Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kadın hoca ve define yardım

Status
    esnutek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

kadın hoca ve define yardım

arkadaşlar bu olay benim başımdan geçmiştir bir akrabamızın bayan arkadaşı toprak altındaki definelerin olduğu yerde cinleri gördüğünü ama define var mı yok mu emin olamadığını söyledi ben de tamam gidip bir yere bakalım biz kazarız dedim kadın hiç bir şekilde para veya başka birşey istemedi kadın kendi aracıyla geldi beni evimden aldı benim şüphelendiğim bir yere gittik vardığımızda kadın yere bakarak yürüyordu bir ara kafasını kaldırıp etrafa baktı sallanmaya başladı meğer şüpheli yere baktığı zaman kadını sıkıyorlarmış o yüzden başını kaldırmadan bir yere kadar geldik kadın birden düşüp debelenmeye başladı daha önce yere düştüğüm zaman gömünün yeri derinliği ile ilgili sorular sorun demişti biz de gömü nerede diye sorduk gözleri kapalı debelenirken bir yer işaret etti kaç metre dedik üç buçuk metre dedi ve şu şekilde kazın diye tarif etti neyse kadını alıp uzaklaştık sonra kadın ayıldı ama baya yorgun ve bitkindi geri evimize geldik bir kaç gün sonra kazıya gittik gece 2-3 gibi bulunduğumuz yerde fotoğraf makinesi flaşı gibi müthiş bir ışık patlaması oldu her yeri gündüz gibi gördük şimşek çaktı filan diye düşündük ama gökyüzünde tek bir bulut dahi yoktu ve bulunduğumuz yer gayet ıssız bir yerdi dördümüzde kazmaya devam ettik ama toprak müthiş sertti akşam dokuzdan sabah altıya kadar dört kişi sadece iki metre yer kazabilmişiz sabah oldu eve geldik kardeşim kazı yaparken önce ayak sesleri duymuş sonra silah mekanizma sesi gelmiş mermiyi namluya sürer gibi ve sanki arkasında biri varmış gibi hissettiğini söyledi korkmamamız için kazı yaparken söylememiş bir dahada oraya gitmem dedi şimdi sormak istediğim burada gerçekten birşey varmıdır bu yaşananlar ne anlama gelir cevaplarınızı bekliyorum saygılar...

Status
    bolulu141414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadasim olur boyle seyler ama kadina cinler yerini soylemez bu benim gorusum sayet kadinin gosterdigi yer dogruysa bile soyle bi durum var kazdiginiz yer sahipli veya orda yasayan cinleri rahatsiz etmissinizdir kazdiginiz yer su kenarina agac diblerine yakin biryerdemiydi yoksa kel bi tepe gibi biryermiydi
    Yıkıldın, yakıldın devrim dediler,Soysuzlaştırıldın evrim dediler,Bozkurt'a it, ite yavrum dediler,Kalk, doğrul, yerinden yürü. Geç öne!UYAN EY TÜRK KENDİNE DÖNMEYİ DENE!..

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bir ağacın tam dibiydi ağaçlık bir yerdi yan tarafında sel olunca suyun aktığı bir dere vardı bir dağın etekleriydi bilmiyorum kadın öyle dedi cinleri görüyormuş o anda da sıkmaya başlıyorlarmış bunu ayrıca oraya baktığı zaman bembeyaz bir kadın heykel kafası ve ufak tefek şeyler gördüğünü söyledi bunu kendi hocasına sormuş o da bakmış evet gördüklerin doğru demiş
    Konu esnutek tarafından (25.Haziran.2012 Saat 20:19 ) değiştirilmiştir.

Status
    bolulu141414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadasim en dogrusunu Allah bilir ama benim basimdanda buna benzer bir olay gecti bi hoca vardi onda tahtadan cubuklar vardi dualar ayetler yaziliymis cbklarda neyse bnm suphelendigim bir yere baktirdim Allah yukarda sahitim olsun adam ellerini dua etme pozisyonu alip cubuklari birlestirdi ama en ufa bi parmak mudahalesi yok sadece elinin ustunde dua eder vaziyette duruyordu cubuklar gozlerimin onunde harekek ediyordu herneyse cbklarin gosterdigi yerde durdu comeldi tam 20 dakika durdu oyle biseyler.okudu falan sonra kalkti dediki 2 metre derinlikte dedi
    Eger burayi kazacaksaniz ses cikarmak yok sadece kalbinizden ayetel kursi okuyun kazin dedi biz 3 arkadas gittik gunduz gozuyle kazdik 2 metre kazdik bisey cikmadi sonra hocayi tekrar getirdik hoca tuttu yine cbklari ayni yeri gosterdi tekrara comeldi 15 dk okudu biseyler sonra mali kaydirmislar dedi ve icinizden birisi kufur etmis dedi ve olay kapandi gitti
    Arkadaslara sordum kufur eden oldumu diye birisi dediki sen kazarken senin suratini simsiyah gordum ve hass...... Dedim dedi bende canin sagolsun dedim olay kapandi
    Bu isler cok ince isler kardesim aklim sirrim ermesi cok karisik kafa bulandiran isler . Saglicakla kal
    Yıkıldın, yakıldın devrim dediler,Soysuzlaştırıldın evrim dediler,Bozkurt'a it, ite yavrum dediler,Kalk, doğrul, yerinden yürü. Geç öne!UYAN EY TÜRK KENDİNE DÖNMEYİ DENE!..

Status
    strabon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı esnutek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu olay benim başımdan geçmiştir bir akrabamızın bayan arkadaşı toprak altındaki definelerin olduğu yerde cinleri gördüğünü ama define var mı yok mu emin olamadığını söyledi ben de tamam gidip bir yere bakalım biz kazarız dedim kadın hiç bir şekilde para veya başka birşey istemedi kadın kendi aracıyla geldi beni evimden aldı benim şüphelendiğim bir yere gittik vardığımızda kadın yere bakarak yürüyordu bir ara kafasını kaldırıp etrafa baktı sallanmaya başladı meğer şüpheli yere baktığı zaman kadını sıkıyorlarmış o yüzden başını kaldırmadan bir yere kadar geldik kadın birden düşüp debelenmeye başladı daha önce yere düştüğüm zaman gömünün yeri derinliği ile ilgili sorular sorun demişti biz de gömü nerede diye sorduk gözleri kapalı debelenirken bir yer işaret etti kaç metre dedik üç buçuk metre dedi ve şu şekilde kazın diye tarif etti neyse kadını alıp uzaklaştık sonra kadın ayıldı ama baya yorgun ve bitkindi geri evimize geldik bir kaç gün sonra kazıya gittik gece 2-3 gibi bulunduğumuz yerde fotoğraf makinesi flaşı gibi müthiş bir ışık patlaması oldu her yeri gündüz gibi gördük şimşek çaktı filan diye düşündük ama gökyüzünde tek bir bulut dahi yoktu ve bulunduğumuz yer gayet ıssız bir yerdi dördümüzde kazmaya devam ettik ama toprak müthiş sertti akşam dokuzdan sabah altıya kadar dört kişi sadece iki metre yer kazabilmişiz sabah oldu eve geldik kardeşim kazı yaparken önce ayak sesleri duymuş sonra silah mekanizma sesi gelmiş mermiyi namluya sürer gibi ve sanki arkasında biri varmış gibi hissettiğini söyledi korkmamamız için kazı yaparken söylememiş bir dahada oraya gitmem dedi şimdi sormak istediğim burada gerçekten birşey varmıdır bu yaşananlar ne anlama gelir cevaplarınızı bekliyorum saygılar...

bence orada jandarma vardır. baksanıza ışıklar, silah mekanizma sesleri... hehehehe

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    koca dağları dereleri gösterecek kadar bir jandarma ışığı varsa doğrudur jandarmadır beşyüz projektörü aynı anda yakıp söndürmüşlerdir YEEES merak ettiğim orada birşey var mıdır varsa tekrar gitmeyi düşünüyorum iki sene oldu ama hala aklımda orası var acaba diyorum işte hmm

Status
    merline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

dikkatli olun derim..

koca dağları dereleri gösterecek kadar bir jandarma ışığı varsa doğrudur jandarmadır beşyüz projektörü aynı anda yakıp söndürmüşlerdir YEEES merak ettiğim orada birşey var mıdır varsa tekrar gitmeyi düşünüyorum iki sene oldu ama hala aklımda orası var acaba diyorum işte hmm
    Jandarmanın projektörü olsa yanınıza gelirlerdi.... sizinkine benzer bir olay arkadaşımın başına geldi yeri kazınca diktörtgen bir kaya varmış gözleri önünde ufalıp büyümüş taşı kaldırmışlar heryeri aydınlatan bir ışık çıkmış.....sonrada bir yılan yılan ağzını açmış ağzındanda ışık çıkıyormuş kazan arkadaşı neredeyse 30 metre fırlatıp atmış arkadaşa birşey olmamıştı.....olay tamamen gerçek hayal ürünü değildir....

Status
    kaan5557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sayin Esnutek hala akliniz orda kaldiysa sansinizi birde gunduz deneyin...
    Not/ izinli kazi....

Status
    Mostar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Güzel kardeşim gündüz neden araştırma yapmıyorsunuz. Issız bir yer diyorsun sorun ne

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sağolun ustalar tavsiyelerinizi dinleyip gündüz gider bakarım artık hiç olmazsa içimdeki merak duygusunu bastırmış olurum YEEES

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)