Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cinler sahipleniyor...

Status
    tcsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cinler sahipleniyor...

Kıymetli Ustalar:
    Bulunduğum yerde bir kazı yapılmakta, yaptıran kişiler yüksek miktarda altın olduğu kesin gibi. Uzun süredir devam ediyor kazı. Lakin şöyle bir sorun yaşamaya başladılar: Cihazlarla yaptıkları tesbitlerde boşlukları ve gömüyü net şekilde tesbit edip, kazıyı o yönde sürdürüyorlar, bir iki gün sonra yaptıkları cihaz testlerinde ise daha önce tesbit ettikleri boşluk ve gömüyü ya hiç göremiyorlar yahut yeri, sayısı farklı görünüyor. Bu durum sürekli tekrarlanıyor. Tam yaklaştık derken farklı bir yön ve derinlikte görünüyor ya da hiç görünmez oluyor. Son çare bir hoca getirip baktırmışlar. "Cinler sahipleniyor" demiş hoca, fakat nasıl çözülür bir şey söylememiş.

Bu nasıl olur, nasıl çözülür bilgisi ve deneyimi olan ustalar yardımcı olursa sevinirim.

Status
    osmanlının bozkurtu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

bozkurt

slm ustam içinizde cinlerle temasta olan yok herhalde

usta cihazları açmadan önce iş yapılan yer birkazık dik ve eline siyah saplı bir bıçak al kazığın dibinden sıfır noktadan başla cizerek geniş bir daire ciz cıkan toprakta içeride kalacak şekilde 7 ayetel kürsu okuyarak ciz 7 sefer dönecen bir kazık daha 2 kazığın arasıyarımmetre ve giriş çıkış oradan olmalı ve duanı et vede düşünerek deki buraya giren yok olur benden söy lemesi de ve be bir ipi eline al her döndüğünde 1 düğüm at ve 3 nas 1 fatiha sonra burası benim de bizler insanız ve allahütealanın en üstün yarattığı varlık biziz vedekapı yeri bırakmayı unutmayın içeriye girilirken euzu besmeleyi her girişte çekilmeli sağ ayak la girilir sağ ayağımızla çıkılır ve içeride konuşulmaz kesinlikle yardım isterseniz elimden geleni yapmaya çalışırım oraya gelmeme gerek yok özelden yazarsınız cep numaramı yazarım ve sizleri koruma yaparım slm bozkurt....
    Konu osmanlının bozkurtu tarafından (01.Kasım.2011 Saat 19:36 ) değiştirilmiştir.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Cevabınızı yeni okudum teşekkür ederim. Lüzumu halinde size döneriz usta.

Status
    kabardinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kardeş onlar hikaye yaw. ben malı görecem de onun yerini değiştirecekler. peeehh... hehe define işine kendini fazla kaptıranlar işte böyle laüsülasyon görüyo maalesef. CK

Status
    KARTAL1955 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    yes
    Alıntı kabardinka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş onlar hikaye yaw. ben malı görecem de onun yerini değiştirecekler. peeehh... hehe define işine kendini fazla kaptıranlar işte böyle laüsülasyon görüyo maalesef. CK
    Aman sen kendini bu işe fazla kaptırma kardeş, sonra sende laüsülasyon falan görürsün.yes

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı osmanlının bozkurtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

usta ********ı açmadan önce iş yapılan yer birkazık dik ve eline siyah saplı bir bıçak al kazığın dibinden sıfır noktadan başla cizerek geniş bir daire ciz cıkan toprakta içeride kalacak şekilde 7 ayetel kürsu okuyarak ciz 7 sefer dönecen bir kazık daha 2 kazığın arasıyarımmetre ve giriş çıkış oradan olmalı ve duanı et vede düşünerek deki buraya giren yok olur benden söy lemesi de ve be bir ipi eline al her döndüğünde 1 düğüm at ve 3 nas 1 fatiha sonra burası benim de bizler insanız ve allahütealanın en üstün yarattığı varlık biziz vedekapı yeri bırakmayı unutmayın içeriye girilirken euzu besmeleyi her girişte çekilmeli sağ ayak la girilir sağ ayağımızla çıkılır ve içeride konuşulmaz kesinlikle yardım isterseniz elimden geleni yapmaya çalışırım oraya gelmeme gerek yok özelden yazarsınız cep numaramı yazarım ve sizleri koruma yaparım slm bozkurt....
    Bozkurt Hocam size özelden ulaşmaya çalıştım lakin mümkün olmadı, kafi miktarda mesaj selahiyetim yokmuş. Zaten bahsini ettiğim kazı da süresi dolduğu için netice alınamadan nihayetlendi.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı kabardinka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efendim, evvelce bende sizin gibi düşünmekte idim. Lakin öyle olmadığını anladım. "Başına gelmeyenin hoşuna gelir" derler. Hakikaten öyle. Keşke hikaye olsa ama değil. Aslı olmayan hiç bir mesele bu kadar mütevatir hale gelemez. İnanın buna, selametle...

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231
    katılabilirsinizde katılmaya bilirsinizde
    ama arkadaşlar kara saplı bıcak olayını güzel anlatmışlar hemen hemen bu site dışındaki tüm siteler es veya ciddiye almadan bu konuları geçer degine hareketi vardır şahit olmuşum yatay hareket kara saplı bıcakla durdurulabiliyor ama düşey hareket engellenemiyor

Status
    walkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    1

s.a.

Alıntı amero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılabilirsinizde katılmaya bilirsinizde
    ama arkadaşlar kara saplı bıcak olayını güzel anlatmışlar hemen hemen bu site dışındaki tüm siteler es veya ciddiye almadan bu konuları geçer degine hareketi vardır şahit olmuşum yatay hareket kara saplı bıcakla durdurulabiliyor ama düşey hareket engellenemiyor
    ustam yatay ve dikey hareketlerden bahsetmişsiniz. Biraz daha açıklar mısınız?
    ayrıca bu daire helezon gibi mi olacak yoksa kapalı daireler şeklinde mi çizimle açıklar iseniz memnun olurum.

Status
    TEVFİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    1,361
    Beğenilmiş
    294
    Alıntı osmanlının bozkurtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

usta ********ı açmadan önce iş yapılan yer birkazık dik ve eline siyah saplı bir bıçak al kazığın dibinden sıfır noktadan başla cizerek geniş bir daire ciz cıkan toprakta içeride kalacak şekilde 7 ayetel kürsu okuyarak ciz 7 sefer dönecen bir kazık daha 2 kazığın arasıyarımmetre ve giriş çıkış oradan olmalı ve duanı et vede düşünerek deki buraya giren yok olur benden söy lemesi de ve be bir ipi eline al her döndüğünde 1 düğüm at ve 3 nas 1 fatiha sonra burası benim de bizler insanız ve allahütealanın en üstün yarattığı varlık biziz vedekapı yeri bırakmayı unutmayın içeriye girilirken euzu besmeleyi her girişte çekilmeli sağ ayak la girilir sağ ayağımızla çıkılır ve içeride konuşulmaz kesinlikle yardım isterseniz elimden geleni yapmaya çalışırım oraya gelmeme gerek yok özelden yazarsınız cep numaramı yazarım ve sizleri koruma yaparım slm bozkurt....
    Hayırlı Akşamlar bozkurt Ustam bunu bilmem çok iyi oldu elinize sağlık banada lazım olduğunda Sizi bu konu hakkında rahatsız edebilirmiyim ??Saygılar..-)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)