Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yılan tılsımını nasıl bozarız ??

Status
    fatih2176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

yılan tılsımını nasıl bozarız ??

s.a. arkadaşlar 3 yerde definenin yılanla korunduğunu duydum.birisi şelale arkasındaki mağarada büyük bir yılanın olduğu içerisinde altın beşik olduğu söyleniyor.
    ikincisi ise işaretlerin bol olduğu bir bölgede gezen bir adam birden kendinden büyük bir yılanın üzerinde olduğunu dilinin yanağına çarptığını oda bi şekilde kurtulup ondan kaçtığını anlattı.benimde aklıma yılan büyüsü geldi ama nasıl çözüleceğini bilmiyorum.??
    bilen arkadaşlar varsa anlatırsanız sevinirim..

Status
    okikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    17

s.a.

Şelale arkasındaki mağara ilginçmiş yılan defineyi korur ama sanıldığı gibi büyüyle değil saklanılan nesnenin üstüne zehir dökülür ve yılan burda koruyucu durumdadır
    yılan tüneldir ;yoldur;deredir;sudur şekli itibari ile saklı tutar bir nevi korur.
    Bir kez kemik kaplanarak yapılmış bir olaya rast geldim hatta yapanın parmak izleri bile duruyordu üzerinde sabaha kadar halisünasyon gördüm günlerce değişik rüyalar ama bünyem sağlammış.
    1 mlik çaltı avluva değmeden üzerinden geçen yılan gördüm; gerçekti , benimle o yılanı görenler bağıra bağıra kaçtı olmaz diye birşey yok sapla samanı karıştırmamak lazım Besmele ile başlanan işe karışan olmaz yeterki ehli olsun. Saygılar.

Status
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    arkadaşım abdesli ve besmemeleyle gez bence heryerde karşına çıkabilirler .
    kurt ulusundan gördügünü işler.

Status
    fatih2176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

slm

zaten ben 7 ayetel kürsi okumadan çıkmam,ama ben görmedim görenleri duydum sadece..

Status
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı fatih2176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten ben 7 ayetel kürsi okumadan çıkmam,ama ben görmedim görenleri duydum sadece..
    arkadaşım bende çok duydum pek görmedigin şeylere inanma anlatılanlara aklının yatmadıgı şeylere itibar etme derim .
    kurt ulusundan gördügünü işler.

Status
    defineci_pro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı fatih2176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sn fatih gördüğünde yardmıcı olunur görmediğine inanma olsada inanma olmasada inanma bu tür şeyleri kafanıza takmadığınız sürece daha iyi olur kafanıza takarsanız işet o zaman pisikolojik bozukluklara neden olur ve başarılı olacak yerde bile başrısız olunur bir sıkıntı olduğunda paylaşın söylenenleri boş verin kalın sağlıcakla

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231

dogru teşhis dogru tedavi

bu tarz yılanlar mevcuttur ancak bir kısmı tılsımdır bir kısmıda gercektir bu tarz yılanları melekler mina denilen bir nevi çig tanesinin toplamından oluşan yemekle beslenir yeteri kadar büyüdügünde melekler tarafından göge çekilir bu konuda yakın tarihte adıyaman ilinde yaşanmış bir olay vardır BİLGİ PAYLAŞIMI YAPIYORUZ İSTEYEN İNANIR İSTEYEN İNANMAZ

Status
    derinhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

selamunaleykum

herkesın yazzdıklarına saygı duyuyorum ama konu sızın dedıgınız gıbı degıldır

yılanlar ılmen şeytan ve cınnı olacagını rasulullah sav soyluyor benımde acızene cınnılerle ırtıbatım olması hasebıyle bunların tılsım veya şeyten can kavmı vs oldugunu anlaya bılıyor ve emır komta altına alabılıyor mesele cozebılıyorum ve kesınlıkle akıllı duzenlı bır ekıbınız olmadan bu ışlerle ugraşmanızı tavısye etmem vesselam

Status
    isi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    15 metre uzunlugunda adam kalınlıgında bir yılan olurmu ustalar
    hmm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)