Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: futbolcuya oyunda cin carpması

Status
    xenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

futbolcuya oyunda cin carpması

cinler hakkında bir cok şey söyleniyor bir cogumuz ama gercek ama farazi birşeyler gördük veya gördügümüzü iddaediyoruz, birbirimize anlattık veya anlatmadık bana deli derler diye...

10-15 köpegin birden toplanıp üzerimize dogru geldigini gördüm bir anda 8-10 kedi etrafımızı sardı enson yenim dayı götürün burdan beni diye bagırmaya başladı ve cocugu kucaklayıp arabaya bindirdim aynı olayda başka bir arkadaşı 20 km ileride benzinlige girmiş ama ne hikmetse bir türlü sıgamamış koskoca benzinlige gecennin 2 sinde yol kenarında oturmuş arabala bakarken aldım eve getirdim Kuran-ı Kerim okundu yasin okundu ve hala birtakım eserleri var bazı yerlerde bu konu ile ilgili olarak bir video var ve ekliyorum bu video youtube de yayınlanıyor hala futbol macı esnasında yaşanan bir olay
    http://www.youtube.com/watch?v=tH7ZN...eature=related

bazı işlerle ugraşırken her ne olursa olsun mutlaka besmele cekerek işe başlamak ve gün bitmeden güneş batmadan istirate cekilmekde fayda var. konuşuluyor insanlar anlatıyor gülüp gecmemek gerek her olumsuzlukdan bir ders almak gerekirdiye düşünüyorum sen gördügünde bende görecem yada sen gördügünde bende görecem diye bir kural yok. imanın kuvvetli olsun deyip gecmemek gerek besmele cekip Ayet-el Kürsi okuyup da bazı yaratıkların tepesinde dolandıgını bildigim insanlar var imanıda yüregide güçlü bu insanların önümde 3 mt den hiçbirşey yokken sırt üstü düştü son anda ayagını iskeleye takarak düşüşünü yavaşlattı vs. birçogumuz birşeyler anlatır belkide ama burda anlatılan her konuda bilgi ilim sahibi abilerimiz kardeşlerimiz arkadaşlarımızın kuranı kerimden okudugu bildigi bilgileri anlatması bir çok arkadaşımıza daha çok faydalı olacagına inanıyorum imanın kuvvetli olsun deyip gecmek yada ulaş bana hallederiz demek olmuyor acıkca burda neler yapılması gerektigi bir başlık altında sabit konu olarak yazılması daha iyiv olur diye düşünüyorum

Not: video foto montaj degil canlı yayında seyredilmiş bir görüntüdür

saygılar
    xenon
    Konu xenon tarafından (15.Mart.2011 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

TILSIMX1
    TILSIMX1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam balon gıbı ucuyor..kışkışcınler...o ne ya..gercekmı bu ya..

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    78
    Beğenilmiş
    33
    Beyler o adamı cin çarpmıyor , maç esnasında boynu kırılıyor ve sonuç ortada...çırpına çırpına can veriyor...bi ara haberlerde çıkmıştı bu olay...Allah kimseyi böyle öldürmesin
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Status
    xenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı lg_e Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler o adamı cin çarpmıyor , maç esnasında boynu kırılıyor ve sonuç ortada...çırpına çırpına can veriyor...bi ara haberlerde çıkmıştı bu olay...Allah kimseyi böyle öldürmesin

boynu kırılan insan o şekilde cırpınmaz oldugu yerde yıgılır kalır Doktor yada bu denni konularda bilgisahibi arkadaşlarımz varsa gurupda boyun kırılmasını anlatabilirler burda. kazada boynu kırılan insanlar nasıl direksiyonda kalıyorsa burdaki olaydada öyle olması gerekir. kazada boynu kırılan insan gördügüm için bunu diyorum

saygılar

xenon

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    78
    Beğenilmiş
    33
    Alıntı xenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boynu kırılan insan o şekilde cırpınmaz oldugu yerde yıgılır kalır Doktor yada bu denni konularda bilgisahibi arkadaşlarımz varsa gurupda boyun kırılmasını anlatabilirler burda. kazada boynu kırılan insanlar nasıl direksiyonda kalıyorsa burdaki olaydada öyle olması gerekir. kazada boynu kırılan insan gördügüm için bunu diyorum

saygılar

xenon
    Haberlerde boyun kırılması diye çıktı , inanmıyorsan bak bi internette...Cin de öyle çarpmaz adamı
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Status
    Funkstazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Arkadaşlar bu olayda futbolcunun omur iliği kırılıyo..Ve acıdan kendını sağa sola atıyo..Burda ne cin olayı var neden boyun kırılması.Omur iliği kırılan futbolcunun futbol hayatının bitmediğini hala oynadıgını biliyorum..

edit=Görüntüler el-raed ve hajer el shabi macindan alinmistir
    Konu Funkstazi tarafından (16.Mart.2011 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.

Status
    bayatlifirari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    53
    Beğenilmiş
    46

selam

Alıntı Funkstazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu olayda futbolcunun omur iliği kırılıyo..Ve acıdan kendını sağa sola atıyo..Burda ne cin olayı var neden boyun kırılması.Omur iliği kırılan futbolcunun futbol hayatının bitmediğini hala oynadıgını biliyorum..

edit=Görüntüler el-raed ve hajer el shabi macindan alinmistir

evet ustaya katılıyorum aynı sekilde omur ilik kırılması
    selametle kalın
    VERİLEN TÜM BİLGİLER ÖN ARAŞTIRMAYA YÖNELİKTİR.
    KAÇAK KAZIDAN UZAK DURALIM,TARİHİMİZİ KORUYALIM VE SAHİP ÇIKALIM.

Status
    mcengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

merhaba

benımde takıp etdıgım kadarı ıle kafasına aldıgı tekme darbesı sonucu beynın bır bolumunde bır hasar olusuyor nerede kırık var hatırlamıyorum ama futbolcu gayet saglıklı ve futbol oynamaya devam edıyordu

Status
    rastgele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    aksakallı dededen gayrı insanımız ne görse cin zannediyor ) sanki o alemde birtek aksakallı dede ve cinler varmış gibi.....
    hiç görmedim birkez seslerini ve gülüşmelerini duydum... kikirdeyerek gülüyorlardı )
    Konu rastgele tarafından (30.Ekim.2011 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.
    saha deneyimim ve işaret bilgim yok ..dilin kemigide yok,yorumlarımı fazla ciddiye almayın...,kafanıza göre takılın.....rastgelsin..

Status
    Ümitvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı mahap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aksakallı dededen gayrı insanımız ne görse cin zannediyor ) sanki o alemde birtek aksakallı dede ve cinler varmış gibi.....
    hiç görmedim birkez seslerini ve gülüşmelerini duydum... kikirdeyerek gülüyorlardı )
    Çok ilginç Ustam. Herhalde maneviyatınız çokkuvvetlidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)