Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: önemli Bir Mesele

N.G.K
    N.G.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

önemli Bir Mesele

sevgili ustalarım kardeşlerim lütfen bu defineyi cinlerin sahiplenme düşüncesinden vaz geçin ALLAH rızası için böyle saçmalıklara inanmayın...bende eskiden altın aramaya giderken abdest alarak giderdim ) şimdi anlatıp gülüyorum..
    sebebine gelince ya bu rumlar yunanlar ermeniler gelip işareti çözüp çıkarıyorlar da bunlara neden birşey olmuyor bu cinlerin bize kastimi var )
    bazen tuhaflıklarla karşılaşıla biliyor buda korkudan hayal görmekten başka birşey değil..
    ALLAH ın ayetlerini ermenin rumun sakladığı paraları bulmak için değil ALLAH rızasi için okuyalım lütfen...
    ermeni geliyor cenabet cenabet alıp gidiyor bize gelince abdestsiz gitme çarpılırsın ) bu çarpılmak nasıl oluyor o da farklı bir espirisi işin.. ama ne diyeyim bu safsata ve efsanelerle işimiz biraz daha zevkli oluyor açıkçası..
    yav cin altını ne yapsın neden sahiplensin ki işlerine yarayan bişe olsa belki su götürür ama...

işin özü kardeşlerim sahtekar hocaların kandırmaları bunlar.. o kadar iyi biliyorlarda en genci 50 yaşında daha bir metelik bile bulamamış )
    bu hocalar varya hepsi rus manatıyla 5 para etmez

Status
    mavibeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    S.A.Ustam erzurumun içindenmisiniz.Bende erzurumluyum.Size başımdan geçen bi olayı anlatayım bende bu sahiplenme olayına inanmak istemiyorum ama bi kazıda 4 kişiydik hatta kazıda daha başlamamıştı aletle bakıyorduk.Birden bire aleti kullanan arkadaş yarıya kadar torağa gömüldü.Korkudan donduk kaldık ALLAHTAN çabuk toparlandık 3 kişi arkadaşın ellerine sarıldık zorla çektik çıkardık .Arkadaş 10 gün boyunca kendine gelemedi doktor doktor dolaştık.Daha sonra bi hoca getirdik baktı bize 280 kişilik bi ordu koruyor burayı dedi bana zaman verin halladerim dedi.Tabi ben inanmadım ama bu yaşananlardan sonra acabamı diyor insan.Bu konu hakkında yorumuz nedir.Selametle
    İmzanız kurallara uygun değildir...

Status
    mydejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    30

selamün aleyküm

sahsen ben varlıklarına inanıyorum ve acıkca söyliyeyim cokta tırsıyorum ben bir seferinde bir yere gitmistim orada işim ********ü kullanmaktı baska bir isim yoktu gittigimiz yere daha önce gitmemiştim ***** ı calıstırdım kulaklıgı taktım ve calısmaya basladım gözüm *****ın ekranında kulagım ise kulaklıktan gelen sinyal seslerindeydi sonra siren sesi duymaya basladım siren sesi dikkatimi dagıtınca kulaklıgı cıkardım ve siren sesi olmadıgını fark ettim ama cinlerden olabilecegini düsünmedim birlikte oldugum insanlardan birisine siren sesi geliyor dedim oda yok bise sen bak dalgana dedi bende kulaklıgı geri takıp işime devam etmeye basladım bir süre sonra orada ucurum gibi bir yer öyle cokta yüksek degil ama düssem kesin bir yerim kırılır tam kenarındayım biri omzum a dokundu geriye döndüm baktım kimse yok tekrar işe koyuldum bu sefer omuzumdan yavasca itildim gene durdum geri döndüm baktım birsey yok işime geri döndüm ve bu sefer daha hızlı bir sekilde itildim dengem bozuldu düsmekten son anda kutuldum kulaklıgı cıkardım ben gidiyorum aga dedim aynen topuk abi tabi ben topuklaryınaca bizimkiler basladı anlatmaya onlar anlattkca ben küfür ediyorum onlar gülüyor bu anlattıklarım saka filan degil bizzat basımdan gecen bir durum harbi harbi ben cok tırsarım
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

N.G.K
    Alıntı mavibeyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.A.Ustam erzurumun içindenmisiniz.Bende erzurumluyum.Size başımdan geçen bi olayı anlatayım bende bu sahiplenme olayına inanmak istemiyorum ama bi kazıda 4 kişiydik hatta kazıda daha başlamamıştı aletle bakıyorduk.Birden bire aleti kullanan arkadaş yarıya kadar torağa gömüldü.Korkudan donduk kaldık ALLAHTAN çabuk toparlandık 3 kişi arkadaşın ellerine sarıldık zorla çektik çıkardık .Arkadaş 10 gün boyunca kendine gelemedi doktor doktor dolaştık.Daha sonra bi hoca getirdik baktı bize 280 kişilik bi ordu koruyor burayı dedi bana zaman verin halladerim dedi.Tabi ben inanmadım ama bu yaşananlardan sonra acabamı diyor insan.Bu konu hakkında yorumuz nedir.Selametle
    sevgili kardeşim benim başıma öyle çökmeler çok geldiği için biliyorum mezar çöküyor definecilerin başına sık sık gelir bu toprağa gömülmeler..hatta yemin ederimki ben şahsen diz kpaklarıma kadar gömüldüm ve o esnada başım dolandı yer beni bırakmıyor sandım sonra çıkardılar beni deprem olmuş bende mezarın üstündeyken çökmüş deprem olduğu içnde sallanıyor..bende beni çektiğini sanıp 3,5 attım harbi harbi.. bu arada erzurum ılıcalıyım.. saygılar...

N.G.K
    Alıntı mydejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahsen ben varlıklarına inanıyorum ve acıkca söyliyeyim cokta tırsıyorum ben bir seferinde bir yere gitmistim orada işim ********ü kullanmaktı baska bir isim yoktu gittigimiz yere daha önce gitmemiştim ***** ı calıstırdım kulaklıgı taktım ve calısmaya basladım gözüm *****ın ekranında kulagım ise kulaklıktan gelen sinyal seslerindeydi sonra siren sesi duymaya basladım siren sesi dikkatimi dagıtınca kulaklıgı cıkardım ve siren sesi olmadıgını fark ettim ama cinlerden olabilecegini düsünmedim birlikte oldugum insanlardan birisine siren sesi geliyor dedim oda yok bise sen bak dalgana dedi bende kulaklıgı geri takıp işime devam etmeye basladım bir süre sonra orada ucurum gibi bir yer öyle cokta yüksek degil ama düssem kesin bir yerim kırılır tam kenarındayım biri omzum a dokundu geriye döndüm baktım kimse yok tekrar işe koyuldum bu sefer omuzumdan yavasca itildim gene durdum geri döndüm baktım birsey yok işime geri döndüm ve bu sefer daha hızlı bir sekilde itildim dengem bozuldu düsmekten son anda kutuldum kulaklıgı cıkardım ben gidiyorum aga dedim aynen topuk abi tabi ben topuklaryınaca bizimkiler basladı anlatmaya onlar anlattkca ben küfür ediyorum onlar gülüyor bu anlattıklarım saka filan degil bizzat basımdan gecen bir durum harbi harbi ben cok tırsarım
    sevgili kaedeşim hakılısın ben yok demiyorum.. ben 6 tane makine harcadım bu işte bir keresinde de benim de başıma anlattığına benzer olay geldi ama ya şehit ya evliya yerlerile uğraşırsan olur cinlerin işi yok bide altınlrla alakalı olmadan mezarlıklar hamamlar pis yerler onların evleridir eğer altın arıyorum diye rahatsız edersen tabiki uğraşırlar.. benim söylemek istediğim onların altınla işlerinin olmaması ve sen ona zarar vermeden sana asla zarar vermezler.. onların dünyası ayrı bizimki ayrı farklı şeyler değerli mesala örnek verecek olursam onların paraları soğan kabuğudur.. saygılar... yine diyorum arkeologlar kazıp çıkarınca rahatsız etmiyorda neden senle uğraşıyor veya ermeni gelsin cenabet cenabet çıkarsın bişe yok sen abdestsiz gitme çarpılırsın.. hikaye kardeş inanma...

N.G.K
    Alıntı corckool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence fazla hafıfe alma erzurumlu.cin nasıl çarpar biliyonmu adam felçlik gecirik gibi olur agzı yüzü bir tarafa döner ve sende hastalıktan olmuş dıye bakarsın.ama cin çarpmıştır onu.ve sahiplenme cinler neyle beslenırler ekmek peynir mı yiyor bunlar az bi düşün.bunlar enerjiyle beslenıyorlar ve madende arayıp bulamadıkları enerji.
    gelelım duaya bu parayı koyan kişiler zaten sahıs parası bunlar öle ahım şahım bır para degıl ve kendı bıldıklerı bır duayla koyuyorlar yanı kuranı kerımden ayetler degıl.hah işte burada bunlardan korunmak içinde bizler allaha sıgınıyoruz ve dualarla korunuyoruz.onların kurdugu dua tuzaklarından durum bu yani.
    kardeş bak diyorum inan inanma bu sana kalmış ama altın aramak için ayetel kürsü okumak saygıızlıktır.. allah rızası için okuyun..
    ve abdest salmak namaz için olur.. altın için olmaz.. beni yanlış anlamanı istemem kusura bakma.. hakkını helal et sen kesin inanmışsın çarpar diye.. evet çarpar ama başkasının parasını başkası alacak diye sana zarar veremez.. onlar ayrı bir alemde yaşıyorlar RABBİMİZİN izni olmadan insanlarla uğraşamazlar çünkü yaratılış olarak bizden daha ilerde fiziki özelliklere sahipler.. tabi insanlarda manevi olarak mahlukatın en üstünüdür.. eşrefimahluktur.. saygılar..

N.G.K
    kardeş cinlere inanmayan kafir olur.. tabiki inanıyoruz ama gerçek anlatılana hurafelere değil.. ve çarpmasına yani korkutmasınada inanıyoruz.. ama aradaki farkı anlatamadım sanırım ben diyorum ki altınları sahiplenme diye bir durum yok..zaten mantıken çelişkili sadece gizli arayan garibanlara mı saldırıorlar) hiç arkeolog gördün mi cin çarpmış veya batıda rum doğuda ermeni gördün mü altın ararken cin çarptığını kardeş sahtekar hocaların safsataları bunlar zaten doğru hoca bu işle uğraşmaz uğraşsada alır kazma kürek kendi de bizim gibi arar..
    bakın söylediğim şu altın ararken gece sessiz ve kuytu yerlerdesiniz genelde onlarda öyle yerlerde bulunur.. sizaltın ararken onları rahatsız ederseniz uğraşır korkuturlar.. altın arama başka bir iş yap aynı yerde aynı şeyle karşılaşırsın ben sadece altın arayanlarla uğraşırlar gibi bir düşünceye karşı çıkıyorum çünkü uğraşamazlar.. İNSANLAR korkuyorlar ve başlarına gelen en basit şeyi bile onlara bağıyorlar.. RABBİM ONLARI BİZ ALTIN ararken bizi rahatsız etsin diye mi yarattı.. haşa..
    söylemek istediğim acizane budur.. ha inanmayan ve yine korkan olur o zaman kesin çözüm sunuyorum: yanına bir ermeni veya rum al git nasıl olsa onlara bulaşmıyorlar )

N.G.K
    Alıntı corckool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım yazıma ıstınadenmı yazdın şimdi bunu.durum öle görülüyor.ben bildigim dogrular üzerinden konuya yaklaşirım cini,şeytanı ,nefisi hepsinin ne şekılde oldugu hakkında allaha sükür bilgim var ve duyuntu laflarada kulak asmam.cin çarparmı dıye soruyorsun evet çarpar çarpmanında nasıl oldugunu öncekı yazıda yazdım.ve cinler malı sahıplenırlermı evet sahiplenırler bunu sen anlamak ıstemesende durum öle çünkü cinler enerjijle beslenırler.kebabla degil yani.ve cinlerın yaşadıkları yerlerıde bılıyorum.küllerin oldugu yerler.degirmenler.banyolar,tuvaletler.çöplükler,m ezarlıklar.vs.cinler öle mezarlıkta adama musallat olmazlar.dıyorsunya arkologlara neden bır sey yapmıyorlar şimdı burada şunuda belırtıyım egerkı defıne olan yerde kazı yapılıyorsa zaten burada tılsım çözumunu yetkılı kışiler yaparlar o konuda bılgili kışıler yani.o bakımdan çarpma işi olmaz ha direk balıklama dalarsan o zaman neler oluyor bi gör.adama uyku dıye bır sey tattırmazlar.çok çesıtlı sekıllerde etkılerı vardır.erzurumlu sende ermenı ve ruma kafayı takmışsın.onlara bır sey olmaz neden olmaz onuda acıklıyım: bu ermenıler zaten evelıyatta kendı sülalelerının veya kendı medenıyetınden olan kesımın koydukları paraları alıyorlar sahıs paraları yanı o paralarda 300kıloya kadar cıkabılır.adamlar ilmını bıldıklerınden işaretlerı görduklerı vakıt yerı çözmelerı an meselesı oluyor ve kolay sekılde malı kaldırıyorlar.ha bu adamlar tılsım işi yapmışlarmıdır zaten koyan kişi yaptıgı işarette bellı eder dururmu.sitede bazı işaretlerde ne dıyor arkadaşlar burası tılsımlı dıye uyarıyor degılmı.işte burdakı dururmda aynı şekıl.
    güzel kardeşim ne güzel açıklamışsın işte tılsım yani büyü var diye e bunun cinle ne alakası var...
    neyse boş ver tartışmayalım kardeşim senin düşüncelerini değiştirmek gibi bir çabam yok ben acizane bildiğimi yazdım.. şu anda türkiye de 10 kişiyi çevir kesin bir tanesi altın aramaya gitmiştir.. hani 10 000 bin kişiyi çevir belki biri cinlerle ilgili bir durum yaşamıştır.. ben sihir yapıldığına inanıyorum bu konuda haklısın.. ama sihir yani tılsım la cin sahiplenmesini ben bağlayamadım sen nasıl aynı kefeye koydun bilmiyorum...

ha birde kardeş arkeologlarla 4 yıl çalıştım öğrenciyken bitlis ahlat ta.. tılsım çözücünüz varmı diye sorsan valla deli diye gönderirler elazığ a

Status
    mortal kombat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    218
    abdest almak sadece namaz için değildir. namaz için abdest alırken önceden niyetini belli edersin. aslında elimizden geldiğince abdestli dolaşmalıyız.
    sahiplenme olayı vardır ama belki bizim bildiğimiz şekilde değildir. bir gömünün sahibinden yada işi bilen bir kişiden başkasının almaması için yapılan büyüler veya daha farklı doğa üstü yöntemler vardır.
    başına çok tuhaf olaylar gelen birçok arkadaşımız vardır. duyunca inanılması zordur ama yaşanmıştır.yaşamadan bilmek, anlamak zordur.
    benimde arazide yaşadığım ilginç anılarım vardır.
    tabiki bu tip konularda yalan dolan,şehir efsaneleri çoktur.
    aynı bölgede yeterli bir zaman kalındığında halüsinasyonlar görmemize sebeb veren bazı bitkiler de vardır.daha çok ormanlık bölgede olurlar.sanırım bir mantar çeşidi. bu bitkiyi kurutup toz haline getirip gömüye ulaşılmasını engellemek için gömü alanına serpiştirdiklerinide duymuştum.
    KESİNLİKLE KAÇAK KAZIDAN UZAK DURALIM. YASALARA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

N.G.K
    Alıntı mortal kombat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdest almak sadece namaz için değildir. namaz için abdest alırken önceden niyetini belli edersin. aslında elimizden geldiğince abdestli dolaşmalıyız.
    sahiplenme olayı vardır ama belki bizim bildiğimiz şekilde değildir. bir gömünün sahibinden yada işi bilen bir kişiden başkasının almaması için yapılan büyüler veya daha farklı doğa üstü yöntemler vardır.
    başına çok tuhaf olaylar gelen birçok arkadaşımız vardır. duyunca inanılması zordur ama yaşanmıştır.yaşamadan bilmek, anlamak zordur.
    benimde arazide yaşadığım ilginç anılarım vardır.
    tabiki bu tip konularda yalan dolan,şehir efsaneleri çoktur.
    aynı bölgede yeterli bir zaman kalındığında halüsinasyonlar görmemize sebeb veren bazı bitkiler de vardır.daha çok ormanlık bölgede olurlar.sanırım bir mantar çeşidi. bu bitkiyi kurutup toz haline getirip gömüye ulaşılmasını engellemek için gömü alanına serpiştirdiklerinide duymuştum.
    evet ustam o mantar çeşitini biliyorum hollanda mantarımı ne öle bişe 4-5 saat hayal gördürüyor mısırda felan çok kullanılmış...

benim başıma da çok tuhaf şeyler geldi ama ben işi cinlere bağlayıp bırakmadım araştırdım ve bazen çok komik şeylerle korktuğumuzu bile buldum.. saygılar ustam..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)