Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kuş Kayası

Status
    balkaya34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    409
    Beğenilmiş
    280

Cevap: Kuş Kayası

Alıntı 4LF4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @balkaya34 celladin yerine nasil gircez belgelerin pesinden gidiyosun evet cok zevkli taslari yerine koyuyorsun oda guzel tamam ama neden bu celladin yerine girmiyosun arkasinda eskiyanin tonla altini var belki buna neden kafa yormuyosun ustam yoksa bu definecilikte var ordan oraya atlamak sonuca gitmemek turlu turlu seyler bulmak kafamiz karisiyor he ustam siz ne dersiniz

@4LF4 selam usdad,, Cellatin oldugu yeri delersen girişin tahmini 4 metre kadar ilerisinden dışarıya çıkarsın, Şöyleki ben malı nerde diye hiç kafa yormadım zaten yorsamda bulamam ,Endogrusu bilen varsa cihazıyla birlikde gelir hallederiz.Saglam olan budur.

Status
    Beğenmiş
    409
    Beğenilmiş
    280

Alıntı amero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şeytan deresinde şelale varmı 3 kere suyu dökülen @balkaya34 hocam

@amero selam.usdam ,Yazilarda 3 kabdsn dokulur olmasi gerekir zaten buradaki selale tamamen elden yapma Mermer ana kayadır once karşılıklı 2 tasdan dokulur burdan dokun su 3 nci tasa dokulur ve ordanda yere iner yere inerken dahi kanalile iner yani tam kontrollu bir selale ,2 tasin arasinda 2 balik var bunun biri kilçik yani balik isgeletidir fazla uzun degil.20 veya15 cm tahmini olcmedim ama bu uzunlukda ik balik karşilikli dir sonra selaleyi onune aldigindavsagdan degirmen srgi baslar 250.,Adim tahmini mesafede degirmen dedigi cokuk var yani ALIBEY degirmeni ve sahde bu degirmenler hic calismamıs zaten calisdiracak su yok.Argin 25 metre tahmini yukarısında 3 kirec kuyusu var bunlari ben bir bir gordüm.ve gösterebilirim
    amero (01.Ekim.2020), gezgin_99 (01.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Status
    4LF4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyonkarahisar
    Beğenmiş
    777
    Beğenilmiş
    208

Sizlerde haklisiniz tabii ustalar balkaya ustaya iyi bir makinesi olan teferruatli bir cihaz lazim her turlu ihtimali goz onunde bulundururak sonuca ulasmak lazim yoksa M1 ve Gradiometremle gelirim ama uzak zorlu bize lazim degil kolaylari varsa alinsin
    balkaya34 (01.Ekim.2020) Bunu beğendi.
    Yerin Altını Üstüne Getiren Adam

Status
    AVCILAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Aradiğiniz yer tirebolu da

Hatta orda kaç yil hafriyat çikardilar diğer adi kartal kaya dir girişte çok güzel bir su mutlaka alip çay demleyip için.

Status
    Beğenmiş
    409
    Beğenilmiş
    280

@DOIDYE

Selam usdam , Balkaya34 usdam kızıyor demissiniz , Kapı kaya konusunda herhalde ,
    Ben SARI ALTINDA bulup resmini koysam.kimse inanmaz usdadım ,Çünki Bana layık görülmüyor,
    Kizmıyorum usdadım ,Alışmaya gayret ediyorum, Bir işim var eger Ömrüm yeterse 1 tane ( A6 Pulse ,) alacagım ,Nedeni Eskiya işleri .kaya altı veya kaya içindedir, Sakın olaki kimse Balkaya34 reklam.yapıyor diye düşünmesin , Bir dedektör bulup çalışamadık bir malzeme alamadık, Yani ben rasgele Kazma kürek işi yapmadım , Artık bundan sonrası Dedektör ile arkadaşlık yapmak isdiyorum.
    Eşkiya konusunda Samimi bir kimseye raslamadım...

Status
    poseidon2023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,883
    Beğenilmiş
    1,024

buda benden

4LF4 (08.Nisan.2021), amero (08.Nisan.2021), kurtbaba (09.Nisan.2021), nurum52 (08.Nisan.2021), TEVFİK (08.Nisan.2021) Bunu beğendi.

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    753
    Beğenilmiş
    882

Alıntı balkaya34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @DOIDYE

Selam usdam , Balkaya34 usdam kızıyor demissiniz , Kapı kaya konusunda herhalde ,
    Ben SARI ALTINDA bulup resmini koysam.kimse inanmaz usdadım ,Çünki Bana layık görülmüyor,
    Kizmıyorum usdadım ,Alışmaya gayret ediyorum, Bir işim var eger Ömrüm yeterse 1 tane ( A6 Pulse ,) alacagım ,Nedeni Eskiya işleri .kaya altı veya kaya içindedir, Sakın olaki kimse Balkaya34 reklam.yapıyor diye düşünmesin , Bir dedektör bulup çalışamadık bir malzeme alamadık, Yani ben rasgele Kazma kürek işi yapmadım , Artık bundan sonrası Dedektör ile arkadaşlık yapmak isdiyorum.
    Eşkiya konusunda Samimi bir kimseye raslamadım...
    Estağfurullah ustam olur mu öyle şey niye layık görülmesin ? Ha gerçekten yağmurlu havada bile bir damla su hak etmeyenler var o doğru ama siz bugün bir yerden üstü kapalı da olsa (ki zaten açıkça yazmayın) "aldım" deseniz inanın kendim bulmuş kadar sevinirim bunu kalben söylüyorum. Burada da gerçekten birbirinden değerli ve samimi çok insan var. Ben aslında size dün gece yazmıştım cevap ama bazı detaylara değinmek isterken baktım yazı çok uzadı alıp başını gitti, sizi yormak istemediğim için vazgeçtim onu paylaşmaktan...

Değerli bir büyüğümüzsünüz hiç canınızı sıkmayın.
    4LF4 (08.Nisan.2021), balkaya34 (08.Nisan.2021), kurtbaba (09.Nisan.2021), TEVFİK (08.Nisan.2021) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    Beğenmiş
    409
    Beğenilmiş
    280

Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah ustam olur mu öyle şey niye layık görülmesin ? Ha gerçekten yağmurlu havada bile bir damla su hak etmeyenler var o doğru ama siz bugün bir yerden üstü kapalı da olsa (ki zaten açıkça yazmayın) "aldım" deseniz inanın kendim bulmuş kadar sevinirim bunu kalben söylüyorum. Burada da gerçekten birbirinden değerli ve samimi çok insan var. Ben aslında size dün gece yazmıştım cevap ama bazı detaylara değinmek isterken baktım yazı çok uzadı alıp başını gitti, sizi yormak istemediğim için vazgeçtim onu paylaşmaktan...

Değerli bir büyüğümüzsünüz hiç canınızı sıkmayın.
    @DOIDYE ,, Selam usdadım ALLAH ne muradınız varsa versin İNŞALLAH,
    aslan81 (10.Nisan.2021), kurtbaba (09.Nisan.2021) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)