Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yılan İşaretleri

Status
    dembaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: S.A.

arkadaşlar bu bir yılan kabartmasımıdır ? boyu 10 cm falan
    teşekkürler...

[IMG][/IMG]

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2,438
    Beğenilmiş
    525

Alıntı dembaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu bir yılan kabartmasımıdır ? boyu 10 cm falan
    teşekkürler...

[IMG][/IMG]

konu daha önce açılmıştı yılan dediginiz şekle bakarsanız yılan şeklinin özel bir şekilde çizildigini görörsünüz tüm ayrıntı orda
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)

Status
    dembaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı amero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu daha önce açılmıştı yılan dediginiz şekle bakarsanız yılan şeklinin özel bir şekilde çizildigini görörsünüz tüm ayrıntı orda
    peki bu işaretin çözümünü nasıl yapacağım yardımcı olabilirmisiniz ?
    teşekkürler.

Status
    Aslanbey10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    35
    Beğenilmiş
    47

Cevap: selamünaleyküm,

Usta sanki gelmissin sanki o kayadaki kabartama papaz diyorum bennonla yilani gormussun alttan cikan cm sini de vermissin karanlik deredende bahsetmissin yonlerindende hersey ayni az daha biseyler yazsaydin yerini bulucaz sahinli yerde kica kayadaki bozduklari kabarrma kartalmi acaba

Status
    Aslanbey10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    35
    Beğenilmiş
    47

Cevap: selamünaleyküm,

Alıntı ikizceli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhterem kardeşim, her başarıda bilginin önemi tartışılmaz bir gerçektir.düşüncelerinizi olumlu bulmakla birlikte ,ödüllendirme arkadaşlarımızı dahada teşvik edeceğini umuyorum.
    tevfik kardeşimede bütün konulara ,alçak gönüllülükle ve samimi içten yaklaşımından dolayı kutluyor ve sevgilerimi sunuyorum. verdiği yoğun mesaiden dolayıda yengemiz inşaallah onu kapı önüne koymaz. gerçi benim gibi eski kurttur işini bilir ya...
    size cevaben yazarkende yılanla ilgili bir kaç noktaya değinmek istiyorum.
    bazen yılan bir kayada işaret olarak değilde zemin altında 60 cm.civarı bir derinlikte bir obje olarakta bulunduğunun bilinmesini istiyorum. yilanlı bölgedeyizdir ama bulguyu görmediğimiz için anlayamayız. yılanın sisteminde neler olacagını bilirsek ,açığa çıkmasının istenmediği bir yeri çok güzel anlayabiliriz.
    bir kalemiz var,yol g.batı istikametine devamla kurşun atımı 2 k.m. ye varmadan yılanlı bölgedeyiz. kale yılanın k.doğusunda kalır. yine yılanın k. batısında karanlık dere diye isimlendirilen dere olur. ana ırmak çiftli sarılı olanda batı tekli olanda ,yine bir iki k.m.doğudan geçer .tam batısındanda ana deremiz ve buna balı çatallı derecikler vardır.ırmak kıblemizde yılandan görünmeyen bir yerde iki ana kol halinde birleşir. bu bölge meşelik diye anılır.çok yakınındada şahin kaya denilen kayalık bulunur. ırmağın çatındada değirmen vardır.
    üst bölümde yazdıklarımızla birleştirilerek ,kapalı bir yerde dahi olsa yılanlı bölgede olduğumuzu rahatlıkla anlamak mümkün olacaktır.
    ALLAH a emanet olunuz.
    Usta bi dediklerinin hepsi var sadexe kabartma yilanin yaninda birde adam var karanlik dere var meselik var catal yapan dere var sahin li yerde kayada bozduklari kabartma kartal olabilirmi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)