Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kabile koruduğu söyleniyor YARDIM LÜTFEN

Status
    eorgibst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

slm

S.A. ustalar
    Konu eorgibst tarafından (03.Şubat.2012 Saat 01:24 ) değiştirilmiştir.

Status
    osmanlının bozkurtu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    slm ustalarım o dediğiniz yerde size koruma ve size olan etkiyi kaldıra bilirim ustam yardım isterseniz ben hazırım slm bozkurt...

Hasidluu
    Hasidluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana tavsiyem komple abdest alsın herkes. Sürekli yanabilen muhtar çakmağı gibi bir çakmak alın 5 tane. Bu çakmaklar çelik oluyor. Kimse bilmez ama 3 harflilerin çoğu ısınmış çeliğe tahammül edemezler. Hatta bu muhtar çakmakları sürekli yandığından söndürmeye zaman bulamadan kendilerini kaybederler. Alın yanınıza meşale gibi. Dış bukey penta şeklinde dizin kazılan yere. Orta kısma gaz dökün gaz ne olursa olsun yanmıyorsa sallayın. Ha yanıyorsa gazı sürekli harlayın. Çakmaklar hep yansın. 3 Harfliler o an zamandan zaman mekandan mekana geçeceklerdir. Sizin kazdığınız yere döndüklerinde penta şeklinde dizilmiş çelik çakmakları görünce akılları ermedne sarhoş olacaklar ve emin ol tahammül edemeyecekler. Sürekli gazı harlasın biri. Hepiniz mutlu olun başarıcaz deyin. Çıkarın gömümüyü kazdığınız yere o çakmakları gömün çıkın ordan. Gardiyanlar geri döndüklerinde oradan kaybolacaklar.
    Ayrıca sarhoş olduklarından sizin kazdığınız zamanda ne olup ne bittiğini bilmeyecekler. Başka bir mekan arayacaklar.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sayın ustam verdiğin cevap için çok teşekkür ederim yazdıkların çok ilginç geldi denemeside ürkütücü biraz. yanlız anlamadığım konu dış bukey penta şeklinde dizmek bunu anlamadım. bide bu yapıcaklarımın riski varmı yani dediklerinizi yaparken yanlış bi harekette ters dönmeyelim.

Status
    osmanlının bozkurtu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

bozkurt

slm ustam sana yardıma hazırım dedim ama onları yanipapazlar büyük çinlerden yani şeytanda yardım alırlar ve bunu ancak papaz aynı ilme sahip olan çözer ustam ben benim süleymanla sana yardım etmeye varım isterseniz usta ufak bir uygulama yapalım dilerseniz ustam slm bozkurt....

Status
    mahalleden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Hasidluu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana tavsiyem komple abdest alsın herkes. Sürekli yanabilen muhtar çakmağı gibi bir çakmak alın 5 tane. Bu çakmaklar çelik oluyor. Kimse bilmez ama 3 harflilerin çoğu ısınmış çeliğe tahammül edemezler. Hatta bu muhtar çakmakları sürekli yandığından söndürmeye zaman bulamadan kendilerini kaybederler. Alın yanınıza meşale gibi. Dış bukey penta şeklinde dizin kazılan yere. Orta kısma gaz dökün gaz ne olursa olsun yanmıyorsa sallayın. Ha yanıyorsa gazı sürekli harlayın. Çakmaklar hep yansın. 3 Harfliler o an zamandan zaman mekandan mekana geçeceklerdir. Sizin kazdığınız yere döndüklerinde penta şeklinde dizilmiş çelik çakmakları görünce akılları ermedne sarhoş olacaklar ve emin ol tahammül edemeyecekler. Sürekli gazı harlasın biri. Hepiniz mutlu olun başarıcaz deyin. Çıkarın gömümüyü kazdığınız yere o çakmakları gömün çıkın ordan. Gardiyanlar geri döndüklerinde oradan kaybolacaklar.
    Ayrıca sarhoş olduklarından sizin kazdığınız zamanda ne olup ne bittiğini bilmeyecekler. Başka bir mekan arayacaklar.

yaw arkadaşım muhtar çakmağında girdin pentagramdan çıkdın :D nasıl bir bağlantı yöntem anlayamadım .yine sallamışsın...bu ilimde böle şeyler yok.var dersen ben de derim ki bu yöntemi çakmak pentagram felan bunları hangi kaynak kitabdan buldun söylermisin??

ayrıca pentagram dediğin davud yıldızıdır.islami havas alimleri bu sembolü çeşitli vefk ve tılsım çizimlerinde kullanmışlardır.aynı zamanda iblisin sembolüdür eğer bunu çizen şahıs yeterli manevi birikimde değilse değil koruma yapması cinlerin en azılı olanları iblisin oğullarını yani ifritleri davet eden bi kapı konumuna gelir. yarım yamalak ordan bilgi burdna udyumla bir konu bu kadar saçmalanır.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    valla ustalarım herkes ayrı bişi söylüyor. henüz nasıl bir yöntem izlicem bilmiyorum ayrıca tam bi tartışma konusu olmuş gibi geliyor değişik yorumlar yapılıyor. hadi hayırlısı.

Status
    tefeci59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    "Rabbi eûzü bike min hemezâti'ş- şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun."
    (Muminun, 23/97-98).
    Meali: "Ya Rabbi! Şeytanların vesveselerinden, onların yanıma sokulmalarından Sana sığınırım."

rehber yüce kitabımız kuran dır kardeşim...
    hurafelere inanma...alın abdestinizi okuyun duanızı..
    eğer o sizin kısmetiniz ise o an orda zaten kimse olmaz...
    danıştıkça öğreniyor insan

Status
    uslu6714 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

en mantıklısı duadır

esselamunaleykum bısmıllahırrahmanırrahım EUZÜ Bİ KELİMATİLLAHİT TAMMETİ MİN ŞERRİ MA HALEKA VE ZERAE VE BERAE VE MİN ŞERRİMA YENZİLÜ MİNESSEMAİ VE MİNŞERRİ MAYAĞRUCÜ FİHA VE MİNŞERRİ FİTNETİLLEYLİ VENNEHARİ VEMİNŞERRİ KÜLLİ TARİKIN İLLA TARİKAN YATRUKU Bİ HAYRİN YA RAHMAN

resulu ekrem s.a.v mıraca cıkacagı vakıt seytanlar ellerınde atesler oldugu halde toplandılar resulu ekremı yakmak icin saldırmaya basladılar bunun uzerıne cebraıl a.s geldı ve ey muhammet s.a v bu duayı oku dedı resulü ekrem bu duyı okuyunca onların ateşleri sondu ve kendılerınıde ALLAH TEALA helak etti bu mubarek duayı yazarak uzerınde tasıyanlar seytanların ve cinlerin serrinden kurtulurlar duanın arapcasını mutlaka bulunuz

inancında acaba olmayana bır besmele dahı yeter

Status
    arkeoloq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ist
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Benim şaşırdığım konu bu sitede ne kadar cahil üye var.Adam sizinle dalga geçiyor haberiniz yok sizde gerçek gibi cevap yazmışsınız :D gülüyorum ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)