Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sarımsak kabuğu

Status
    Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    3

sarımsak kabuğu

selamunaleykum,

öncelikle belirtmek isterimki,Allah c.c bu varlıkların yani cinlerin musallatından cümlemizi korusun inş.bu hafta sonu memlekete gittim ve bir kişiden bir sohbet dinledim.bilmem belkide faydası olabilir diye paylaşayım dedim.yoksa insanlara allah tan başka bizlere zararı ve faydası dokunacak başka hiç birşey yoktur.

neyse;

bölgede bir cinci hocadan bahsediliyor,kişi gercektir,ve anlatılanları anlatan kişiler birebir yaşamış,
    köyde hastalıgı olan,sıkıntısı olan herkez bu adama gidiyormuş.cinci adamda bir muska yazar yollarmış.
    en son benim dedeme bir kişi,ya şu hocaya gitte şu cocuga bir muska yazsın demiş,dedemde küfür etmiş ya böyle sahtekarlarla ne işiniz var diye,ama yinede gönülleri olsun diye gitmiş hocaya,hocaya durumu anlatmış hocada ya sen bana küfür ettin ama,ben sana muska yazcam diyince dedem nerden bildin diye korkmuş,hoca muskayı yazmış al bunu o kişiye götür yanından ayırmasın hiç birşey musallat olamaz demiş.dedemde almış cebine koymuş ve unutmuş vermeyi.
    birgün hayvanları güderken(çobanlık yaparken)cebimde birşey var diyip bakmış,muska cıkmış.o an hatırlamış ve içini açmış,muska diye yaptığı şeyin içinden sarımsak kabuğu cıkmış.
    tabi dedem yine basmış küfürü insanları bölemi kandırıyolar diye.
    bu adam cinler ile her istediğini yapabiliyormuş,hatta şahit olanlar var,kuru dereye su getirmiş.
    sonuçta şunu demek istiyorum,bazı arkadaşlar bu cinlerden nasıl korunulur diye soruyor ya,bizlerde ayetel kürsü,felak nas gibi sureleri tavsiye etmemize rağmen yinede başka yolu varmı diyolar , buda bir yöntem olabilir belki diye anlatmak istedim,birde siz araştırın,belki doğruluk payı vardır.
    “Din hurafeleri yok etmezse, hurafeler dini yok eder.”

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231
    Bugdaymı Istersin Himmetmi Sözünü Hacı Bayram Veli Yunus Emreye Söylemiş Yunus Sözün Anlamını Geç Anlamış Anlatmak Istedigim Himmet Nefes Faktörleridir Bir Alimin Okudugu Dua Ile Aynı Duayı Biz Okusak Fark Vardır Degilmi Olay Bence Bu

Aziz Dostum Cinler Insana Niye Musallat Olur
    1) Bir Sihir Ile Size Musallat Olur
    2) Siz Bir Cine Bilerek Veya Bilmeyerek Eziyet Verirseniz O Zaman Size Zarar Vermeye Başlarlar Bu Yüzden Her Işimizde Bismillahirrahmanirrahim Dememiz Onları Uyarmakta Uzaklaşmaları Için Fırsat Vermektedir Sıcak Su Ve Sıcak Külü Allahın Adını Anmadan Dökmemek Gerek Döktük Diyelim Eger Orda Cin Taifesinden Bulunan Varsa Onları Yakar Hatta öldürebilir Bu Durumda Zarar Görenin Ailesi Size Zarar Vermeye Başlar
    3)define Işinde Ise Sarfı Imar Dedigimiz Ortamı Cinlerden Temizleme Olayı Var Bu çeşitli Ayetlerin Okunması Ile Oluşur Işimi Halledinceye Kadar Ortamı Terk Edin Deriz Işimizi Hallettikten Sonra Geri Gelebilirsiniz Dememiz Gereken Dua Vardır Bu Duayı Okumadıgımızda Onları Mekanlarından Sürgün Etmiş Oluruz Onlarda Bize Zarar Vermeye çalışırlar

Cinlerin Parası Sogan Ve Sarmısak Yapragıdır Ama Allah Cc Onlara Verdigi Bir TakıM Yeteneklerle Bunlar Istedikleri Takdirde Başka Nesnelere Dönüşebilmekte Mevzu Derin Sevgilerimle
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231
    aliveli ustam diger ustalarımda onay verirse konunun derinligine girerim dua ile katın vessalem
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

lacivert24
    lacivert24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam

kıymetli kardeşim soğan sarımsak kabuğuyla korunalım derken musallat olma ihtimalleride olabilir gibi geliyor bana en iyisi bu cinlere hiç takılmayalım derim bunların kafir olanları var ne zaman ne yapacakları belli olmaz yakınen bildiğim bu işlerle uğraşan insaların akibetleri hiçte hayırlı olmadı yüce mevlamız rızkınızı veren benim diyor bu nedenle gelecek kaygısı duymamak lazım sebeplere yapışıp gayret göstereceğiz tam bir teslimiyyet içinde işlerimizi o nun rızası istikametinde tanzim edeceğiz o nun takdir ve taksimine rıza göstereceğiz inşAllah sevgiler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)