Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Tepede Geziyorsunuz Ve Jandarma Geliyor

Status
    Tatlarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Başkent
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı TYRIAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konular açıyoruz merak edip okuyan bişeyler kapıyor.Tabii biz okumayı sevmeyen millet oluncada arazide tufaya düşen çok olur.Arkadaşın bahsettiği olaya ben inanırım.ihbar oldu ise üstünüzde arabada hiç bir şey olmasa gene karakola götürürler.ve ne yapıyordunuz ne arıyordunuz derler.)(Çünkü ihbar edenler defineci var geziyor dedi ise sen defineci olmasan arazide armut armut gezsen artık o ihbara göre potansiyel definecisindir.heheYEEES
    -Geçen sene tv de bir programda adamın biri anlattı vatandaş tarih ve doğa dergisi için fotoğraf çeken bir eleman günlerden bir gün bu gene arazide bir yerde fotoğraf çekerken ihbar olmuş jandarma gelmiş bunun yanına demişler buna ne yapıyon.hehehehe
    -Bu tabii önce afallamış.Sonra toparlanmış.Fotoğraf çekiyorum tabii bunun üstü başı arayıp haydi yavrum karakola diyor.Arkadaş diyor adamları ikna edene kadar akla karayı seçtim.hehehehe
    -En sonunda dergiyi aradılar görüşüldüde beni bıraktılar yoksa işim zordu diyor....:((,Bunu arazide adam var define arıyor diye ihbar etmişler...:()
    -Evet define aramak artık zaten ciha zla bile yasak.Yani yasak dedikse izin alıp arayacan öyle arazide izinsiz gezdirmek yasak.YEEESYEEES

İlgili bilgiler imzamda olan kanun maddelerini okuyun detayını öğrenebilirsiniz.
    KOLAY GELSİN...
    değerli yorumunuz için teşekkürler amacım yinede kulakta bi seda kalsın maksadım ufakta olsa ne olur ne olmaz deyip tecrübe edinmeli insan.. Bi örneğinide sizden duyduk. sAygılar..

Status
    troya06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

slm

dikkatli olun gezmekten başka da bir şey söylemeyin, ne olursa olsun inkar edin tabi üzerinizde malzeme yoksa. gezmek suç değil. Tabi birde terör olayları var heryerde.
    Yinede Şahlanıyor Amman

Status
    aydınlı09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadaşlar Devir Eski Devir Degil Sizi Mahkemeden AraMA KARARI OLMADAN ARAYAMAZ.... ŞİKAYET EDERSEN CUHURİYET SAVCILIĞINA O PERSONELİ ÖTTÜRÜRLER...

Status
    kry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kabaca üst araması yapabilirler ve bir şey varsada o da yeter.Dikkatli ve akıllı olmak lazım.

Status
    gezegeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    elde kazm a k ürekle kelebek avlıyom diyenede kimse inanmaz )

Status
    aygun_99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Bir Tepede Geziyorsunuz Ve Jandarma Geliyor

Alıntı derekyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle birşeyden göz altına alınmanız biraz saçma olmuş tabikide.. güzel vatanımın, güzel topraklarında, dağlarında, tepelerinde, denizlerinde, göllerinde gezmiyeceğimde nerede gezeceğim deseydiniz ne cevap vereceklerdi merak ettim.. saygılar..
    üstadın yorumuna aynen katılıyorum. öyle yere yatırmalar, izinsiz araba aramalar bilmem ne! öyle kolay değil bu işler, jandarma orada kesinlikle usul hatası yapmış. cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunsaydınız oradaki uzman çavuşun canını kötü yakardınız. teröristmisin sen kardeşim; bu nasıl muamele? sadece vatanımın dağını taşını merak eden bir vatandaşım.

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    67
    Beğenilmiş
    22

Ben işim gereği bir çok yere gidiyorum, Doğa yürüyüşlerini düzenlemeden önce, rotaya keşif turları yapıyoruz. Hiç kimse ile karşılaşmadım. Lakin karşılaşsak da doğa dostu olduğumuza her ev kapısını açıp misafir ediyor. Haa kaçak kazı olayına hiç girilmemeli bence, dağda araştırma amaçlı dolaşırsanız da yanınızda bir ibare olmasın, iş stresinden uzaklaşmak için yürüyüşe çıktık diyebilirsiniz.
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Status
    impossibleman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    amisos
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    6

Bence birde şunu deneyelim. Espiri olarak algılayabilirmiyiz "Ben Jitem (Jandarma İstihbarattanım.) Gizli kimlikle görevdeyim diyelim. Nede olsa devlette, Jandarmada Jitemin olduğunu ama olmadığını söylediler. Dava sonuçlanana kadar 100 yıl geçer. Kurtarırız
    Ben fakir, ben garip, ben yetim ve ben CAHİL. "Yokmu Öğretecek kimse"
    http://imageshack.us/content_round.p...zOzYzeTRo8rU2Q

Status
    seyyah75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Jandarma dağda gezen adamıdamı alırmış bide sit alanı olmayan bir yer..

Status
    bycopra70100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

işimiz zor riskli bir hobi
    Genç Yaşta Başladık Bakalım Sonumuz Hayrola
    İzinsiz Çalışmaya Karşıyız..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)