Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hocaların Bilgisi

atus
    atus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocaların Bilgisi

Arkadaşlar bu yazıma bir çok kişi kızaca ama dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
    vaktinde bu işleri adam gibi yapayım diye 2 hoca tutuk maaşlı.her akşam bana ders verdiler.6 aydan fazla sürdü.ve hocalar bana kilometrelerce ötedeki ev, arsa, kişi,canlı yada cansız varlıkları görmeyi ögretti.(YALLANIM VARSA ne derseniz deyin)
    derken ders bitti defalarca hatırı sayılır paralar verildi.
    ama kafama ilk takılan soru şu oldu 2 hoca birbirlerinden nasıl haberi olmadı.
    sonra ders bitti teşekküre gittik hocaya sordum !
    hocam bir soru sorayım
    -- tabi buyur dedi
    hocam siz bana kilometrelerce ötedeki ev arsa define gömü vesaire gibi şeyleri görmeyi ögrettiniz. peki siz niye define aramaya çıkmadınız dedim hoca şaşırdı.
    hocam peki vazgeçtim bu sordan şunu söyleyin bana ve ortaklarıma ( ha bu arada ortaklarda yanımda)
    pantolumda 4 adet cep var hangi cebimde para var.miktarını sormuyorum şimdilik
    öyle ya hoca dedim ( hocam demem artık) sen bana millerce öteyi defineyi kilosunu göstertiyonda sen 2 metreden nasıl bilemiyon dedim ..
    başkabir şey yaz mayacagım .
    yoruma açıktır bende bilgimde hata yapmışımdır yorumlarınızla ögrenirim saygılarımla

Status
    unalevren14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

selam

sen kendini niye şuçlu hissediyorsun kendin anlamışsın dinle seni nasıl kandırdıklarını ama bizim milletimiz nezaman anlıcak bilmiyorum saygılar

Status
    KARTAL1955 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Senin yazdıklarına kızacak bir durum yok.Bugünlerde moda bu görme gösterme işleri çeşitli şekillerde yapılıyor astral seyehat falan vs. Asıl önemli olan neyi gördüğün değildir nasıl gördüğündür. Görme diye tabir edilen şey üç türlüdür.Bunlardan birisi senin de gördüğün şekilde olanıdır. O bahsettiğin hoca varya işte onun gibiler cinlerle irtibatlıdır ve gelen veya üzerinde olan cinlerin vasıtasıyla bazı uğraş ve tekniklerden sonra kişiye görüntü verebilirler ama bu görüntüye güvenilmez hiç bir zaman.İkinci görme şekli şeytan aracılığıyladır, şeytan görüntü izlettirebilir ama kendisi değil izlettiren , şeytan da kafir cinleri kullanır bu görüntü şeklinde.Üçüncü görme şekli gönül gözü iledir bu şekilde görmek her kula nasip olmaz tabii. Onlar ALLAH CC. ın izni ve ihsanı , ikramı kadarıyla görürler, işte bu şekilde gönül gözüyle gören kişiler gördüklerinde yanılmazlar onlara ne şeytan ne de şeytanın kandırdığı cinler görüntü veremez ve yanıltamazlar.Bu kalp gözü dediğimiz hadise kişinin uğraşmasıyla istemesiyle veya birinin öğretisiyle değil, ALLAH CC ın emirlerine O emrettiği için uyan ve yasak ettiklerinden uzak duran ihlaslı ve takva sahibi kişilere hediyesiyle olur.

Status
    stngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    tuttuğun hocaların faydası olmuş.gözünü bilemem ama zihnin açılmış.böyle üçkağıtçılara inanmaman gerektiğini öğrenmişin kal sağlıcakla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)