Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cinler izin vermiyor

Status
    byilbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cinler izin vermiyor

Merhabalar arkadaşlar,7 metre derinlikteyim 3 farklı cihazla baktıgım ve yerini tespit ettigim yerde kazıya basladık 7 metreye inenene kadar sorun yoktu ama 2 haftadır kazıp kazıp duruyoruz ve hala aynı mesafedeyiz ayrıca sesler gelmeye başladı ve işaret parmagı büyüklügünde hamam böcekleri,fare,solucan,ve siyah renkte kırkayaklar çıkıyor 7 metre derinlikte. Kazıları sürekli gündüz yapıyoruz akşam ezanı okunmadan bırakıyoruz sonuç alamadım henüz ve cihazların hepsi bulundugum bölegede ikaz vermeye devam ediyor bildiginiz saglam ve güvenilir bir cinci hoca varmı acaba yardımlarınızı bekliyorum saygılar
    Konu byilbey tarafından (13.Ekim.2010 Saat 19:03 ) değiştirilmiştir.

Status
    BeyGazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    abicim madem gündüz kazıyorsun korkma onlar seni vaz geçirmek için orataya çıkan emareler. al aptestini dünya işlerinden hiç bir şey konuşmayın orda kötülük getirmeyin aklınıza alın aotestinizi devam edin.

yörükali
    yörükali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cinler

[quote=byilbey;253685]Merhabalar arkadaşlar,7 metre derinlikteyim 3 farklı cihazla baktıgım ve yerini tespit ettigim yerde kazıya basladık 7 metreye inenene kadar sorun yoktu ama 2 haftadır kazıp kazıp duruyoruz ve hala aynı mesafedeyiz ayrıca sesler gelmeye başladı ve işaret parmagı büyüklügünde hamam böcekleri,fare,solucan,ve siyah renkte kırkayaklar çıkıyor 7 metre derinlikte. Kazıları sürekli gündüz yapıyoruz akşam ezanı okunmadan bırakıyoruz sonuç alamadım henüz ve cihazların hepsi bulundugum bölegede ikaz vermeye devam ediyor bildiginiz saglam ve güvenilir bir cinci hoca varmı acaba yardımlarınızı bekliyorum saygılar
    Dostum eğer aklına böle bir şey geliyorsa var olduğuna inanıyorsan kazdığın yerde kurban kesmen lazım çünkü cinler kandan kaçar kurbanı kesmeden önce dene istersen cinleri çağır kes bi tarafını kanat görürsün ozaman ama musallat olma ihtimalide var çağırdığın zaman

Status
    şaban çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    selamünaleyküm madde 1 ayetel kürsü okunaçak estiniz etrafına 7 defa basladıgın yerde bitireçeksin ayetel kürsüyü kork ma bir şey olursa bana dön

Status
    Funkstazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Hocayı falan karıştırma bu işe..Tedbirsiz araştırma yapmayın.En güzeli resmi kazıdır..Hem sağlınız için hem sevenleriniz için.

Status
    byilbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    7 metre kazmışsın bişey cıkmamış bi yedi daha kazarsan dünyanın cekirdeğine inersin :D 7 metre derinliğe kim neyini gömer hele bide geri alıp kullanacağını düşünürsek. K. GELSİN

bilirkişi kardeş sen antalyada 12 metre derinlige inip 15 metrede tünelle devam eden sonuca ulaşan tv'lere çıkmış olaydan haberin yok anlaşılan dünya çekirdegine 10000 metreden sonra ulaşılır bölge bölgede degişir bi o kadar daha olur uzman kardeş bildigin yere kadar konuş bilmedigin yerde sus ben konuşurum

uyarı: site kuralı
    9) Forum bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz - kişisel tartışmalara -atışmalara girmek yasaktır. Forum bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.

Status
    fantastikxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende katılıyorum sana olsa 1m den çıkar ne işi var 7 metrede usta 20 metre bile kazanlar var allah korusun yagmur yagsa adam içine düşse insan canına kıymış olursunuz bence vazgeçin ordan zaten mantıklı düşünülürse o tarz yer yarım metreden belli eder kendini kırmızı tugla kırıkları v s

_sessiz_
    _sessiz_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne kazıyon arkadasım sen tünelmi açacan sen mal olan bi yerde toprak nasıl işaret veriyor biliyormusun bilmeden kazmışın bide 7 metre kazmışın iyi hadi bunuda geçtim mantığın alıyormu senin 7 metre yerin dibine kim bişe koyar en fazla işaret koyar yerin dibine adam oda en fazla 3 metrede çıkar hoş sen o işareti define buldum die alırsın bu kafaylada zaten iki adım sonra onuda kaptırırsın AZ MANTIK!!!

343434
    343434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cinler Ne Zaman Izin Verdiki

343434
    343434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kurtlar Vadisi Gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)