Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Müzeye Dava

Status
    voyvada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Müzeye Dava

Arkadaşlar Benim Sorunu Artık Herkes Biliyor.hatay Müzesine Teslim Ettiğim Tarihi Eserleri Herkes Biliyor.malları 2009 Da Teslim Ettim.değer Tesbitleri Yapıdı.2010 Da ödenek çıkınca Parayı Alırsın Dediler.2011 Oldu Müzeye Telefon Ettim Yeniden Değer Tesbiti Yapılacak Dediler. şimdi Bilen Arkadşlara Soruyorum Ben Kültür Bakanlığını Mahkemeye Versem Nasıl Bir Yol Izlemem Lazım Ne Yapabilirim.bilgili Arkadaşların Cevaplarını Bekliyorum.
    SEN YAĞDALI MEHMETİN KİM OLDUĞUNU NERDEN BİLECEKSİNKİ ?:rolleyes:

Status
    repibg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    от Кърджали Kırcaliden
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    selam,

bu işi avukatlar daha iyi bilir.
    tanıdık varsa ondan fikir al.

Status
    altınusta_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    makakula, sitemizde reklam amaçlı konu açmak yasaktır,
    Konu altınusta_77 tarafından (08.Şubat.2011 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.
    Emekliliğimde sevdiğim hobim olan araştırmacılığı seçtim.

Status
    Yalnız kurt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    124
    Beğenilmiş
    127
    Alıntı voyvada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Benim Sorunu Artık Herkes Biliyor.hatay Müzesine Teslim Ettiğim Tarihi Eserleri Herkes Biliyor.malları 2009 Da Teslim Ettim.değer Tesbitleri Yapıdı.2010 Da ödenek çıkınca Parayı Alırsın Dediler.2011 Oldu Müzeye Telefon Ettim Yeniden Değer Tesbiti Yapılacak Dediler. şimdi Bilen Arkadşlara Soruyorum Ben Kültür Bakanlığını Mahkemeye Versem Nasıl Bir Yol Izlemem Lazım Ne Yapabilirim.bilgili Arkadaşların Cevaplarını Bekliyorum.
    SELAMLAR,,
    Geçen yıl ödenek geldiğinde itiraz etmişmiydin teslim ettiğin malzemelerin değeri için
    Ailenizin ve kendi huzurunuz için kaçak kazı yapmayınız yapanlarıda uyarınız,,,,

Status
    Hsynbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sen basta hata yapmisn..buldgun zaman savcıyı cagracaksın resmini cekceksin.polis jandarma demiyorum bak savcı eger güvendigin varsa basında bekleteceksin savcı gelcek tek tek cıkartacak ozaman paranı almadan daha kolay olur..elinde resim teslim ettigine dahil belge veya polis jandarma tutanagı varsa bul.ve avukata git ac davani yasa diyorki bulan kisiye pay verilir.sen hakınla teslim ettiysen tutanak varsa ugras alirsin.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet teslim ettiğime dair hatay müzesinin resmi evrağı var.içeriğinde teslim edilen ürünlerin miktarı adı ve arkeolojik isimleri tarihi var.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    selamlar.
    hayır itiraz etmedim.

amaru28
    amaru28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.a

Hukukı yola basvurabılırsın yalnız senın bulduguna dahıl muze mudurlugunce senın adına noter huzurunda belge duzenlenıp bır nusrası sana verıldımı.Bu belgeler olmadan hıc bır hukuk yola bas vurman olanaksız

HUTAME
    HUTAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muzeye verılen malların deyerı bicildikten sonra yasal olarak 15 gunde verılır..lakın muze acız durumda cünkü bakanlık ödenek cıkarmalı ödenekler cıkıncada bölgelere göre o para dagıtılır işte o vakıt muzelerde adamını önce kollar sonra başkalarını bence böle...yanı muzeye dava acsanda işe yaramıcak, ödenek cıkmadı dıye yazı var ıse muze ılınde o vakıt harcamaların boşa gidecek muze muduru ile direk konuşman gerek yanına git konuş belkıde dedıgım gıbı ödenek cıkmadı cıksada hataya 50 lıra düşmüş desek ve muzeden alacakları olanlara dagıtılır...yanı zor işin be en ıyısı dırek mudur ıle göruşmen...1850 yılında bı osmanlı evladı altın bulup teslım edılıyor halen ödenekten cıkan az uz para torunlarına verılıyor dıye bılıyorum..gelde kahrolma git malı devletın muzesıne ver böle vatandaşa ezıyet edılsın sonrada dert yansınlar defıne yurt dişına kacıyor dıye sonra kacan malların ıcın bı ton para harcar devlet nıye mallar turkıyenınmiş dırttt sen önce vatandaşın parasını eksızsız ve zamanında öde hele..kolay gelsın arkadaşım ben olsam muze mudurune dırek gıder bilgi alırdım

hakan37
    hakan37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HUTAME Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muzeye verılen malların deyerı bicildikten sonra yasal olarak 15 gunde verılır..lakın muze acız durumda cünkü bakanlık ödenek cıkarmalı ödenekler cıkıncada bölgelere göre o para dagıtılır işte o vakıt muzelerde adamını önce kollar sonra başkalarını bence böle...yanı muzeye dava acsanda işe yaramıcak, ödenek cıkmadı dıye yazı var ıse muze ılınde o vakıt harcamaların boşa gidecek muze muduru ile direk konuşman gerek yanına git konuş belkıde dedıgım gıbı ödenek cıkmadı cıksada hataya 50 lıra düşmüş desek ve muzeden alacakları olanlara dagıtılır...yanı zor işin be en ıyısı dırek mudur ıle göruşmen...1850 yılında bı osmanlı evladı altın bulup teslım edılıyor halen ödenekten cıkan az uz para torunlarına verılıyor dıye bılıyorum..gelde kahrolma git malı devletın muzesıne ver böle vatandaşa ezıyet edılsın sonrada dert yansınlar defıne yurt dişına kacıyor dıye sonra kacan malların ıcın bı ton para harcar devlet nıye mallar turkıyenınmiş dırttt sen önce vatandaşın parasını eksızsız ve zamanında öde hele..kolay gelsın arkadaşım ben olsam muze mudurune dırek gıder bilgi alırdım
    kaçak kazı yapanlar bunun için yapıyor zaten mal yurt dışına gidiiyor eğer devlet değerini hemen verse hiç bir tarihi eser yurt dısına kacırılır mı?? bu konuda hiç bir şey yapılmazsa yakında hiç tarihi eser kalmıyacak.bır an önce yasa yapılması lazım:mad::mad::mad:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)