Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sahipli Mal Nasıl Alınır ?

Status
    x_xdenizx_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Sahipli Mal Nasıl Alınır ?

işin aslı şu biryeri kazmak isteyen o yerde bişey olup olmadıgını anlamak icin akadaşlar işin 3 yolu vardır bir teknoleji iki işaretler üç hoca diyelimki teknoloji yok neyapıyoruz işaretlere bakıyoruz işaretlerdende birşey cıkaramadık ozaman o meşur hocalardan birini buluyoruz en bildik yöntem malumyerden biraz toprak alıp gidiyoruz .sonra hoca bize orada oldugunu ama sahipli oldugunu söylüyor. biz mal oldugunu duyarda dururmuyuz bir gece vakti başlıyoruz kazmaya bu meşur hocanın cınleri yanımızda başlıyorlar bizimlen oyun oynamaya duydugumuz şeyler yani vakalar gercek ama biz gidip ondan medet umduk onlarda herzamanki işlerini yapıyorlar oyun oynuyorlar

Status
    ego65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

acaba tılsımlı veyatta bağlı defineler tesadüfen çıkabilirmi sizce?

Status
    yeşilBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Sahipli mal veya tılsım.

Alıntı KARTAL1955;3***61 Nickli Üyeden Alıntı
    Mostar Kardeşim, bu konu herkesin inanmadığı, hatta alaya aldığı bir konudur, bilmedikleri yada yaşamadıkları için.

Tılsıma vs. ye inanmayanlar ya hiç define olan bir yerde çalışmamışlar, ya da görmeden yaşamadan hiç bir şeye inanmayan türden insanlardır.Definecilikle uğraşıpta tılsıma veya defineye yapılan her ne tür olursa olsun büyüye rastlamayan insan yoktur.Tılsımla karşılaşmak defineye yaklaşmakla doğru orantılıdır, kademe kademe yani. Siz yaklaştıkça tılsımın etkileri birer birer devreye girer artarak tabii.Ölümle sonuçlanana kadar gider. Tılsımı kaldırmak bu işe ehliyetli insanların işidir.Tılsım bozulmadan mal çıkaranlarda vardır, fakat bu mal onların işine yaramaz çünkü kendileri ve aileleri dönüşü olmayan bir yola girmiştir bir kere.Böyle tanıdıklarım var oradan biliyorum.

Bu yazdıklarımdan, tılsımlı veya sahipli mal çıkarılmaz anlamını çıkarmayın.Gayet tabi çıkarılır ama nasıl? Bir kere cinci hoca ( sözüm ona ) veya medyum vs. gibi kişilerle değil.Gerçek ilim sahibi kişiler, bu işe ehliyeti olan alim kişilerin yardımıyla en kral tılsımlı veya sahipli mallar çıkarılabilir.İş bu kimseleri bulabilmektir.
    İşin ehli hocamız var. Ayrıntılı bilgi isteyen tılsımlı yeri olan bulunamayan definesi olan bana mesaj atabilir.

Status
    kaplan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: slm

Alıntı karaca45;3***46 Nickli Üyeden Alıntı
    bu işin ehlı kişiler kımler oluyor o sözde hocacıklar mı oluyor.onlar daha kendı yollarını bulamıyorlar kaldıkı tılsımın oldugunu anlıyacaklar ve çözecekler.dostum bunları gececen bı defa.bu hocacıklar mılletımızın bu defıne zaafını bıldıklerınden ınsanımıza masal anlatıyorlar.bende duymuştum o kül işinı.adamlar neymışte bakmışlar bebek ayak izi varmış külün üstunde ve devamıda var o ayak ızının.egerkı hangı ayak izi varsa onu buraya kurban edecen dıye safsatalıklarda var.ben daha hıç duymadımda bır yerde yazdıgınıda görmedım .defınelerı gömerlerken oraya ınsanı kurban ettıklerını.ama tümülüslerde yanı kıral mezarlarında calışırken ölen kışılerı tümülüsün set duvarının üsttlerıne gömuldugunu bılıyorum.o kışılerınde ölüm sebeblerı farklı.hanı dıyorsunya onların okudugu sureler dıye.sure bı defa KURANI KERIMDE var.onlar cınlerı oraya baglamak için başka bır yöntem kullanıyorlar.o yöntem sayesınde oraya baglanıyorlar.o yöntemı burada yazmıyorum.bu işin ehlı hoca dıye bır kesım yok dostum.gıt camı ım***** oda çözer bu işi.sonuçta en kolay yolumuz var.ac KURANI KERIMI oku.o kül işinede ınanmayın.bunlar hep o hocacıkların uydurdukları safsatalıklardır.mıllet daha defıne olan yerlerı bıle bulamadılar.sıtedekı işaretlerın genelıde mezar.mezarlardada tılsım OLMAZ.bunlara fazla kafanızı yormayın emi.

kardeşim dünya malı dünya da kalır bak senin canından önemli birşeyse mal al senin olsun... ayrıca herşeyin ALLAH'tan olduğu unutmayalım kaderimizde cinlerle yüzleşmek çarpılmak varsa yaşarız ama yoksa mal senindir ... sevgilerle

Status
    xNomerCy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Benim dusuncem halis niyet onemli nasip kismet olcak
    Rızık hakkında bilinmesi gereken önemli bir nokta da şudur: Kişi, bilgisini, enerjisini ve imkânlarını seferber ederek, çalışıp didinmek, çabalayıp rızkını aramak ve bununla birlikte olanca dikkatiyle helâlinden kazanmak durumundadır. Bu, hem iman, hem ahlâk, hem de hayat açısından zorunludur. Yani kişi her şeyden önce helâla helâl, harama da haram olarak inanmalı, bu iki şeyi vicdanında asla bir tutmamalıdır; Buna bir toplum baskısı ya da bir gelenek diye değil, bir Kur’ân gerçeği olarak inanmalıdır (16/Nahl, 116). İnsanın böyle bir inançla rızık arayışı içine girmesi ise hem bir ahlâk gereği hem de yaşayabilmek için kaçınılmaz bir zorunluluktur.
    İlmi olmayan bir beden suyu olmayan bir şehre benzer. - Şems-i Tebrizi

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    35

Alıntı xNomerCy;***341 Nickli Üyeden Alıntı
    Benim dusuncem halis niyet onemli nasip kismet olcak
    Rızık hakkında bilinmesi gereken önemli bir nokta da şudur: Kişi, bilgisini, enerjisini ve imkânlarını seferber ederek, çalışıp didinmek, çabalayıp rızkını aramak ve bununla birlikte olanca dikkatiyle helâlinden kazanmak durumundadır. Bu, hem iman, hem ahlâk, hem de hayat açısından zorunludur. Yani kişi her şeyden önce helâla helâl, harama da haram olarak inanmalı, bu iki şeyi vicdanında asla bir tutmamalıdır; Buna bir toplum baskısı ya da bir gelenek diye değil, bir Kur’ân gerçeği olarak inanmalıdır (16/Nahl, 116). İnsanın böyle bir inançla rızık arayışı içine girmesi ise hem bir ahlâk gereği hem de yaşayabilmek için kaçınılmaz bir zorunluluktur.
    Bencede kocaman bir NOKTA...
    MaSTeR™ (13.Nisan.2019) Bunu beğendi.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    yabadabadu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı BEYAZ_ADAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki benim merak ettiğim bu gömüleri yapan adamların bu olayları yapabilecek meziyetleri varsa neden altınlarını emniyete almak için oraya gömsünler saklasınlarki kimden korkuyolarmış.altınları korumak için tılsımı kendilerini korumak için kendilerine yapsalarmış ya. yapsınlarki tılsımı kendilerine yapıp kendilerini korusaymışlar ya.cinlerimi başka bişeylerimi kendilerine beleş bekçi fedai koruyucu kahyamı uşakmı bahçevanmı hizmetlimi çalışanmı tutuyolar bu cinlerin işi gücü yok bu adamın dalkavukluğunu bekçiliğinimi yapıcak.ne diyosunuz bunun adına yani ne mantıkla orda onun malını mülkünü beklicekler.bu cinlerin perilerin hiçmi işi gücü yok hehe paranın dini imanı olmaz cinci hoca moca hikaye boş yere icat çıkarmayın.kendi kendinize korku vesvese vermeyin.bizde doğuda askerde gece nöbetinde tehlikeli olduğu söylenen bölgelerde pür dikkat tedirgin nöbet tutanlar etraftaki çalıların taşların kayaların ağaçların hareket ettiğini canlandığını sanırlardı korkudan sağa sola ateş açarlardı. sizinkilerde öyle olmuş biraz.hiç bu tarz şeylere girmeden cahil bi adamı götürseniz bodoslama gider alır gelir.ama sen ona biraz cin peri hikayesi anlatıp korku verirsen oda tuaf seler görüntüler görür hehe.gözünüzle gördüğünüz kulağınızla duyduğunuz şey sizi çarpıcak olsa emin olun o sizden daha çok korkar düşünsenize.onun durumunu toprağın altına hiç tanımadığı birileri geliyo.kazma kürek dan dun sesler gürültüler çıkarıyosunuz ve siz kalabalıksınız o gariban tek başına ne çok korkar orda.hehe o gariban cin kardeşin halini bi düşünün yani biraz vicdanlı olunda gariban cini fazla ürkütmeyin.bu cinler insanlardan hiçmi kormuyo sanıyosunuz...hehe cin parayı pulu altını ne yapıcak ne işine yarar gidip arabamı alıcak villamı alıcak kuyumcuya gidip altınmı bozdurucak ne işine yararki oturup başına bin sene çobanlığını yapsın.cinlerde bizim gibi kendi dünyalarında gezip tozarlar bu gömü yerleri cinlerin müebbet hapis yerimi biz açıpta onları cezaevlerindenmi salıyoz nedir eğer böyle bi mantık varsa bize teşekkür bile ederler bence allah razı olsun abi iyiki geldiniz bende bin yıldır burda baya sıkılmıştım derler düşünsenize bin yıldır hapis edilmiş siz onu kurtarıyosunuz ve hatta bence dile gelir bide jest olsun diye dile benden ne dilersen dile diye 3 tanede dilek hakkı verir bize.öyle minnettar olurdu bence cinli perili denilen yerler direk özel ilgi alanınız olsun.bi peri kızı bulup evlenmek isteyen bekar arkadaşlar yarın define işine girerse şaşmıycam.....heheheheCOFFEE
    aynen katılıyorum. sizi cehennemden çıkarıcam diyen o gafil şeyhlerle bu hocaların bi farkı yok ikiside korku ve dini hassasiyeti kullanarak kazanç elde etme peşindeler.

Status
    kedi-seven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    9

Nedense devlet kazi yaptiginda eliyle koymus gibi buluyor. Hoca yok alim yok. Insanlar arkeologlar yada devletler kral mezarlari aciyor. Icindekileri cikariyor bir sey yok. Bence bu olay tamamen yalan. Insanlari defineden uzak tutmak icin sozlu gelenekle buralara kadar gelen bir sey. Rizki veren Allah'tir. Kaza, bela, olay, cin oturdugunuz yerden bile gelir sizi bulur.

Status
    raslanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    33
    Beğenilmiş
    17

arkadaslar herkese slm olsun olmaz demeyin mezardada olur magradada olur gece dolasirken yaninizdanda gecebilir .amma farkedersiniz amma aklinizin ucunda bile olmaz benim evime yabanci biri girse kimi gorur ya beni ya ailemden birini veya ayinin tilkinin yasadigi bir maraya girdinizde heralde 4 kisi masa kurmus okey oynarken gormeyeceksiniz bu islerde baskin basanindir olmuyor malesef. ben mezarda karsilastim mesela he ne yamuru dinledim ne gok gurultusunu ne ruzgari dinledim sonra dinlemek zorunda kaldim inanan inanir inanmayanda kulak arkasi yapmasin musallat iyi bisiy diil sizler alissanizda aileniz alisamiyor onlara aciklayacagin bisiyde olmuyor ne diyebilirsinki .neyse herkese hayirli geceler. he aunuda ilave ediyim duydugum ve tavsiye aldigim ama hic yapmadigim birsey yilan tutsusu 3 7 9 parcada cember icinde.

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    131
    Beğenilmiş
    100

Alıntı kedi-seven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nedense devlet kazi yaptiginda eliyle koymus gibi buluyor. Hoca yok alim yok. Insanlar arkeologlar yada devletler kral mezarlari aciyor. Icindekileri cikariyor bir sey yok. Bence bu olay tamamen yalan. Insanlari defineden uzak tutmak icin sozlu gelenekle buralara kadar gelen bir sey. Rizki veren Allah'tir. Kaza, bela, olay, cin oturdugunuz yerden bile gelir sizi bulur.
    bunu ben soracaktım siz sormuşsunuz devletin arkeologların buldukları ne oluyor ,birtek tutankamunu gördük oda sinemada kaldı laneti,nedense zenginlere dokunmuyor bu meretler ,yse ye dsi ye denkgelmiyormu onlarada denkgeliyor edirnede oldu böyle bir olay kilisenin yanındaki sokakta logar taşıyor beediye kamyon kepçe dalıyor ,farkına varmadan kepçe kamyona 1küp malı döküyor kamyonda harfiyat dökme yeri var belediyenin belirli heryere döktürmüyor şdışı-kenarı benzinliğe yakın biryere döküyor sabah talikayla dolaşan esmer vatandaşlar var bizde heryerde vardır ,benzinci vatandaşın bişeyler topladıını görüyor harfiyattan yaklaşıyor vatandaş kaçıyor kala kala 1avuç kalıyor polis müze derken tarihi altın para olduğu anlaşılıyor vatandaş bulunamadı benzinciden başka görende yok peki bu malın bekçileri ne oldu hava civa ,beyninde varsa var yoksa yok
    tılsım değilde tuzak olur,içgeçirten zehirleyen madde kullanmışlardır kum tuzakları kaya tuzakları vs vs. vs.
    https://www.mynet.com/edirnede-kazid...i-110100300996

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)