Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: c harfi

Status
    free.babacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

c harfi

ustalarım c harfinin tam olarak ne anlama geldigini bilmiyorum.taş üzerinde oyma şeklinde ve bir kolu uzunca başka bir noktaya kadar bu bir kolu uzuyor.taşın sağ kısmında ters c.yani sola doğru bakıyor.arazi ile kaşılaştırdıgımda arazide c ye benzer yeri buldum burdan uzadığı noktayı kontrol ettim ufak bir su kaynagı(göze diyoruz biz)ona geliyor.derenin çatal yapan kısmında c bölegesi sol kısmında bu kaynak.kaynaga yakın üst kısmında taşlık alan.burası yamaç bir yer.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

vay beeee

ne zor sormuşum ben)
    ustalarım c harfinin hiç bir anlamı yokmu.ustalarım var belli ki var ama nedir ne değildir son nokta açısından ben bilmiyorum.bilen bilmeyene bi zahmet söylesin ya.

cemo73
    cemo73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba kardes C arfin acaba ay nisani degilmi,iyi ve dikatli bak,oylesi ise bakar baska nisana,mala, magaraya,C arfi yazilir cizgi seklinde,ve volcanin simvolu dur,yani dolayda parasi onun dur,agar dir, bulmasi zordur ve derindir saygilar cemodan.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    eyvallah cemo.bir çözebilse zaten.ya makina olmayınca da olmuyor aslında da nesse.cok sağol

Status
    JOSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Fotoğraf çekme imkanınız yokmu acaba ? Harflerin,işaretlerin anlamları şu demek,işarete göre para şurda demek çok zordur.C harfi normalde mağaradır ama sizinkinde değil gibi sanki.Yoksa her işaretin dilini çözen parayı bulurdu.Olay bilmecenin tamamını çözmektedir,şaşırtmacalar,yanlış yön vermeler hepsi mümkündür.İşin aslı buda bir ilimdir.
    Neyse gelelim size,Gözün yanında birbirinle aynı cinsten ve yakın 3 ağaç mevcutmu acaba ? Ya da üzerlerinde oymalar,murç izleri olan birbirine yakın kayalar mevcutmu acaba ? Birde mümkünse fotolayın lütfen.
    YER ALTI BURAM BURAM TARİH KOKAN ÜLKEMİZİN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKALIM,PARA UĞRUNA ZARAR VERMEYELİM,CAHİLLİKTEN UZAK DURALIM.

cemo73
    cemo73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardes dolayda baska nisan yokmu.

Status
    bayandilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

slm

şu c yi bir ciz yada görüntelesen yardımcı olsak

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    419
    Beğenilmiş
    375
    Alıntı free.babacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustalarım c harfinin tam olarak ne anlama geldigini bilmiyorum.taş üzerinde oyma şeklinde ve bir kolu uzunca başka bir noktaya kadar bu bir kolu uzuyor.taşın sağ kısmında ters c.yani sola doğru bakıyor.arazi ile kaşılaştırdıgımda arazide c ye benzer yeri buldum burdan uzadığı noktayı kontrol ettim ufak bir su kaynagı(göze diyoruz biz)ona geliyor.derenin çatal yapan kısmında c bölegesi sol kısmında bu kaynak.kaynaga yakın üst kısmında taşlık alan.burası yamaç bir yer.
    Buradaki c anlamı yedi dilinden iki tanesi mesafe ve su kaynağı veya kuyudur ,burada yardımcı işareti görmelisin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)