Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaybolmuş Mezarlar Ve Defineler

balıkçı
    balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s.a

tevfik ustam benimki sadece meraktıhehebir şeyin kısaltılışımı diye sordum bir sakıncası yok niye konun silinsin yav sende Canım Kardeşimin kısaltılışı deyiver gitsinkolaygelsin

Status
    tevfik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    208
    Beğenilmiş
    41
    Alıntı egoist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi hayirlisi yeni bir cemaat ta biz kurmus olduk :D
    -) Sayın Arkadaşım Ben sizin nedemek istediğinizi anlamadım bu yazınızı birazdaha benim anlıyacağım şekilde söylermisin lütfen..-)
    Konu balıkçı tarafından (01.Ocak.2012 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    208
    Beğenilmiş
    41
    Alıntı balıkçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tevfik ustam benimki sadece meraktıhehebir şeyin kısaltılışımı diye sordum bir sakıncası yok niye konun silinsin yav sende Canım Kardeşimin kısaltılışı deyiver gitsinkolaygelsin
    -) Saygı Değer Ustam sizin bu konu hakkında beni bilgilendirdiğiniz için size çok Teşekkür Ederim bu yazıyla benim konumla hiç bir alakası yoktur ben böyle bir şey yazmadım yanlız başka hiç bir arkadaşımda olmıyan düzenle yazısının kaldırılması için yönetime bildirdim ben bu yazıyı silmek için bu düzenle tuşunu bastım ve denedim yazılmış olan yazıyı silmeyi başardım ama diğer yazmış olduğum konulardada var çok acayip birşey bir anlam veremedim bugün bu olursa yarından korkar oldum Sayın Ustam benim bu sorunumun nasıl gideribileceğini bana söylerseniz vede bu konu hakkında bana yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim.. Saygılar.

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    208
    Beğenilmiş
    41
    Alıntı egoist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soyleyemem ben nedir bilmiyorum once sen onu acikla bize :D
    Kardeşim bir bilebilsem de söylesem bende bilmiyorum mesajlarımı okursanız ne gibi zor durumda olduğumu anlarsınız
    Konu balıkçı tarafından (01.Ocak.2012 Saat 02:24 ) değiştirilmiştir.

balıkçı
    balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tevfik usta ne kadar CK varsa sildimhehebir virüs olmasınhehe

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    208
    Beğenilmiş
    41
    Alıntı balıkçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tevfik usta ne kadar CK varsa sildimhehebir virüs olmasınhehe
    -) Yardımınız İçin Size Teşekkür Ederim Ustam Sağolun ama ben bütün yazılmış konuların hepsine baktım hiç bir arkadaşımın konularında yok sadece benim konumumda olması baya,baya huzurumu kacırdı inşallah ben (böyle) yazıp sonradan (öyle) olmasın zaten bende bundan çok korkar oldum bilemiyeceğim artık yardımlarınız için benim sorunumla ilgilendiğiniz için size çok Teşekkür ederim Saygılar.. -)

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    208
    Beğenilmiş
    41
    Alıntı deliprof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..
    selam tevfik ustam..
    düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için çok çok teşekküerler..
    çok güzel düşünceler ..bende kücücük bir ilave yapmak istiyorum inşallah beğenir her fırsatta her yerde dile getirirsiniz umuduyla..
    son yıllarda yeraltından çıkarılan değerler hep aynı yerlerde toplanmaya başladı ..eskiden bulnların bir kısmı fabrika şirket vs.kuruyorlar çevreye toplumumuza faydalı oluyorlardı şimdi teknoloji ilerledi ..bu sektörde küreselleşti..
    sadece bulunduğum şehirden 5 senede tahmin edemiyeceğimiz kadar altın ve tarihi eser ..resmiymiş gibi uçup gitmiştir..ve şunu çok iyi gözlemliyorumki..toplumumuza hemen hemen hiç bir faydası dokunmamıştır..
    bir ülkede gelir dağılımı düzenlenmedikçe..milli gelirin yükselmesi hiç bir fayda sağlamıyor ..üstelik dar gelirlileri dahada fakirleştiriyor..
    yılda 100 ton değil 5000 ton altın çıksa topluma faydası dokunmaz..bunun için önce gelir dağılımının düzenlenmesi insanların insanca yaşaması için anayasal düzenlemeler yapılması gerekiyor...mesela hiç kimsenin geliri yaşam sıtandartlarının altında olmaması gerekir..
    önce gelir dağılımı düzenlenmeli ....
    definecilerin işi öyle kolaylaştırılmalıki ..kimse kaçak kazıya tenezzül etmesin..defineciler aslında kaçakta olsa resmide olsa yer altında atıl yatan değerleri ekonomiye kazandırarak çok güzel işler yapmış oluyorar..Allah yardımcıları olsun..
    EVET BU TONLARCA PARALARI SAKLAYANLAR NERDE..
    .................................................. ..........................
    İNSANDAN DEĞERLİ HİÇBİR ŞEY AMA HİÇ BİR ŞEY YOKTUR..
    ÖNCELİKLE GELİR DAĞILIMININ DÜZELMESİ GEREKİYOR...
    Sonsuz sevgiler saygılar ve başarılar dilerim ALLAH iyi insanların yardımcısı olsun..
    -) Hayırlı Günler Sayın Ustam Benim Bu yazmış Olduğum Konumla İlgilendiğiniz İçin Size Çok Teşekkür Ederim sizinde yazdıklarınıza katılıyorum insanlardan daha değerli vede kıymetli hiç birşey yoktur.sizinde ellerinize sağlık der. Sevgi ve Saygılarımı Sunarım..-)

Status
    kafkaslı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı mortal kombat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler. eskiden olan olmuş. bahsettiğin gibi osmanlı zamanında kayalara para veriyolar zihniyetiyle satılan,götürülen yapılar, savaş dönemlerinde yurtdan kaçırılan heykeller, define yasasının çok hafif olduğu dönemlerde yurt dışından gelip özellikle tümülüsleri köylülerimize açtıran, çıkanlarıda 3 kuruşa satın alıp kendi yurtlarına götüren yabancılar, kendi içimizde parasının gücüyle yasayı hiçe sayıp yada saydırıp yurt dışına satılan mezar hazineleri, vs.... uzar gider böyle.
    demiştim eskiden olan oldu. halen oluyordur tabikide. önemli olan artık sahip çıkmak.
    slm emeğine sağlık inşallah

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    208
    Beğenilmiş
    41
    Alıntı kafkaslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm emeğine sağlık inşallah
    -) Sayın Ustam Benim Yazmış Olduğum Bu Konuyu Okuyup, İlgilendiğiniz İçin Size Çok Teşekkür Ederim Ayrıca Girmiş Olduğumuz Bu Yeni Sene'nin Bolluk,Sağlık, Huzur,Üzüntüsüz bir sene içinde gecirmenizi dilerim.Sevgi ve Saygılarımla..-)

Status
    78haramiler78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    TÜRKİYEM
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Kaybolmuş Mezarlar Ve Defineler

güzel konuydu teşekkürler yorumlarınız için üstadlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)