Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rüyamda....

Status
    hukukcu076 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

rüyamda....

s.a arkadaşlar sitenize yeni üye oldum gerçekle rüya arasında bir bağıntı var mı bilemedim soruyorum
    yarı uykulu yarı uyanık yeni yatmıştım uyumaya çalışırken bazı sesler "hayır sağında hayır solunda" diye bir kaç saniye atıştı hepsi bu
    ve gerçekte ise o seslerin atıştığı mekana dair söylentileri hep duyardım ama yatarken kesinlikle kafamda böyle bir bilinç altı ile yatmamıştım
    büyüklerimden sordum bazı hocaların buralarda bir şeyler var diye uzun zaman önce onlara söylediklerini duydum yalnız hocalar bir birini tanımıyor biri bayan biri erkek ikiside aynı şeyi söylemiş bana öyle dediler tarihi bir yer değil acaba ne olbilir?

bozkurt78
    bozkurt78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

slm

öncelıkle defineyolu.com forumuna hoş geldin.umarım aradığını bulursun.

ruyana yada yaşadıgın seye gelınce.bol ayetel kursı oku.evde bolca kuran oku bılmıyorsan banttan çaldır.mumkunse abdestsiz dolaşma.sana oyun oynuyo olabılırler.imanını sağlam tut.ne gelecekse allah tan bekle.selametle.
    he hocaların bu işlere karıştıgı oluyorduda bayan hocalardamı bulaştı bılmıyordum.

tekrar hoşgeldın.

Status
    hukukcu076 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    teşekürler

Status
    thepoet_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bence üç harflıliler,aman dikkat ,aklına bile geldiğinde ayetel kürsiyi oku,neden dersen ayetel kürsiyi her okuduğunda yanina korucu bi melek indirilir.onun için 7 kere okumanı tavsiye ederim.ve allahümme enirna minel cin diye bunun zikrini de yapabilirsin.umarım bu senin dediğin tekrarlamıyordur.allaha emanet olasın
    SELAMETLE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)