Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aranızda işi en zor olan benim herhalde.

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Aranızda işi en zor olan benim herhalde.

Benim yaşadığım bölgede mezarlık alanları geniş yer tutuyor.Roma, bizans ve müslüman mezarları.Ben bu mezarları asla kazmadım nedeni ise dinimizde kuduz köpeğin leşi bile itilip kakılmazken kim olduğunu bilmediğimiz zaatların özelliklede müslüman olanların rahatsız edilmemesi gerektiğine inanmamdır.Bir konuda okuduğum yerinden çekilemeyen kılıçlar meselesi var,belkide bu toprakları fetheden o kılıçlar koleksiyonlara değil şehidin yanına yakışır.Benim derdime gelince ben değil define aramak niyetine girsem düz yolda ayağım takılıp düşüyorum(bu sadece bulunduğum bölge ile geçerli)özellikle geceleri rahatsız ediyorlar.Sanki geceden daha siyah bir şey gelip yanımda duruyor ve enerjisini hemen algılıyorsunuz sonrada kalbinizi zayıflatmaya çalışıyor.Gündüzleri ise bağladığımız hayvanları çözülmüş ve çok uzaklarda buluyoruz.Küçük olanları ise tilkiler atmacalar vs. alıp gidiyor.Uzun lafın kısası bu konuları düşünmeme bile müsade etmiyorlar gibi ben kalbimi kolay kolay bozmadığım için bir rahatsızlık yok ama dediğim gibi araştırma yapamıyorum,yaptığımda taşları altın diye bana yutturuyorlar gülüp geçiyorum ne yapayım.
    Saygılar.

maviay
    maviay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah işlerinde kolaylık sağlasın değerli kardeşim, başkada bişe söleyemem.. saygılar.

Status
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    kardeşim her işte bir hayır vardır ALLAHIN ipine sıkı sarıl gerisinden korkma.
    kurt ulusundan gördügünü işler.

Status
    FerdiTayfur06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Felak ve NAs surelerini oku KArdeş bol bol

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Sağolun.

Düşünceleriniz ve değerli önerileriniz için teşekkür ederim.Allah u teala derdi verdiği gibi dermanınıda vermiştir.İşin garip ve yanıltıcı tarafı normal zamanlarda bahsettiğim ruhanilerin beni koruması ,ben toprağımı kolladıkça onlarda beni kolluyorlar ama eşelenmek yasak(tabi kalbin durumuna göre).Yıllardır bu böyle ,ne zamandan beri derseniz atın üzerinde dörtnala giden ve tepeden öteki tepeye biriki saniyede geçen bir zatı zifir karanlıkta bembeyaz gördüğümden beridir bu böyle arkadaşlar.
    "Vatan toprağı kutsaldır,kaderine terk edilemez.M.K.Atatürk."
    Bu arada kurban bayramınız mutlu ve uğurlu geçer umarım.Saygılar.

343434
    343434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Mezar Açmak Günahtır Saygısızlıktır Bilerek Günah Işlemek Dahada Günahtır Dünya Malı Geçici Ahiret Bakidir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)