Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TiLsim Bozma Kan Akitma..

Status
    Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

TiLsim Bozma Kan Akitma..

ßu konu cok önemLi herkes okusun ögrensin etrafina söyLesin...

Bu küL dökme ve sabah küLdeki iz neye aitse onun kani akitiLir ve tiLsim cözüLür diyorLar , simdi bunu kim diyor.. bu üc harfLiLerLe hasir nesir oLanLar diyor.

Kan yanLiz ALLAH icin akitiLir onun rizasini kazanmak icin ve O iLahtir ki ondan baska mabud yoktur Bu tartisiLamaz biLe..

EEE GeLeLim bu kan akitma isine..
    Eger küLü döküp sabah gidip hangi ayak izi veya ne isareti varsa oraya onun kani veya ondan bir parca sunuLursa DINDEN CIKARSINIZ SIRKE DÜSMÜS OLURSUNUZ,ONLARA BAGLILIGINIZI BILDIRMIS OLURSUNUZ VE ONLARIN HAKIMIYETINE GIRERSINIZ.SONRASINDA ZENGIN OLSAN NE OLUR OLMASAN NE OLUR NE SEN NEDE AILEN BIR DAMLA HUZUR BULAMASSINIZ...

Nereye giderseniz gidin ALLAH a siginin , herseyin sahibi ALLAH , herseyi yapan yaratan oLmasini sagLayan ALLAH , ALLAH in izniyLe asamayacaginiz kapi yoktur.
    Kisacik dünya hayati zevkine , Ebedi ahiretinizi karartmayin...

KorqaqLıqta Ar İLerLemeqte Şeref Var

Status
    zefrelidursun28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çok doğru yazmışsın ALLAH razı olsun..
    KAÇAK KAZI YAPMAYALIM YAPANLARI UYARALIM!!!

Status
    TEVFİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    1,377
    Beğenilmiş
    296
    Alıntı Enes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ßu konu cok önemLi herkes okusun ögrensin etrafina söyLesin...

Bu küL dökme ve sabah küLdeki iz neye aitse onun kani akitiLir ve tiLsim cözüLür diyorLar , simdi bunu kim diyor.. bu üc harfLiLerLe hasir nesir oLanLar diyor.

Kan yanLiz ALLAH icin akitiLir onun rizasini kazanmak icin ve O iLahtir ki ondan baska mabud yoktur Bu tartisiLamaz biLe..

EEE GeLeLim bu kan akitma isine..
    Eger küLü döküp sabah gidip hangi ayak izi veya ne isareti varsa oraya onun kani veya ondan bir parca sunuLursa DINDEN CIKARSINIZ SIRKE DÜSMÜS OLURSUNUZ,ONLARA BAGLILIGINIZI BILDIRMIS OLURSUNUZ VE ONLARIN HAKIMIYETINE GIRERSINIZ.SONRASINDA ZENGIN OLSAN NE OLUR OLMASAN NE OLUR NE SEN NEDE AILEN BIR DAMLA HUZUR BULAMASSINIZ...

Nereye giderseniz gidin ALLAH a siginin , herseyin sahibi ALLAH , herseyi yapan yaratan oLmasini sagLayan ALLAH , ALLAH in izniyLe asamayacaginiz kapi yoktur.
    Kisacik dünya hayati zevkine , Ebedi ahiretinizi karartmayin...
    -) mehabalar Sayın ustam bu yazınıza bende katılıyorum ve bu yazınız icin size teşekkür ederim. ama şimdi benim okumuş olduğum kitabın içinde defnedilen malın üzerine Tılsımın yapıldığını yazar ve bunun bozulması içinde bu işte ehli olan kişilere yaptırılır. ayrıca da ısrarcı olunmaması da belirtilir.şunuda yazmadan'da gecemiyeceğim ben kendi aklımca bunu yazmış değilim okuduklarımı vede sağdan soldan duyduklarımı birleştirdim. ve hakikatten var olduğuna kendimce İnandım.Ama bu 3 harfliler ile uğraşan kişilerin bırakın onlarla iş yapmayı adlarını duyduğum zaman beni ozaman 3 harfliler basıyor. çünkü ben bunların acısını bundan 4*5 sene evvel çok çektim. Elhamdülüllah müslümanım (hepimizde müslümanız) Allahım'ın yaratmış olduğu her şeyi bilir inanırım ve bunların da var olduğunu'da bilir inanırım Ama bunlara inandığım kadar'da bu işlerle uğraşan kişilere asla inanman inanmadığım gibide okuduklarıma inanıp bilgi amaçlı olunsun diye Define Üzerinde Tılsım Olduğu Nasıl Anlaşılır bölümünü yazmıştım şayet bunu yazmak'la hata ettiysem af ola Sevgi ve Saygılarımı Sunarım...-)

Status
    osmanlının bozkurtu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

bozkurt 81

slm enes ustam ve diyer ustalarım

dediklerinize katılıyorum bizler insan olarak üstün yaratılanlarız ve bu yerlerde olacak olan garip durum olmamöası için abdestli olunursa vede 7 ayetel kursu ve nas felak ihlas ve fatiha okunsunnn sonra devam yılmak yok

bu izler ne derse o yok ya ben allahın üstün yarattığı bir insan olarak cinin dediği değil papazın şeytana teslim ettiyi tılsımda olsa vız gelir buna taviz veren baştan kaybeder bunu bilmeliyiz benim düşüncem böyledir ustalarım yanlışım varsa özür dilerim bozkurt....

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    1,377
    Beğenilmiş
    296
    Alıntı osmanlının bozkurtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm enes ustam ve diyer ustalarım

dediklerinize katılıyorum bizler insan olarak üstün yaratılanlarız ve bu yerlerde olacak olan garip durum olmamöası için abdestli olunursa vede 7 ayetel kursu ve nas felak ihlas ve fatiha okunsunnn sonra devam yılmak yok

bu izler ne derse o yok ya ben allahın üstün yarattığı bir insan olarak cinin dediği değil papazın şeytana teslim ettiyi tılsımda olsa vız gelir buna taviz veren baştan kaybeder bunu bilmeliyiz benim düşüncem böyledir ustalarım yanlışım varsa özür dilerim bozkurt....
    -) Ustam Ağzınıza Sağlık gerci beni böyle konular aşar ve aştığı gibi'de ben bunlarla uğraşmam Saygılar.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

bozkurt 81

slm tevfik ustam

siz uğraşmayın bana yönlendirin ben hepisinin icabına bakarım yapa biliyorlarsa buyursunlar alemine hodri meydan

slm bozkurt...

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    1,377
    Beğenilmiş
    296
    Alıntı osmanlının bozkurtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm tevfik ustam

siz uğraşmayın bana yönlendirin ben hepisinin icabına bakarım yapa biliyorlarsa buyursunlar alemine hodri meydan

slm bozkurt...
    -) Mehaba Osmanlının bozkurtu Ustam Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.Saygılar.-)

trakyali
    trakyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir konuya parmak basmışsın kardeşim, tebrikler! ama bu konuyu daha derin araştırıp Kur'andan konuşmalıyız. zira kan akıtmak başka kurban kesmek başka. ama birde bu olaya giriştiğin zaman (kanımca) büyü işine girmiş oluyorsun, bu da Dinen caiz değil. sanırım bu konuda Kur'anın hükmünü öğrenebilmek için en iyi yol güvenilir bir hocadan fetva almak olur.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

bozkurt

slm ustalarım

ustalarım hocalarında irtibatta olduklrı genellikle cinlerdir ve

bunlardan yardım alırlar

tılsımı yapan papazda şeytanı işe katarak ona derki sana itaat edceğim der ve buraya normal olan cinlerin baskısı yetmez vede ama sadece hocaya bırakılmazda ekıptekiler samimi olarak abdestli ve duaları okurlar ve kararlı olurlarsa tılsım bitirilir ve hedefe ulaşılır bunu ben içten söylüyorum tılsım büyük cin şeytanın işidir ve şeytana taviz vermeden bu
    iş çözülür ve allahın en üstün yarattığı varlık insandır ve bir insan beynini 100.. 2 sini kullanır 3 kullanan üstüz zeka denilen insandır ve abdestli iken dualarını okur vede allahtan diler hayırlısını ve sonra bana yanaşan kendisi kaybolur der ve işini yapan samimi insan ne ses duyar ne bir şey görür hiçmi hiç birşey bu samimi olana yaklaşamaz

size başımdan geçen bir olayı anlatayım

bir arkadaşım var cinlerle görüşen yanlız fazla ilgilenmez beynımı çok yoruyor diyor ve bir yerin müslüman bekcileri neyse bir yer hakkında araştırma yapıyoruz bu arkadaşa süleymanın yüzüğünü sordum ve bir müddet bekledım ve dediki şuraya gideceğiz ve oradan alacaksın dedi ve dahasonra yağ orada 2 başlı büyük yılan gibi birşeyvar bekliyor dedi veorası kötü dedi bende ısrar ederek gidecez dedim tamam dedi 2 gün sonra bindik arabaya yaklaştık oraya durdum arabadan indik hadi dedim bizimki ben oraya gitmem dedi ve sonra bidaha hadi gidelim dedim gelmiyor bende pilavdan dönenin kaşığı kırılsın dedim ve yanlız gittim ama aradığımı bulamadım ama hiç birşeyde çıkmadı ve 1 saat sonra arkadaşın yanına geldiğimde arkadaş yüzüme garip garip bakıyor diyeceğim oki allahın izni ile hiç bir varlık birşey yapamaz bunu zaten önce beyinden bu tür korkuları silmek lazımdır ve herşeyin allah tan geldiğine inanmaktır gerisi boş

slm bozkurt...

Status
    Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

sLm

Evet arkadasLar hepiniz hakLisiniz ve bu konuda insanLari uyarmakta fayda var
    osmanlinin bozkurdu sende ayni benim gibisin kardesim evet dedigin gibi hersey

ALanda Verende RAB bim ßaskasini Takan Kim...

tevfik kardesim ben sana hitaben yazmamistim , bu konuda insanLarimiz cahiLLerin sözLerine inanip neLer neLer yapiyorLar , bir birimizi uyarmak zorundayiz hem insanLik hem müsLümanLik görevimiz bu.

iLk insanLik zamaninda HabiL ve KabiLin oLayinin biLenLer , orda ALLAH a sunuLan kurbanLarin nasiL oLdugunu hatirLiyordur , HabiL baktigi koyunLardan en güzeLindan bir koyun KabiL ise yetistirdigi sebzeLerinden üfürük oLanLarini ALLAH a kurban oLarak sunmusLardida , ALLAH u ZüLceLaL HabiLin getirdigi koyunu yakip Onun kurbanini kabuL ettigini isaret etmisti..
    IsLamiyetten önce arapLar cöLde kaLdikLari zaman ücharfLiLere siginirLarmis , cöLdeki herhangi bir kötü seyLerden korunmak icin eee sonra cahiLiyet devrindeki oLan hersey orda ne kadar kötüydü degiLmi , kiz cocukLarini diri diri gömme gibi..

trakyali kardesim Kan veya adak veya öLdürüp kurban etme farketmez ücharfLiLere adadigin zaman bu is bitmistir.

MüsLüman ALLAH tan baskasindan korkmaz Ondan baskasina siginmaz Ondan baskasindan meded ummaz ve Herseyin ondan geLdigini kabuL ve tasdik eder.

Ayrica ücharfLiLerin müsLüman oLanLari insanLarLa ugrasmaz ve onLari hic bir papaz üfürükcü tüfürükcü kuLLanamaz.OnLarin kuLLandikLari kafir ve seytani oLanLardir.

KorqaqLıqta Ar İLerLemeqte Şeref Var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)