Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: banada bir hoca lazım .....lutfen yardım

type
    type - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

banada bir hoca lazım .....lutfen yardım

arkadslar ınanın oyle bır durumdayım kı masallah dedıgım 40 gun yasıyo bastıgım ot kuruyo her ısım ters gıdıyor ve ıssız kaldım .. soyle bır ıkdıdar partılı yandas bır mılletvekılı de ısımı gorur ama neyseee..... elımı attıgım ıs kuruyo bırakın defıneyı ıs buluyum yeter banaaa nedır bu sansızzlıgım anlıyamadım korkumdan havadakı ucaklara bıle bakmıyorum duser falan dıye ( muzur arkadsların aklına hemen ılk gelecek seyın cevabınıda sımdıden yazıyım gunde bı kere deıl sabah oglen aksam uc kere dus alıyorum yınede fayda etmıyor )

bozkurt78
    bozkurt78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.a

kardeş allah c.c yardımcın olsun.anlatıklarını yaşıyan bir tanıdıgım vardı.ama çok kufur edıyordu.allah kıtap gıdıyordu.allah hıdayet versın suan ne yapıyor bılmıyorum.onunda basına öle seyler gelıyor.ona rağmen şükür etmıyor.çünkü yaşaması bile mucize.rabbim sınıyor işte.böle küfür işi varsa tövbe et.birdaha yapmamak üzere.ayrıca senın iş artık pısıkolojık durumada gelmış olabılır.yanı hersey sana senın dusundugun gıbı gelmeye baslamısda olabılır.akıl vermek haddım olmaz.allahın emır ve yasaklarını mumkun oldukca bırak varsa buyuk gunahlar terk et.ama gercek ve saglam bır nıyetle terk et.aksi halde basına daha kötüişler gelebılır.yani ben halden kurtulayım die ibadete başlama.ben yanlışdaymışım die başla.rabbım yardımcın olur inş.saygılar.

maviay
    maviay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.a

Değerli kardeşim Allah yardım etsin, şüphesiz şu fani dünyada her zaman sınava tabi tutuluyoruz, Rabbim sevdiği kullarına sıkıntılar yaşatırmışki beni unutmasın diye, bu durumda senin yapman gereken güzel güzel abdesini al namazını kıl, Rabbimize dualar et, Rabbimde gönlüne göre dualarını kabul eylesin, şunu unutmaki gerçek huzur İSLAM'dadır bunu bil ona göre yaşa güzel kardeşim, Allah'a emanet ol..

type
    type - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadslar yorumlarınız ıcın cok tesekkur ederım tek sıgındıgım zaten allah onun manevıyatını kabul etmıyor olsam coktan ıntahar bıle etmıstım ama yuce rabbım ole bır sınıyorkı hem ısım varken hemde yokken ettıgım sukur dualarımı yınede eksık etmıyorum demınde belırttıgım gıbı cok buyuk sınanıyorum bunun nedenını ıse bır turlu cozemıyorum

Status
    ramazanaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ege
    Beğenmiş
    10
    Beğenilmiş
    5

yaprak

kardeşim,allahtan umudunu kesmek müslümana yakışmaz,bizi diğer milletlerden ayıran fark işte budur,yunus aleyhisselamın karnında yaptığı duayı fırsat buldukça okumanı tavsiye ederim,yirmi günde olanlara şahit ol,selametle kal,,,

Status
    ramazanaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ege
    Beğenmiş
    10
    Beğenilmiş
    5
    özür dilerim,yunus aleyhisselamın balığın karnında yaptığı dua olacaktı,

tunavy2
    tunavy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sa

kardeş geçmiş olsun unutmaki hayır ve şer allahtandır o dilemzse hiç bişe olmaz allaha sığın inşallah hakkında hayırlısını verir saygılar

Status
    şakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı type Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadslar ınanın oyle bır durumdayım kı masallah dedıgım 40 gun yasıyo bastıgım ot kuruyo her ısım ters gıdıyor ve ıssız kaldım .. soyle bır ıkdıdar partılı yandas bır mılletvekılı de ısımı gorur ama neyseee..... elımı attıgım ıs kuruyo bırakın defıneyı ıs buluyum yeter banaaa nedır bu sansızzlıgım anlıyamadım korkumdan havadakı ucaklara bıle bakmıyorum duser falan dıye ( muzur arkadsların aklına hemen ılk gelecek seyın cevabınıda sımdıden yazıyım gunde bı kere deıl sabah oglen aksam uc kere dus alıyorum yınede fayda etmıyor )

arkadaşım ilk önce öz güvenini kazanmalısın sıkıntıdan piskolojinde yıpranmış akılı ol cok düşünme kendini rahat hisset kendine dikkat et kötü günler biter iyi günlerde başlar mevlam herşeye gadirdir sakın isyan etme beterin beteride var sağlıcakla kal

balıkçı
    balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geldimi peşpeşe gelir aksilikler arkadaşlar gerekenleri yazmışlar sınavın çetin geçtiği dönemler oluyor insanın mutlaka çok sıkıntılı günleri oluyor benimde başımdan geçti kardeşim her şey üzerine yürür olacak işler olmaz olmıyacak işler başına gelir işte bu dönem çok önemli bir dönem. sabır sabır sabır ve çokça şükretmek rabbimden ne gelirse şükretmek lazım bela geldiyse şükretmek lazım beterinde beteri var demek lazım her karanlığın bir aydınlığı var her sıkıntının bir refahı var yeterki isyan etme boşluğa düşme düzelir sevgili kardeşim kafanı takma zamana bırak rabbim yardımcın olsun umarım en kısa zamanda rahatlarsın selamlar

Status
    ubeyd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    namaz abdesti alarak gezinmeye çalış. küfür,şirk,yalan yok.....
    kendine reset at.yani tevbe et...
    birde kafkaslı ahmet abiden dua al....
    selametle.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)