Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ustalarım yardımlarınızı bekliyorum

Status
    nahreuyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Ustalarım yardımlarınızı bekliyorum

SELAMUN ALEYKÜM sayın ustalarım ben 8-9 yaşlarındayken beni hep korkuturlardı gece uyurken eve geldiğimde filan şimdi yaşım 17 yeni girdim 17me yaklaşık 2-3 aydır içimde çok fena bir korku var bu gece de yaşadım evin odasından ses filan geldi anneme seslendim yat uyu dedi odaya gittim sigarayı almaya korka korka ampulu filan açtım ampül kapanır açılır kapanır açılır oldu hemen kaçtım bazen büyük sokak lambalarının yanından geçerken geceleri 3te 2si sönüyor 1 1.buçuk ay önce de gece arkadaşın evine çıkarken çok değişik bir gülme sesi geldi ondan 4-5 gün sonra da bir tarla gibi bir yerin yanından geçerken etrafında evler var çok değişik uzaktan gelen bir ses duyabiliyordum ama anlayamıyordum köpekler filan havlıyordu çok korktum şimdi de çok korkuyorum ustalarım lütfen yardımlarınızı esirgemeyin -()-

Status
    leonberger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nefes aldigim heryerde
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

s.a

sevgili nahreuth,
    sanirim sebepsiz yere korkan veya heran basina bir felaket gelecekmis gibi endise icinde bulunan genclerimiz maalesef var. bu korku ve endiselerin kaynagi bazen kücüklügümüzde duydugumuz korkutucu masallar, veya kücük yastaki cocuklarin seyretmesinin uygun olmadigi korku filmleri ve benzerleri olabilir.
    aslinda yerleri ve gökleri yaradan Allah`a sigindiktan ve sadece O´ndan hersey dilendindigi zaman ne korkun kalir ne bir sey.
    sana tavsiyem evden cikarken yataga girerken, banyoya girerken, kalkarken bir yolculuga cikarken okula giderken devamli euzü besmele cekmeyi aliskanlik haline getir. bir de cok özür dileyerek söylüyorum devamli boy abdesti al.
    ve de su duayi oku. her zaman:

Anlamı: "Allah'ın gazabından, Allah'ın cezasından, kullarının şerrinden ve şeytanların çarpmalarından Allah'ın tam olan kelimelerine sığınırım. Rabbim, bana gelmelerinden Sana sığınırım."

Arapça Okunuşu: "Euzü bi-kelimatillahi't-tammeti min gadabihi ve ikabihi ve şerri ıba- dihi ve min hemezati ş-şeytani ve euzü bike rabbi en yahdurun."

sevgiler Loewe
    “İlim aramak için bir tarafa yönelen kimseye Allah,cennet yolunu kolaylaştır."H. Serif

YAPMIS OLDUGUM BÜTÜN YORUMLARI KACAK KAZI YAPMAYACAGINIZI VARSAYARAK YAPIYORUM. SELAMETLE

Status
    TEVFİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    1,377
    Beğenilmiş
    296
    Alıntı leonberger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili nahreuth,
    sanirim sebepsiz yere korkan veya heran basina bir felaket gelecekmis gibi endise icinde bulunan genclerimiz maalesef var. bu korku ve endiselerin kaynagi bazen kücüklügümüzde duydugumuz korkutucu masallar, veya kücük yastaki cocuklarin seyretmesinin uygun olmadigi korku filmleri ve benzerleri olabilir.
    aslinda yerleri ve gökleri yaradan Allah`a sigindiktan ve sadece O´ndan hersey dilendindigi zaman ne korkun kalir ne bir sey.
    sana tavsiyem evden cikarken yataga girerken, banyoya girerken, kalkarken bir yolculuga cikarken okula giderken devamli euzü besmele cekmeyi aliskanlik haline getir. bir de cok özür dileyerek söylüyorum devamli boy abdesti al.
    ve de su duayi oku. her zaman:

Anlamı: "Allah'ın gazabından, Allah'ın cezasından, kullarının şerrinden ve şeytanların çarpmalarından Allah'ın tam olan kelimelerine sığınırım. Rabbim, bana gelmelerinden Sana sığınırım."

Arapça Okunuşu: "Euzü bi-kelimatillahi't-tammeti min gadabihi ve ikabihi ve şerri ıba- dihi ve min hemezati ş-şeytani ve euzü bike rabbi en yahdurun."

sevgiler Loewe
    Saygılar bende sabah akşam 7 şer defa Ayetel Kursiyi Okuyorum Saygılar..-)

Status
    leonberger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nefes aldigim heryerde
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

s.a

insaallah bütün müminlerin dualari kabul olur Tevfik kardesim. Allah (c.c) yardimcimiz olsun.
    saygilar Loewe
    “İlim aramak için bir tarafa yönelen kimseye Allah,cennet yolunu kolaylaştır."H. Serif

YAPMIS OLDUGUM BÜTÜN YORUMLARI KACAK KAZI YAPMAYACAGINIZI VARSAYARAK YAPIYORUM. SELAMETLE

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231
    şimdi bazı şeyler evham olabilir ustalarım gerekeni söylemiş bunun yanında çevşen_i kebir var onu taşı ve bir daha olursa bir salavat getir ve içini ferah tut Allahın izniyle bir şey olmaz sevgilerimle
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    nahreuyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çok saolun ustalarım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)