Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cin böle çarpar

drapeta01
    drapeta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cin böle çarpar

slm arkadaşlar okuyun ve tecrube edinin istbul beyazıtta tekel şarküteri işleten bir abim var adı hasan hasan abinin dükkanı yol seviyesinden biraz yüksek bir gün dükkanı tadilata sokup yol sevyesine kadar düşürmek için bir kaç kişiyle anlaşıyor ve ertesi gün dükkanı boşaltıyorlar ve bir sonraki gün çalışmaya başlıyorlar derken ikinci gün tabanı kıran işçilerden birinin kullandığı hiltinin ucu boşluğa düşüyor ve işçi hasan abiye sesleniyor hasan usta burda boşluk var dükknın altı boşmu hasan abii ne boşluğu 15 yıldır ben burdayım sen devam et boşver diye cevap veriyor işçiye ve içşi devam ediyor deliği biraz daha büyütor ve aşşağı baktığında 3e3 biroda görüyor tekrar hasan abiye bağırıyor hasan abi geliyor ve aşşa bakıyor oda şaşıyor seyyarı fişe takıp aşşa sallıyor kafasını delikten sokup şöle bir göz gezdiriyor bakıyor oda boş hiç bir şey yok tam kafasını çıkarırken odanın tavanınna asılı olan büyükçe bir küp görüyor sevinçle işçilere dönüp yırttık olum diye bağırıyor hemen hepenkleri indiriyor ve işçilere dönüp abilik kardeşlik işçilik patronluk bitti ne çıkarsa kardeş payı yapıp burdan ayrıyoruz ve birdaha kimse beni tanımasın diyor neyse yanına birini alıyor ve aşşa iniyorlar etrafında şöle bir dönüyorlr küpün ve kırmaya karar veriyorlar senmi yaparsın benmi derken hasan abi ben yapmak istiyorum diyerek alıyor çekici eline bir elinde çekiç diğer elinde seyyar lambabaşlıyor okumaya okumasu bittikten sonra çekici kaldırıyor ve yaa allah deyip abanıyor geriye doru işte tam o anda oluyor ne oluyorsa inanılmaz bir acı içinde başlıyor bağırmaya ortalık bembeyaz oluyor yanındaki işçi delikten kaçmak için çırpınırken yukardaki işçilerden biri geliyor ve hasan abiye kürekle vurup düşürüyor yerde baygın yatan hasan abiyi ayıltmaya çalışıyor işçiler yerden yatan hasan abi gül kokuları duymaya başlıyor ve aklına cennete doğru gittiği geliyor ve huzurlanıyor hemen ardındanda pat küt patküt sesler gelmeye başlıyor ve canının yandığını hissediyor eyvah diyor kendi kendine zebaniler geldi beni dövüyorlar heralde cehenneme gidiyorum derken gözünü açıyor ve işçilerin kendini tokatladığı görüyor ve kalkmak istiyor ama kolundaki acıı hala devam ediyor neyse kalkıyor ayağa bakınıyor etrafına aptal aptal ne oldu lan bana diye soruyor işçilere işçilerde ona abii tuttuğun seyyar elektirin kacırıyormuş çarpıldın abii diyorla zuuhahahahahahahaahahaaha basıyor kahkahayı hasan abiii o arada işçilerden biri vuruyor çekici küpe düşürüyor aşşağı kırılıyor koca küp içindemi malesef hiç ama hiç bişey yok fiyasko yanii sanırım zamanında o dükkanı kullanaların gizli kasası imiş yaa arkadaşları böle çarpar adamı işte elektirik puuuuhahahahahahahaah allah emanet olun

Status
    baba34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ist.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ALLAH Gerçeği ile hiçbirimizi karşılaştırmasın... Göndermesi çok zor oluyor...(''define ile alakalı değil ama'' ''başına gelen bilir'') ALLAH Bütün müslüman kardeşlerimizi korusun onlardan... (AMİN)
    SAYGILAR...

Status
    juger58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sadece gülünç yorum yoq

Status
    scary visitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    gerçekten komik ama bi lamba elektirği o kadar etki yapıyormuydu yaa..
    Lütfen İzinsiz Kazı Yapmayalım

Status
    m_sirac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yazı harikaydı , :D tesekkürler

Status
    voyvada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

tam bir komedi

asıl ben cine çarpildım. hoca hoca gezdim 6 ayda iyileştim.onun için o acının ne olduğunu çok iyi biliyorum.ama denk gelse gene çarpılırım.çarpılma anında iyi deşarj oldum tam bir maceraydı bağımlılık yapıyor.insanın sürekli çarpılası geliyor.:D:D:D
    SEN YAĞDALI MEHMETİN KİM OLDUĞUNU NERDEN BİLECEKSİNKİ ?:rolleyes:

bozkurt78
    bozkurt78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

:)

gerçekten süper bi olay :D:D:D:D orda olup görmek isterdim o halini.:D

Status
    eorgibst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya ustam valla çok süpermiş gerçekten çok güzel bir yazı hasan abiye geçmiş olsun. kürekle falan vurmuş deyince bende içine girmiş anladım yazının sonuna gelmeden.

Status
    yigido3358 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Güzel bir olay şaka gibi tam tv likyes

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)