Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: düsünüyorum düsünüyorum olmuyor

Status
    mydejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    30

düsünüyorum düsünüyorum olmuyor

arkadaslar benim sorunum cinlerden yana evimin altında gömü oldugunu ve onu sahiplenerek bana musallat olduklarını düsünüyordum gerci halada düsünüyroum fakat bugun eniştem bir hocaya giderek bizim bu eve baktırmıs bu hoca cinci hoca olarak bilinen biri degil bu hoca evimin altında ve bahcemde gercekten iki ayrı gömü oldugunu bunlardan birinin evin altında digerinin ise bahcemde bassız at ın arkadasında oldugunu fakat nasibim olmadıgını ve bu gömülerin 4 muhafız tarafından korundugunu fakat bu muhafızların cin taifesinden olmadıgını söylemiş ben bunları ögrenince kafam karmakarısık oldu yani cin degilse nedir diye düsünmekten kendimi alamadım ama aklıma birsey gelmedi cinlerden daha güclü olan ve bu sekilde insanlara musallat olan nedir biliyorsanız ve beni aydınlatabilirseniz cok sevinirim
    bu arada banada sıkıntılarımdan kurtulmak icin 7 camide 2 şer rekat ALLAH rızası icin namaz kılarak aziz mahmut hüdai hazretlerini ziyaret etmemi ve himmet istememi mümkünse bir kac gece orada ikamet etmemi oradan bir tesbih almamı kuyudan su icmemi ve 41 gün kelime i tevhid e devam etmemi tavsiye etmiş sizce işe yararrmı yoksa beyhudemidir siz ne tavsiye edersiniz gercekten ögrenmek isterim simdiden sagolun
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Status
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    30
    Alıntı corckool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen allaha guven yeter.o hoca zırvalamış.7 camıde kılacagına evınde kıl.
    ALLAH tan baska kimsemiz yok zaten ama insan acaba olurmu diye düsünmeden de edemiyor umut dünyası iste nasibin degil diyince icime bir kurt düstü hani nasıldı alim bir zat a sormuslar su elma senin nasibinmidir diye oda yersem nasibimdir yemessem degildir demiş yani benim bunu alıp alamayacagmı bilmesi mümkünmü neye göre nasibin degil diyor yada diyebiliyor gercekten aklım almıyor yorumun icin ayrıca tesekkür ederim
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Status
    Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı corckool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen allaha guven yeter.o hoca zırvalamış.7 camıde kılacagına evınde kıl.
    selamunaleykum,

ağzına sağlık,12 den isabet böyle birşey olsa gerek,Allah c.c sana ve ailene ömrü hayatında bereket ihsan etsin.

konu sahibi arkadaşım,çağırdıgım hoca cinci minci değil demişsin,gelen hoca maaşallah herşeyide görmüş.nasıl hoca bunlar.
    bahsettiğin konu veya hikaye bir çok yerde mevcut,birtaneside tekirdağda duydum daha yeni,yeri şehitler koruyormuş,mumlar yanıp sönüyormuş falan.şehitler kan istiyormuş.ok kan mevzusu büyü olarak uygulanmış,insan kanı isterlermişde,artık bu işlere şehitlerde karışır olmuş.allah hidayet versin.
    sen o hoca bidaha gelirse ona deki(sana zahmet olucak)şöyle güzel bir kelimeyi şehadet ve kelimeyi tevhid çeksin,iman tazelesin.himmet istemek ne anlama geliyor bir araştırıver dostum,sonra kendini şirk içinde bulma.
    selametle inş.allah c.c yardımcın olsun.oluyorsa resmi yoldan uğraş olmuyorsa elleşme derim.bu benim fikrim.
    “Din hurafeleri yok etmezse, hurafeler dini yok eder.”

Status
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    30
    Alıntı Bozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum,

ağzına sağlık,12 den isabet böyle birşey olsa gerek,Allah c.c sana ve ailene ömrü hayatında bereket ihsan etsin.

konu sahibi arkadaşım,çağırdıgım hoca cinci minci değil demişsin,gelen hoca maaşallah herşeyide görmüş.nasıl hoca bunlar.
    bahsettiğin konu veya hikaye bir çok yerde mevcut,birtaneside tekirdağda duydum daha yeni,yeri şehitler koruyormuş,mumlar yanıp sönüyormuş falan.şehitler kan istiyormuş.ok kan mevzusu büyü olarak uygulanmış,insan kanı isterlermişde,artık bu işlere şehitlerde karışır olmuş.allah hidayet versin.
    sen o hoca bidaha gelirse ona deki(sana zahmet olucak)şöyle güzel bir kelimeyi şehadet ve kelimeyi tevhid çeksin,iman tazelesin.himmet istemek ne anlama geliyor bir araştırıver dostum,sonra kendini şirk içinde bulma.
    selametle inş.allah c.c yardımcın olsun.oluyorsa resmi yoldan uğraş olmuyorsa elleşme derim.bu benim fikrim.

bende zaten sirk ten endise ediyorum ben daha öncede türbe ziyaretlerinde bulundum ama ehli kabirden birsey istemedim hic ALLAH ın sevdigi kuldur zannı ile okudum fatiha mı ALLAH rahmet eylesin dedim geldimtürbe baslarında birseyler istemek bana pek mantıklı gelmiyor sahsen ama dünden beri sorusturdum bana orda yatandan degil yatanın yüzü suyu hürmetine ALLAH tan istiyorsun onda bir mahsur yok denildi bu arada hoca suya bakarak söylemiş bir bardak su almıs suya bakarak ne var ne yok anlatmıs kardesimin bir esyasının da resmini cizerek bunu sirke ile yıka denize at birdahada esyalarını baskasına ödünc verme demiş bu suya bakmayı arastırıyorum sabahtan beri ama amnyıklı bir acıklama bulamadım nette yorumun icin ayrıca tesekkür ederim arkadasım

Status
    Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı mydejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende zaten sirk ten endise ediyorum ben daha öncede türbe ziyaretlerinde bulundum ama ehli kabirden birsey istemedim hic ALLAH ın sevdigi kuldur zannı ile okudum fatiha mı ALLAH rahmet eylesin dedim geldimtürbe baslarında birseyler istemek bana pek mantıklı gelmiyor sahsen ama dünden beri sorusturdum bana orda yatandan degil yatanın yüzü suyu hürmetine ALLAH tan istiyorsun onda bir mahsur yok denildi bu arada hoca suya bakarak söylemiş bir bardak su almıs suya bakarak ne var ne yok anlatmıs kardesimin bir esyasının da resmini cizerek bunu sirke ile yıka denize at birdahada esyalarını baskasına ödünc verme demiş bu suya bakmayı arastırıyorum sabahtan beri ama amnyıklı bir acıklama bulamadım nette yorumun icin ayrıca tesekkür ederim arkadasım

rica ederim,yorum yazmak bilgi alıp bılgı vermek zor degıl.varsa bilgi paylaşırız ustad.şunu belirtmek isterim,ölen kişinin yüzü suhu hürmetine kısmı benim görüşlerime pek uymaz bu konuda rabbimiz şöyle buyuruyor,“…Allah ile birlikte kimseye yalvarmayın!” (cin 18) rabbimiz bize şah damarımızdan yakın oldugunuda söylüyor.neyse konuyu farklı yere götürmeyelim.sana şunu diyeyim ustam,size gelen hoca ehli sünnet değil bunu bil.suyla çamurla oynayan adam şeytanın oklarına isabet etmiştir.bu sebeple yine şeytan işi olan büyü gibi şeyleri size rahatca söyliyebiliyor.

hee sana demiş eşyalarını kimseye verme diye,demekki senin kıyafetlerden birine birisi birşey koymuş,bu sebeplede sen rahatsız edılıyorsun anladıgım kadarı ile.

sen evinde bol bol bakara suresi oku,faydalı olur,okumayı bilmiyorsan banddan çaldır,ama çalarken dinle,duyupta dinlemezsen günah olur,dinlemek farzdır.inş düzelir.şu define işine gelince,hiçbirşey sağlıktan önemli değil.şahsen ben böyle birşey duymuş ve bilmiş olsaydım uğraşmazdım.kal saglıcakla.

Ebu Hureyre (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:
    “Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):
    ‘Evlerinizi kabirlere çevirmeyiniz! Muhakkak şeytan, içinde Bakara Suresi okunan evden kaçar!’ buyurdu.”
    Müslim 780/212, Tirmizi 3036
    “Din hurafeleri yok etmezse, hurafeler dini yok eder.”

Status
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    30
    Alıntı Bozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim,yorum yazmak bilgi alıp bılgı vermek zor degıl.varsa bilgi paylaşırız ustad.şunu belirtmek isterim,ölen kişinin yüzü suhu hürmetine kısmı benim görüşlerime pek uymaz bu konuda rabbimiz şöyle buyuruyor,“…Allah ile birlikte kimseye yalvarmayın!” (cin 18) rabbimiz bize şah damarımızdan yakın oldugunuda söylüyor.neyse konuyu farklı yere götürmeyelim.sana şunu diyeyim ustam,size gelen hoca ehli sünnet değil bunu bil.suyla çamurla oynayan adam şeytanın oklarına isabet etmiştir.bu sebeple yine şeytan işi olan büyü gibi şeyleri size rahatca söyliyebiliyor.

hee sana demiş eşyalarını kimseye verme diye,demekki senin kıyafetlerden birine birisi birşey koymuş,bu sebeplede sen rahatsız edılıyorsun anladıgım kadarı ile.

sen evinde bol bol bakara suresi oku,faydalı olur,okumayı bilmiyorsan banddan çaldır,ama çalarken dinle,duyupta dinlemezsen günah olur,dinlemek farzdır.inş düzelir.şu define işine gelince,hiçbirşey sağlıktan önemli değil.şahsen ben böyle birşey duymuş ve bilmiş olsaydım uğraşmazdım.kal saglıcakla.

Ebu Hureyre (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:
    “Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):
    ‘Evlerinizi kabirlere çevirmeyiniz! Muhakkak şeytan, içinde Bakara Suresi okunan evden kaçar!’ buyurdu.”
    Müslim 780/212, Tirmizi 3036
    yorum ve bilgilendirme icin cok tesekkür ederim sagol

Status
    Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

sLm

''Yersen nasibin yemessen değiL'' sözünü Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v) efendimiz kurnaz bir yahudinin eLinde tuttuğu hurmaLarı
    kurnazca bir soruyLa ßunLar benim nasibimmidir sorusuna söyLemiştir.

ALLAH'u züLceLaLin sevdiği kuLLarının ismini zikrederek onLarın hatrına ALLAH'u züLceLaLden bir şey istemek dua etmek ehLi sünnet veLcemaatte yeri vardır , bende böyLe dua ederim çünkü kendimin hataLarından doLayı ALLAH'u züLceLaLden birşey istemeye yüzüm oLmadığını düşünürüm ve sevdiği kuLLarının hürmetine özeLLikLede Peygamberimizin hürmetine diyerek.. ßu konuLarda iLmi ehiL kişiLerLe sohbet edip ALLAH dostLarının kitapLarını okumanızı öneririm.Ama dinimizde dediğiniz gibi ALLAH'tan başka kimseden birşey istemek taLep etmek onun vereceğini düşünmek şirke götürür.

GeLelim konuna suya bakan bardağın içindeki suda birşeyLer görür
    gördükLerini söyLer (hatta senin fotoğrafını isteyip bardağın aLtınada koymuş oLabiLir) bunuda üç harfLiLerin ona birşeyLer gösterip birşeyLer söyLemesiyLe yapar , üç harfLiLerden daha güçLü oLanLarı ifritLerdir bunLar hain şeytanın çocukLarıdır , bunLarı fazLa araştırıp üzerLerine çok düşme sakın.
    Senin evde define var yada yok orasını biLemem ama büyü tıLsım yapıLmış oLabiLir , evinizi bir güzeL temizLeyin , büyü ve sihre iyi geLen bazı sureLer var onLarı oku , abdestLi oLmaya gayret et , zaten namazını her yerde kıLabiLirsin ama cemaat içinde kıLınan namaz daha eftaLdir.
    inşaLLah faydaLı oLmuşumdur.

KorqaqLıqta Ar İLerLemeqte Şeref Var

Status
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    30
    Alıntı Enes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Yersen nasibin yemessen değiL'' sözünü Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v) efendimiz kurnaz bir yahudinin eLinde tuttuğu hurmaLarı
    kurnazca bir soruyLa ßunLar benim nasibimmidir sorusuna söyLemiştir.

ALLAH'u züLceLaLin sevdiği kuLLarının ismini zikrederek onLarın hatrına ALLAH'u züLceLaLden bir şey istemek dua etmek ehLi sünnet veLcemaatte yeri vardır , bende böyLe dua ederim çünkü kendimin hataLarından doLayı ALLAH'u züLceLaLden birşey istemeye yüzüm oLmadığını düşünürüm ve sevdiği kuLLarının hürmetine özeLLikLede Peygamberimizin hürmetine diyerek.. ßu konuLarda iLmi ehiL kişiLerLe sohbet edip ALLAH dostLarının kitapLarını okumanızı öneririm.Ama dinimizde dediğiniz gibi ALLAH'tan başka kimseden birşey istemek taLep etmek onun vereceğini düşünmek şirke götürür.

GeLelim konuna suya bakan bardağın içindeki suda birşeyLer görür
    gördükLerini söyLer (hatta senin fotoğrafını isteyip bardağın aLtınada koymuş oLabiLir) bunuda üç harfLiLerin ona birşeyLer gösterip birşeyLer söyLemesiyLe yapar , üç harfLiLerden daha güçLü oLanLarı ifritLerdir bunLar hain şeytanın çocukLarıdır , bunLarı fazLa araştırıp üzerLerine çok düşme sakın.
    Senin evde define var yada yok orasını biLemem ama büyü tıLsım yapıLmış oLabiLir , evinizi bir güzeL temizLeyin , büyü ve sihre iyi geLen bazı sureLer var onLarı oku , abdestLi oLmaya gayret et , zaten namazını her yerde kıLabiLirsin ama cemaat içinde kıLınan namaz daha eftaLdir.
    inşaLLah faydaLı oLmuşumdur.
    yorumun icin cok tesekkür ederim ALLAH razı olsun inşallah

Status
    Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

sLm

Alıntı mydejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumun icin cok tesekkür ederim ALLAH razı olsun inşallah
    ALLAH'u züLceLaL senden de razı oLsun inşaLLah kardeşim amin.

KorqaqLıqta Ar İLerLemeqte Şeref Var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)