Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cinlerle evlilik

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Cinlerle evlilik

Bu konuda epey şey duydum.Belirli bölgelerde bazı dualar okunduktan sonra beklemeye başlarlarmış.Bu mahlukatın kızları at üzerinde geçerken seni beğenen bir eşya bırakır ve sen o eşyayı alıp kabul edersen o eşyayı bırakan senden ölene kadar ayrılmaz imiş.Kadınlar nasıl cinlerle evleniyor onu bilmiyorum ama yakın bir komşumun karısının ondan önce bir cinle evlendiğini ve adamın arada bir evi terk edip onları yalnız bıraktığını biliyorum.Siz siz olun yolda gördüğünüz her eşyayı almayın.Saygılar..

HUTAME
    HUTAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benım bı arkadaşım var acip cındadır cok şeyıne tanık oldum o kadar dedım bı manıta yarla dıye vermedı bı turlu zamanı gelşınce olur dedı...sona evlenınce ne edecez dedım anlaşma yapacaksınız dedı ya uymassam anlaşmaya dedım senı yamultur dedı ...olmadı halen tanıştıracak

Status
    repibg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    от Кърджали Kırcaliden
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    selam,

evlilik olayını duyduğum var ,fakat bu eşya olayını hiç duymamıştım.
    bu durumda yerde ne görsek içimize kuşku girer.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Hurafe gibi ama

Alıntı HUTAME Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım bı arkadaşım var acip cındadır cok şeyıne tanık oldum o kadar dedım bı manıta yarla dıye vermedı bı turlu zamanı gelşınce olur dedı...sona evlenınce ne edecez dedım anlaşma yapacaksınız dedı ya uymassam anlaşmaya dedım senı yamultur dedı ...olmadı halen tanıştıracak
    Anlatılanlar hurafe gibi ama yaşayanlardan hemen hemen aynı şeyleri duyunca birazda kitap karıştırınca bu işlerin şaka götürmeyeceği anlaşılıyor.Aman dikkat et kardeşim bir kez kapılınınca ömür boyu gidiyor.İşin kötüsü senden başkasına görünmüyorlar sana şijofrenik gözüyle bakıyorlar.Nasredtin hocanın fıkrasındaki gibi ,hani demişya hanımına bana görünmede kime görünürsen görün.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Aleyküm selam.

Alıntı repibg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam,

evlilik olayını duyduğum var ,fakat bu eşya olayını hiç duymamıştım.
    bu durumda yerde ne görsek içimize kuşku girer.
    Bu gibi durumlarda niyetine girmek lazım yoksa şimdiye hepimizin birkaç hanımı olurdu bunlardan.Hele ben bayanlar futbol ligi kurardım herhalde.

Status
    Bekir79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    EDİRNE
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşım okulda bi kız vardı sene 93- 94 cinmi çağırıyomuş ne yahudi cin buna aşık olmuş sınıftayken beni çağırıyo deyip kaç kere camdan atlamaya kalktı (fıkıh öğretmenimiz,cini uzaklaştırdı) kız düzeldi çoluk çocuğa karıştı şimdi.
    Konu Bekir79 tarafından (04.Ocak.2011 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.

Status
    miir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    her durumda oldugu gibi bundada yaratılandan yaradana sıgınmak lazım. Şahsi fikrim asla bu varlıklarla muhatap olmamanızdır fakat illaki görmek isteyen varsa denenmiş net bir formül biliyorum arkadaşlar

bozkurt78
    bozkurt78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.a

cok tehlıkelı işler bunlar.allah azze ve celle bu tür durumlara düşen herkeze yardım etsin inş.

Kim kahin veya arrafa (cinciye) gidip ondan kendi hakkinda gizli olan seyleri sorarsa, kirk gün tevbesi (baska bir hadiste namazi) kabul olmaz. O kimse kahinin sözünü dogrularsa küfretmis olur. Baska bir hadiste "Muhammed'e (sa) indirileni inkar etmis olur." Hadis-i Serif-

balıkçı
    balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ince işler fazla derine girmemek lazım rabbinde onların şerrinden muhafaza buyursun amin

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

Amin arkadaşlar.

Ben bu konuyu bilgilendirme amaçlı açtım.Define ararken bu türden olanlarla karşılaşıp şok geçirenlere onlarla bir ömür geçirmek zorunda kalanların veye bilinçli olarak yaşayanlarında olduğunu hatırlatmak istedim.
    Hz.Muhammet s.a.s efendimizde Kuran-ı Kerim indirildikten sonra (hatırlatma:Kuran-ı Kerim yalnız bize değil bütün alemlere inmiştir) cinlere tebliğ etmek için yanına birini alarak (yanındaki muhteremi hatırlayamadım özür dilerim) ıssız bir yere gelir.Yanında gelenin etrafına bir taraftan duada okuyarak bir çember çizer ve bu çemberden çıkmamasını sıkı sıkı tembih eder.Sonra ilerleyip gölgelerin içinde kaybolur.Bir müddet sonra geri gelir yüzü bembeyazdır,çemberin içindeki sorar ne oldu ya Muhammet?Peygamber efendimiz kuranı tebliğ ettiğini ama bir kısmının kabul etmediğini söyler.Uzun lafın kısası bu mahlukatın rahmanileri olduğu gibi iman etmeyen şeytanileride mevcuttur.Allah hep sizi iyilerle karşılaştırsın.. Saygılar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)