Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sahipli Mal Nasıl Alınır ?

Status
    Mostar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Sahipli Mal Nasıl Alınır ?

Bu işlerle uğraşan site sakinlerinin hep aklındaki bir sorudur bu ben dahil bir çok arkadaşın acı tatlı deneyimi vardır bununla ilgili. Ama halen daha sahipli bir malın alınması konusunda birçok üyenin kafasında soru işaretleri vardır. Gerçeğe yakın anlatıyorum kapak taşını kaldırdık diyelim kaldırdığımız taşın altından özür dileyerek söylüyorum çıplak bir bayan çıksa bunun neticesinde ne yapılması gerekir. Yada bir Şahmeran çıksa bırakıp kaçarız çoğumuz heralde. İşte bu konuda ne yapılması gerekir. Birçok üyeninde bildiği gibi araştırmanın gündüz yapılacağı abdestli olacağı ve dua okuyarak yapılacağını birçoğumuz biliriz. Ama bu olaylarla karşılaşıldığında sonu hüsran oluyor. Site yetkililerinden ve büyük ustalardan bu konunun aydınlatılmasını acizane kafasında soru işareti olan üyeler adına soruyorum. Birde bu konu sabit olabilirse memnun olurum. Bir şeyler anlatmaya çalıştım. Ustalarda anlamıştır umarım. Selametle.

Status
    alipasha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sen onu buldun mu bana haber ver kardes ben malı herturlu alırım hehe

Status
    kabardinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı alipasha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen onu buldun mu bana haber ver kardes ben malı herturlu alırım hehe
    arkadaşa katılıyorum. malın tek sahibi onu bulandır. hehe

karaca45
    karaca45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bak yapacagını sölıyım.bu ... bunu fazla kafanda tasarlama yapma.oku bıldıgın surelerden.ha bayanmı çıktı tut elınden cıkar koy bır kenara.şaka bır yana zaten sen duayı okudugunda onlar sana görunmezler.kafanı bunlara yorma emi.zaten bu tılsım olayı öle mezarlarda felan olmaz çok büyük defınelerde olur.sen rahat ol emi

Status
    KARTAL1955 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Sahipli mal veya tılsım.

Mostar Kardeşim, bu konu herkesin inanmadığı, hatta alaya aldığı bir konudur, bilmedikleri yada yaşamadıkları için.

Tılsıma vs. ye inanmayanlar ya hiç define olan bir yerde çalışmamışlar, ya da görmeden yaşamadan hiç bir şeye inanmayan türden insanlardır.Definecilikle uğraşıpta tılsıma veya defineye yapılan her ne tür olursa olsun büyüye rastlamayan insan yoktur.Tılsımla karşılaşmak defineye yaklaşmakla doğru orantılıdır, kademe kademe yani. Siz yaklaştıkça tılsımın etkileri birer birer devreye girer artarak tabii.Ölümle sonuçlanana kadar gider. Tılsımı kaldırmak bu işe ehliyetli insanların işidir.Tılsım bozulmadan mal çıkaranlarda vardır, fakat bu mal onların işine yaramaz çünkü kendileri ve aileleri dönüşü olmayan bir yola girmiştir bir kere.Böyle tanıdıklarım var oradan biliyorum.

Bu yazdıklarımdan, tılsımlı veya sahipli mal çıkarılmaz anlamını çıkarmayın.Gayet tabi çıkarılır ama nasıl? Bir kere cinci hoca ( sözüm ona ) veya medyum vs. gibi kişilerle değil.Gerçek ilim sahibi kişiler, bu işe ehliyeti olan alim kişilerin yardımıyla en kral tılsımlı veya sahipli mallar çıkarılabilir.İş bu kimseleri bulabilmektir.

balıkçı
    balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KARTAL1955 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mostar Kardeşim, bu konu herkesin inanmadığı, hatta alaya aldığı bir konudur, bilmedikleri yada yaşamadıkları için.

Tılsıma vs. ye inanmayanlar ya hiç define olan bir yerde çalışmamışlar, ya da görmeden yaşamadan hiç bir şeye inanmayan türden insanlardır.Definecilikle uğraşıpta tılsıma veya defineye yapılan her ne tür olursa olsun büyüye rastlamayan insan yoktur.Tılsımla karşılaşmak defineye yaklaşmakla doğru orantılıdır, kademe kademe yani. Siz yaklaştıkça tılsımın etkileri birer birer devreye girer artarak tabii.Ölümle sonuçlanana kadar gider. Tılsımı kaldırmak bu işe ehliyetli insanların işidir.Tılsım bozulmadan mal çıkaranlarda vardır, fakat bu mal onların işine yaramaz çünkü kendileri ve aileleri dönüşü olmayan bir yola girmiştir bir kere.Böyle tanıdıklarım var oradan biliyorum.

Bu yazdıklarımdan, tılsımlı veya sahipli mal çıkarılmaz anlamını çıkarmayın.Gayet tabi çıkarılır ama nasıl? Bir kere cinci hoca ( sözüm ona ) veya medyum vs. gibi kişilerle değil.Gerçek ilim sahibi kişiler, bu işe ehliyeti olan alim kişilerin yardımıyla en kral tılsımlı veya sahipli mallar çıkarılabilir.İş bu kimseleri bulabilmektir.
    tamamiyle katılıyorum sana sevgili kardeşim bu işlerin şakası yoktur çoğu alaya alır bu işleri o kadar kazı yaptım niye bana raslamıyor diyenler çoğunluktadır bu gerçek onların başına bir şey gelmemiştir buda doğru çünki gerçek olan bir yere vurmadığı için tabiki dünya dua üzerine kurulmuştur bunu inkar eden imandan çıkar ama birde gerçek olan bir şey varki bir define olan yerde heleki son kapatmasını papazın yaptığı bir yer ise ilk aşamaları dua ile aşarsın ama bitiremezsin ilerledikçe sıkıntısı artacaktır ilk sesler duyarsın devam ediyorsun sonra görüntüler gelmiye başlar tınlamadınmı şiddet artar ekibin içinden sesler yükselmeye başlar herkes birbirinden şüphe duymaya başlar kardeş kardeşi tanımaz hale gelir evham basar ekibin her ferdine ALLAH cc muhafaza bu aşama çok teklikelidir yerin sıkıntısı hedefe yaklaştıkça artar hangi hoca bunun karşısında durabilir tabi allah dostları hariç ama allah dostlarınında parayla pulla işileri olmaz ancak cinci hocalar ben çözerim diyecektir ki onlarında yerin sıkıntısına dayanamayıp altlarına kaçırdıklarını gözleri ile gören arkadaşım şahit öyle bir dayak atmışlarki altına kaçırmış zavallı şimdi en kötü bir cinci hocanın bilgisinin son hattında olanı diyorum yaptığı bir büyü bir insanı öldürebilir bir yuvayı yıkabilir bir holdingi batırabilir bu gerçek bundan 2-3 bin yıl yada daha eskisini düşünün büyüde şimdikinin belki yüz katı belkide bin katı daha iyilerdi büyüde onların yaptığı bu güçlü tılsımı şimdiki şarlatan cinci hocaların bozabileceğini düşünebiliyor musunuz asla imkansız peki dua ile bozulur mu oda imkansız çözülmez mi mutlaka çözülür ama onu çözecek kişinin dediğim gibi bir allah dostu olması lazım oda bu işlerden zaten uzak olur bu tılsımı onlar yaptı kimse inanmaz ama gine onun soyundan gelenler çözüyor buda bir gerçek tabi hepsi deyil belirli kişiler seçilmiş kişiler ufak tefek mezarlarda hiç bir sıkıntı olmaz çünki amaçlı olarak kapatılmış yerler deyil demek istediğim hiç kimse bu işleri hafife almasın hiç bir şey insan sağlığından ve canından kıymetli deyildir saygılar

Status
    tevfik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Mostar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işlerle uğraşan site sakinlerinin hep aklındaki bir sorudur bu ben dahil bir çok arkadaşın acı tatlı deneyimi vardır bununla ilgili. Ama halen daha sahipli bir malın alınması konusunda birçok üyenin kafasında soru işaretleri vardır. Gerçeğe yakın anlatıyorum kapak taşını kaldırdık diyelim kaldırdığımız taşın altından özür dileyerek söylüyorum çıplak bir bayan çıksa bunun neticesinde ne yapılması gerekir. Yada bir Şahmeran çıksa bırakıp kaçarız çoğumuz heralde. İşte bu konuda ne yapılması gerekir. Birçok üyeninde bildiği gibi araştırmanın gündüz yapılacağı abdestli olacağı ve dua okuyarak yapılacağını birçoğumuz biliriz. Ama bu olaylarla karşılaşıldığında sonu hüsran oluyor. Site yetkililerinden ve büyük ustalardan bu konunun aydınlatılmasını acizane kafasında soru işareti olan üyeler adına soruyorum. Birde bu konu sabit olabilirse memnun olurum. Bir şeyler anlatmaya çalıştım. Ustalarda anlamıştır umarım. Selametle.
    -) Hayırl Akşamlar Arkadaşım Mostar ben de size bilidiğim kadarıyla şunları söylemek isterim -) Şimdi ustam Define Üzerinde tılsımın Olduğunu Nasıl Anlarız ? sorusunu Cevaplıyayım -) Gömülen definelerin bir çoğu Tılsımlıdır.Tılsımın varlığı kazı esnasında anlaşılır. Bu sebeble kazıdan önce işin ehli olan insanlara müracaat ederek kazı yapılacak yerde tılsım olup olamadığı sorulmalıdır. Tılsım var ise çözümü için bu insanlardan yardım istenmelidir.Eğer bu çalışmayı yapmadan kazıya başladıysanız kazı esnasında sesler duyar garip yaratıklar görebilirsiniz veya yağmur yağması,yerin sallanması gibi hadiselerle karşılaşırsınız. Kimi zamanda kazılan yerden yılan,karınca,arı,akrep,kurbağa gibi mahlukatın birden çıktığına şahit oluruz,Birdefineci Arkadaşımızın yerin 7 m altından canlı bir kedi yavrusu çıktığını söylemesi gibi,Bu ve Buna benzer emareler bu yerin tılsımlı olduğunu göstermektedir.Bu gibi yerlerde ısrarçı olmayınız Bazen ısrar ölümle sonuçlanır.ve birde yapılmış olan tılsımın hangi medeniyetin yaptığını da bilmek lazımdır Şöyleki bu tılsımları 1)_Suryani 2)_ ibrani lerin bu tılsımları yaparlar ken veya oraya hapsetmiş oldukları cinlerin belli günler ile belirli sayılarla okumuş oldukları surelerle'dir. şimdi ibraninin okumuş olduğu sureler ile suryanini okumuş olduğu sureler ayrıdır ve bizim de okumuş olduğumuz surelerde ayrıdır O radaki tılsımın kimler tarafından okunduğunu bilmemiz lazım ve aynı sureleri okuyup bu tılsımı çözebiliriz çünkü ayrı medeniyetin okumuş olduğu sure ile çözülmediği gibi kötü cinlerin bir bir leri ile kavka ettikleri okuyanında tesir altına alıp Allah Korusun Ölümüne Kadar gittiği'bilirim (benim arkadaşımın başına gelmiştir.) benden size tavsiye cok şüphelendiğiniz yer olursa yatsı namazından sonra soğumuş külü o yere kalbur veya eleğin ters tarafından döker ve >>sabah namazı okunmadan<< gidip bakmanızı ve gördüğünüz her hangi bir haynanın ayak izini görürseniz o nu orada kesip kanını akıtır ve işinize devam etmiş olursunuz.. .AMAaa.. Eğer ayak izi görür seniz siz siz olun orayı terk edin ..-) Saygılar....

Status
    Mostar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ustaların yorumları için tşk ederim. Bir nebzede olsa aydınlandık ama halen daha aklımda soru işaretleri var.

Status
    KARTAL1955 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

tılsımla ilgili

Alıntı Mostar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustaların yorumları için tşk ederim. Bir nebzede olsa aydınlandık ama halen daha aklımda soru işaretleri var.
    Sorularınızı sorunki sizin sayenizde hepimiz bir şeyler öğrenelim.Bu site, bütün sitelerin içinde bence bir numara.Burası adeta bir define okulu, hemde öyle bir okul ki; bildiklerini birilerine anlatabilmek, öğretebilmek için çırpınan bir sürü öğretim görevlisinin olduğu bir akademi, bir üniversite.Üstelik bu üniversite bizden ne kayıt parası ne okul harcı falan da istemiyor, tek istedikleri onların derslerini iyi takip ederek bilgi sahibi olmamız ve boş yere bilgisizce toprağı havalandırmamamız.Bu vesileyle, bizleri aydınlatmaya çalışan tüm ustalara ve bu okulun rektörü konumundaki OMEGA USTA ya sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım.
    Konu KARTAL1955 tarafından (22.Kasım.2011 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

karaca45
    karaca45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

slm

Alıntı tevfik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -) Hayırl Akşamlar Arkadaşım Mostar ben de size bilidiğim kadarıyla şunları söylemek isterim -) Şimdi ustam Define Üzerinde tılsımın Olduğunu Nasıl Anlarız ? sorusunu Cevaplıyayım -) Gömülen definelerin bir çoğu Tılsımlıdır.Tılsımın varlığı kazı esnasında anlaşılır. Bu sebeble kazıdan önce işin ehli olan insanlara müracaat ederek kazı yapılacak yerde tılsım olup olamadığı sorulmalıdır. Tılsım var ise çözümü için bu insanlardan yardım istenmelidir.Eğer bu çalışmayı yapmadan kazıya başladıysanız kazı esnasında sesler duyar garip yaratıklar görebilirsiniz veya yağmur yağması,yerin sallanması gibi hadiselerle karşılaşırsınız. Kimi zamanda kazılan yerden yılan,karınca,arı,akrep,kurbağa gibi mahlukatın birden çıktığına şahit oluruz,Birdefineci Arkadaşımızın yerin 7 m altından canlı bir kedi yavrusu çıktığını söylemesi gibi,Bu ve Buna benzer emareler bu yerin tılsımlı olduğunu göstermektedir.Bu gibi yerlerde ısrarçı olmayınız Bazen ısrar ölümle sonuçlanır.ve birde yapılmış olan tılsımın hangi medeniyetin yaptığını da bilmek lazımdır Şöyleki bu tılsımları 1)_Suryani 2)_ ibrani lerin bu tılsımları yaparlar ken veya oraya hapsetmiş oldukları cinlerin belli günler ile belirli sayılarla okumuş oldukları surelerle'dir. şimdi ibraninin okumuş olduğu sureler ile suryanini okumuş olduğu sureler ayrıdır ve bizim de okumuş olduğumuz surelerde ayrıdır O radaki tılsımın kimler tarafından okunduğunu bilmemiz lazım ve aynı sureleri okuyup bu tılsımı çözebiliriz çünkü ayrı medeniyetin okumuş olduğu sure ile çözülmediği gibi kötü cinlerin bir bir leri ile kavka ettikleri okuyanında tesir altına alıp Allah Korusun Ölümüne Kadar gittiği'bilirim (benim arkadaşımın başına gelmiştir.) benden size tavsiye cok şüphelendiğiniz yer olursa yatsı namazından sonra soğumuş külü o yere kalbur veya eleğin ters tarafından döker ve >>sabah namazı okunmadan<< gidip bakmanızı ve gördüğünüz her hangi bir haynanın ayak izini görürseniz o nu orada kesip kanını akıtır ve işinize devam etmiş olursunuz.. .AMAaa.. Eğer ayak izi görür seniz siz siz olun orayı terk edin ..-) Saygılar....
    bu işin ehlı kişiler kımler oluyor o sözde hocacıklar mı oluyor.onlar daha kendı yollarını bulamıyorlar kaldıkı tılsımın oldugunu anlıyacaklar ve çözecekler.dostum bunları gececen bı defa.bu hocacıklar mılletımızın bu defıne zaafını bıldıklerınden ınsanımıza masal anlatıyorlar.bende duymuştum o kül işinı.adamlar neymışte bakmışlar bebek ayak izi varmış külün üstunde ve devamıda var o ayak ızının.egerkı hangı ayak izi varsa onu buraya kurban edecen dıye safsatalıklarda var.ben daha hıç duymadımda bır yerde yazdıgınıda görmedım .defınelerı gömerlerken oraya ınsanı kurban ettıklerını.ama tümülüslerde yanı kıral mezarlarında calışırken ölen kışılerı tümülüsün set duvarının üsttlerıne gömuldugunu bılıyorum.o kışılerınde ölüm sebeblerı farklı.hanı dıyorsunya onların okudugu sureler dıye.sure bı defa KURANI KERIMDE var.onlar cınlerı oraya baglamak için başka bır yöntem kullanıyorlar.o yöntem sayesınde oraya baglanıyorlar.o yöntemı burada yazmıyorum.bu işin ehlı hoca dıye bır kesım yok dostum.gıt camı ım***** oda çözer bu işi.sonuçta en kolay yolumuz var.ac KURANI KERIMI oku.o kül işinede ınanmayın.bunlar hep o hocacıkların uydurdukları safsatalıklardır.mıllet daha defıne olan yerlerı bıle bulamadılar.sıtedekı işaretlerın genelıde mezar.mezarlardada tılsım OLMAZ.bunlara fazla kafanızı yormayın emi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)