Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: küpü çeken hoca ve papazlar

Status
    byilbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

küpü çeken hoca ve papazlar (dikkatle okuyun)

öncelikle sevgili arkadaşlar bu olay benim başıma gelmedi çok yakın bir arkadaşım beni bugün aradı ve birazdan yazacagım şeyleri bana anlattı inanması güç ama adamın bana yalan borcuda yok hani;evet konuya başlayayım artık bu şahıs ailevi problemlerinden ötürü üstlerinde büyü oldugu şüphesi ile bir cinci hocaya gitmiş hoca gayet anlattıgı kadarı ile herşeyi bir bir anlatmış evinin krokisini bile çizmiş ve bahçesinde gömü oldugunu ama sahipli tılsımlı oldugunu söylemiş kendisinin sadece bu kadar yardımcı olabilecegini tılsımlı definelerde papazların daha iyi oldugunu söylemiş bizim elemanda bir papaz bulup durum hakkında bilgi vermiş bu papazda tamam ben sana malı çekerim %10 alırım demiş bahçesinden bir kova toprak almış ve beş tane adaklık boga kestirmiş ve kanlarınıda yanlarına almışlar bir kovada kendi evlerinde bir odada bırakılmış bunlar çekim için şehir dışında bir araziye gitmişler 1 metre kazmışlar getirdigi topragı kazdıgı yere dökmüşler ve kanıda tabi ve 2 kiloda soyulmamış bugday falan sonra papaz ayin yapmış gözlerinin önünde 2 dakika içinde bir patlama olmuş ve bir bakmışlarki kazdıkları yerde 120 yüksekliginde yaklaşık 250 kilonun üzerinde bir küp 4 kişi zor kaldırmış atmışlar arabaya dogru eve eve gelmişler küpü kırmışlar içi kül sadece bir parça 20 santim büyüklügünde meryem ana heykeli altından neyse papaz demiş tılsım tam bozulmadı 5 adak daha gerekiyor sonra ertesi gün kestirmişler bir ayinde evde yapılmış ve yine biir patlama sonra odaya bi girmişler bütün küller heykel ve iskenderiye altını olmuş elemanın sesinden belliki çok heyecanlı ve kıpır kıpır sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında

( Millet arkadaş tekrar benimle irtibata geçti ve olayların tamamen kurmaca ve düzen oldugunu anladıgını söyledi bana bende üstümde herhangi bir vebal olmasın ve bu gibi şerefsizler menfaat edemesinler diye tekrardan açıklama geregi duydum bilginiz olsun bunların başı nettede sitesi olan medyum micheal denilen şerefsizmiş yamaklarıda murat,ayhan tekrar ediyorum arkadaş para kaptırmış sizlerde bu tür şeylere itibar edipde kanmayın sakın )
    Konu byilbey tarafından (12.Ocak.2011 Saat 01:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış anlaşılmalara neden olmamak için

harici44
    harici44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    usta david coperfield vardı sihirbaz aynı onun sihri gibi harry potter gibi maşaaalh anlamadığım nokta aslını kaybetmiş bir kitapla nasıl ayin yapıyor veyahut kendi yazmış olduğu kitapla tam bir muamma kuranda derki hristiyanları ve yahudileri dost edinmeyin zira onlar birbirinin dostudur.bu papaz bir müslümanın işini zor görür

harici44
    bide şu var aybı allah biliyor ama hoca ondanda iyi biliyor demekki haşa

Status
    byilbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı harici44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide şu var aybı allah biliyor ama hoca ondanda iyi biliyor demekki haşa
    arkadaşlar yazı yazrken bin düşünelim bir yazalım haşa kimsenin ALLAH C.C inkar ettigi yok genel olarak baktıgın zaman dünya ekonomisini yahudiler ve hristiyanlar yönetiyor ben sadece bana bahsi geçen konuyu paylaşmak istedim bilginize sundum sonuçta herşey ALLAH C.C izni ile huzurdan kovulmuş şeytan sonuçta rabbimizin izni ile dünyayı saniyede dolaşmıyormu şeytanda cin taifesinden deilmi musa a.s karşısında firavunun duasını kabul den rabbimiz deilmi bişey söylerken hüküm verici olmayın gayp-ı ALLAH C.C bilir elbette gaip başka bişey bunu ögrenin önce tabi gayp ile gaip'in anlamını bilmedigin içinki senin benim bahsettigim konuda gaip_i gayp olarak anlamışsın ne diyeyim bilmiyorum artık sen ikisi arasındaki farkı bi ögren mesela örnek 1 ocak 2011 sabahı ne olacagı gayptır ama 20 kasım 2010 sabahı artık gaiptir ben şimdi haşa ALLAH tan daha iyimi biliyo oldum sence

harici44
    usta ben sana allaha ortak koşuyorsun demedim koşan hoca ile papaz bu kişilerde istidrac hali olurki ufak deccallerdir istidrac nedir bilirmisin istidrac şeytanın kafire yüklediği acayip haller mucizenin kafirdeki hali bu konunu geçtigi araf suresinde derki allahtan başkasını dost edindiler önemli bir nokta araştır

efekent
    efekent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

papaz

kardesim cok guzel bi hikaye okudum hosuma gitti ve birazda bilgimiz artti tesekkur ederim paylasimin icin

AMOUN
    AMOUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı byilbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle sevgili arkadaşlar bu olay benim başıma gelmedi çok yakın bir arkadaşım beni bugün aradı ve birazdan yazacagım şeyleri bana anlattı inanması güç ama adamın bana yalan borcuda yok hani;evet konuya başlayayım artık bu şahıs ailevi problemlerinden ötürü üstlerinde büyü oldugu şüphesi ile bir cinci hocaya gitmiş hoca gayet anlattıgı kadarı ile herşeyi bir bir anlatmış evinin krokisini bile çizmiş ve bahçesinde gömü oldugunu ama sahipli tılsımlı oldugunu söylemiş kendisinin sadece bu kadar yardımcı olabilecegini tılsımlı definelerde papazların daha iyi oldugunu söylemiş bizim elemanda bir papaz bulup durum hakkında bilgi vermiş bu papazda tamam ben sana malı çekerim %10 alırım demiş bahçesinden bir kova toprak almış ve beş tane adaklık boga kestirmiş ve kanlarınıda yanlarına almışlar bir kovada kendi evlerinde bir odada bırakılmış bunlar çekim için şehir dışında bir araziye gitmişler 1 metre kazmışlar getirdigi topragı kazdıgı yere dökmüşler ve kanıda tabi ve 2 kiloda soyulmamış bugday falan sonra papaz ayin yapmış gözlerinin önünde 2 dakika içinde bir patlama olmuş ve bir bakmışlarki kazdıkları yerde 120 yüksekliginde yaklaşık 250 kilonun üzerinde bir küp 4 kişi zor kaldırmış atmışlar arabaya dogru eve eve gelmişler küpü kırmışlar içi kül sadece bir parça 20 santim büyüklügünde meryem ana heykeli altından neyse papaz demiş tılsım tam bozulmadı 5 adak daha gerekiyor sonra ertesi gün kestirmişler bir ayinde evde yapılmış ve yine biir patlama sonra odaya bi girmişler bütün küller heykel ve iskenderiye altını olmuş elemanın sesinden belliki çok heyecanlı ve kıpır kıpır sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında
    dostum kusura bakmada bu tamamen atmaca gibi geldi bana yanlış anlama senin atman değil arkadaşının atması.eminimki oda başkasından duydu ve sana kendi başına gelmiş gibi yansıttı.bu işlerde genelde hep öyle olur.
    hangi adam bir umut için 10 tane boğa keser?

Status
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    arkadaşım bu konuları çok duydum ancak bu kadar canlı hayvanın kesilmesini ilk defa duydum gözünle görmedigin yaşamadıgın define hikayelerine inanma.
    kurt ulusundan gördügünü işler.

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

s.a.

Hoca ,papaz,define,büyü vs. çok olay duydum ama lipo sactıon cı papaz pes diyorum.Lafım hayal gücü yüksek arkadaşın içindi.Allaha emanet olun.
    Aldanma hızırın yamalı hırkasına ; bakar kalırsın arkasından boşluğa..

erguvan
    erguvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yalan

Alıntı byilbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SEN İ NİYE ARIYO Kİ KARDEŞ.
    -HOCAYA GİDİYO
    -PAPAZI BULUYO
    -5 ADAK KESİLİYO
    -250 KİLO SANDIK EVE TAŞINIYO
    -ALTINDAN MERYEM ANA HEYKELİ ÇIKIYO (DÜNYAYI SATIN ALIRSIN YA YETMİYO)
    -5 ADAK DAHA , TILSIMA BAK TAM BOZULMUYO
    -Bİ PATLAMA HOP KÜLLERE BAK BİDE İSKENDERİ YE ALTINI OLUYO.
    -SONRA ARKADAŞ HEYECAN YAPIP SENİ ARIYO
    -EEEE İSKENDERİYE YE Mİ GİDİCEK ARKADAŞ ALTINLARI BOZDURMAYA
    SEN Mİ YOLU BİLİYON....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)