Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tılsımlı Incir Agacı Dibi Lütfen Bilgilerinizi Bekliyorum..!!!!

toprak11
    toprak11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tılsımlı Incir Agacı Dibi Lütfen Bilgilerinizi Bekliyorum..!!!!

ESSELAMÜNALEYKÜM.Rabbimin bereketi selam ve selameti cümlemizin üzerine olsun inşallah.Degerli dostlarım ustalarım.Zamanından beri bilinen bir yer var.mevzu şu şekilde geciyo.Yer incir agacının dibi kayalık alan değil ama.Burada degerli bişiylr oldugu söyleniyor amaaaaa.Kimse cesaret edipde burada çalısma yapamıyor. Nedenmi diyeceksiniz ki bunu hissedbiliyorum çünkü herkesde ilk duydugunda bu şaşkınlığı sergiliyor.Evet ustalarım dostlarım dahaönce bu dediğim yerde çalısma yapmak istiyen kişiler olmus bildikleirmi size anlatayım.Burada bir çoluk çocuk sahıbı olan bir baba çalsıma yapıyor ama yapmadan önc ona şu tarifler denetiliyor hoca denilen kişilerce dogruluk payı ve inanmak sizlere kalmıs zaten bu yuzden sizden yardım istiyorum.hoca o şahsa demişki odunkülünü ele aksam ezanına on dakıka kala oraya dök ve hiç arkana bakmadan eve git aksam namazını kıl ve sabah namazınakadar yat ve sabah namaz saatinde kal namazını kıl ve külü döktüğün yere bak demişler.o şahıs da denilenleirn aynısını yapıyor.Neyse sabah namazından sonra LALAH ınizniy le o kişi kül döktüğü yere gidiyor ve gercekdnede külde bir takım işaretler börüyor.ve bunu elinden geldiğinc resimleyerek kagıda çiziyor ve hocaya ve bilgili kişilere götürüyor.Açıklamalar şöle işaretler hakkında orada papaz büyüsü var ancak büyüyü papaz çözer deniliyor.Neyse o kişi bunlarıda dinlemeyip yanına bir kaç kişi alıyor gidiyo mekana baslamıs ugrasmaya tabı bazı durumlar olmaya baslamıs ve bırakmıslar.her neyse başka bir kişi de günlerden bir gün gezerken toprak üstünde dediğim yerde malzemeleri görüyor her nekadar dogru bilmiyorum ama senede bir gün 3 harflilerin bayramı oldugu söleniyor o günde malları topraküstüne dagıttıkları söleniyor.işde bir başka şahısda o güne denk geliyor ve buldugu şeylerden elineceblerine her yerine dolduruyor eve gidiyor ve kap vs. şeylerle doldurmak için buldugu yere geliyor ne görüdn hiç birşey yok.ve bu kişi evedönuyo vesonraki gün cocugu yada kendisi traktör altında kalıyo.tai bunun tılsımdan kaynaklandıgı söyleniyo yine saçma iceksiniz bend pek inanmadım ama neyse buraya baska bırıleri kepçe ile geliyolar yasal olarak tabiki hersyeyasal burada kepçe aracgereçler hersey arıza veriyoaz bi çalışmayla makinalar bozuluyo bu calısmada böle bitiyo.Enson birileri gidiyo ama bu yeni daha dogrusu gitmeyi planlıyolar orada çalısma yapmak için kendilerincce plan belirliyolar gün belirliyolar tam gideceklerin aksamın gunduzunde o yerin hemen üstünde traktörle çiftçinin biri çiftsürüyo.adam işini bitirince traktörü stop ediyo.ve daha sonra trakdörün frenleri kendiliğinden bosalıp taaaa orayı o gece yapmaya gidecek olan kişilerin garajına kadar geliyor ve garajdaki arabaya carpıyor.yani ustalarım özrü dilerim konuyu cok uzattım sadece sizden sagla mantıklıbilgiler alma açısından sizlerin basını agrıtyorum hakkınızı helal edin affeyleyin ALLAH ın izniyle.sizceburadaki herşey birer tesadüfmü.Eger olaki tesadüf değil ise burası tabiri caizle lanetli bir yermi acaba.Ve gercekden de bukadar korkunç kötü bir yer ise oradan uzakmı durulmalı.Ve burada yasal olarak çalsıma yapılacak ise buradanasıl bir tedbir alınmalı hemsaglıgımızı hem yakınlarımızı hem cevremizdkilere zrar vermiyecek şekilde burayda ne yapabilirsek hersey saglıklı ve temiz olur.İlmi kuvvetli imanlı çok sayısızca kardeşimiz din görevlileirmiz ve islam kardeşleirmiz var evet ama şarlatanda cok.Burada ilmi kuvvetli biri ile baglantıya gecilebilirmi halledilebilirmi.hepinize şimdidn tşk ederim ALLAH ın selamı hepimizin cümlenizin üzerlerine olsun ALLAH yarve yardımcınız olsun.yardımlarınızı bekliyorum SAYGILAR....

Status
    repibg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    от Кърджали Kırcaliden
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    a.selam.

yazıyı cidden merakla okudum.çok enteresan olaylar olmuş.
    papaz büyüsü var denilmiş ise neden papaza bozdurulmuyor.
    yada fikir alınız en az.
    o büyü en sağlamıdır diye biliyorum.
    bence adamlar boşa uğraşıyor orda.
    izin alınıpta işlem olsa ne olur merak ediyorum.
    devlet makinalarına o büyü işler mi? ilginç.

16
    16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.a

S.a
    Bende de bir incir ağacı var.Bizim gelinin anasının tarlasında bir incir ağacı var.Gelinin anasının da 3 harflilerle başı dertte.Bulaşmışlar yani.Ama gelip gidip senin şu incir ağacının dibinde gömü var diyorlarmış.İşin ilginci şuan rahmetli olan kaynananın kocası tarlada çalışırken bir kuyu buluyor.kuyu dökme altın doluymuş.ilk etap ta ne yapacağını bilememiş ve üstünü kapatıp eve gitmiş.Ertesi gün de sağnak yağmur dan dolayı orada toprak kayması olmuş.Ve kuyu tonlarca toprakla kapanmış.Çok aramış ama bir daha bulamamış o kuyu yu.Bunu gelinimizde tastikliyor. 3 harfliler gelinin anasına gelip gelip burada gömü var ama sen alamazsın diyorlarmış.Daha güzel olan yanı bu incir ağacı çok eski yıkık bir değirmenin dibinde.Karşı ki kayalıklar kapıkaya diye geçiyor.Kayalıkların ön yüzünde şimdi kırılmış olan 3 papaz figürü varmış.Ve incir ağacıyla kayalık arasında da orman içinde kalmış sadece köylünün bildiği ve uğradığı bir yatır varmış.Gidip bakmayı düşünüyorum. işin içine 3 harfliler girince birde böyle bir konu görünce bende yazayım dedim.Belki akıl veren olur.Omega ustam konuya bakarsa güzel olur.
    Saygılar.
    Konu 16 tarafından (09.Nisan.2011 Saat 09:22 ) değiştirilmiştir.

lacivert24
    lacivert24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam

sevgili dostlar bu cin mevzuları ile bir ömür tüketmiş kardeşiniz olarak sizlere şunu söylemek isterim büyü vardır gerçektir ve cinler cidden zarar verecek boyutta rahatsızlık vermektedirler bu gibi ortamlarda abdestli bulunmanın faydalarını siz fark etmesenizde göreceksiniz allah kahretsin çok maharetli hocalar demek te doğru değil cindarlar var bu işlerin üstesinden gelebilecek lakin onlarda kaliteli insani vasıflara haiz olmadıklarından sizi kesinlikle neticeye götümezler aldatırlar kandırırlar uzak durulması gereken insanlardır iszlere tavsiyem şayet karar kıldıysanız bu gibi yerlere gittiğinizde mutlaka abdestli olun ve sabah ezanı okunduktan sonra çalışma yapınız sevgiyle.

Status
    Lefkeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Bu yerin fotolarını çekebilir misiniz?

TYRIAN
    TYRIAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer yanlış konu yanlış.Yer nümizmatik.Konu incir ağacı mevzusu.Dolayısyla kardeşim incir ağacı yanlış yere dikilmiş.Bunu ben cinler başlıklı topice incir ağacını dikiyorum konunu orda takip et.Selamlar.

Noterin arkadaş yönetimdekiler bazen çok sert diyor.Bu cevap ona gelsin...

toprak11
    selamünaleyküm ustalarım.Tamam orayı resimleyip tekrar bu konuda yayınlıycam degerli bilgilerinizi eksik etmeyin saygılar.ALLAHA emanet olun

meraklı34
    meraklı34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş orada şehit veya evliya mezarı olabilir.tamamen temiz kalpli bir şekilde abdestli olarak orayı meydana çıkarıp bir mezar yaptırılabilir.Anadoluda böyle yerler çoktur.onun sevabı sana yeter inşallah.

toprak11
    ustam sagolasın ama sehıy yada evlıya mezarı olsa üç harfliler müslümandır yani anladıgım kadarıyla degilmi yani bize zararları olurmu.Hem bu dediğiniz gibi şehit ve evliya mezarı ise ben asla o konuyla ilgili arastırma yapmam.ölüde olsa saygım inancım sonsuzdur.hani demek istediğim ddiğiniz gibi ise bizlere zarar vereceğini hüç düşünmüyorum.ALLAH ın selamı üzerinize olsun SAYGILAR

Status
    sadex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

sa

evet zarar verdikleri doğru.lakin sabah namazından sonra neden tercih edilir anlıyamıyorum.Ama şu vardır kerahat vakitlerinde bu işler yapılmaz diye biliyorum..
    “Ölçünüz Allah rızası için olsun ,Insanoğlu bu ;bugün överler yarın söverler ..

Bişr-i Hafi Hazretleri

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)