklarımın anlattıkların ben de dehşete kapıldım.
    kurt ulusundan gördügünü işler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)