Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: selam arkadaşlar boyut değiştirme hakında

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    419
    Beğenilmiş
    375

selam arkadaşlar boyut değiştirme hakında

boyut değiştirme hakında bilgisi olanlar,araştırmalar hakında yazarsanız hmm

lacivert24
    lacivert24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam

vaaaay uyanık dostum vay demek boyut değiştirmeyi öğrenmek istiyorsun ki geçmişte yapılan gömülerin yerlerini göresin mesela volçanın neler yaptığını hehe
    valla helal olsun fena fikir değil -)

şaka bir yana benim bu bağlamda başımdan geçen bir hadiseyi anlatmak isterim soğuk bir kış gecesiydi gençlik yıllarımdı gece geç saatlere kadar dükkanımda çalışmıştım eve dönerken üşüyen ellerimi cebime sokmuş sakin tenha sokakta ilerliyordum bir ara başımı gök yüzüne çevirdim yan yana duran iki yıldız dikkatimi çekmişti bir anda yıldızlara yükseldim o nokta kadar olan yıldızlar kocaman devasa büyüklükte karşımdaydı heyecan içerisinde böyle birşey başıma gelmişken orada neler olup olmadığını incelemeye başladım dev kraterlerden başka birşey yoktu arkamda kalan diğer yıldıza dönüp bakmak isterken tekrar eski konumuma döndüm ellerim cebimde yolda yürüyordum
    bir boyut değiştirme olayıydı sanıyorum ama nasıl oldu ne etken oldu bilemiyorum sevgiyle.

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    419
    Beğenilmiş
    375

selam

Alıntı lacivert24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vaaaay uyanık dostum vay demek boyut değiştirmeyi öğrenmek istiyorsun ki geçmişte yapılan gömülerin yerlerini göresin mesela volçanın neler yaptığını hehe
    valla helal olsun fena fikir değil -)

şaka bir yana benim bu bağlamda başımdan geçen bir hadiseyi anlatmak isterim soğuk bir kış gecesiydi gençlik yıllarımdı gece geç saatlere kadar dükkanımda çalışmıştım eve dönerken üşüyen ellerimi cebime sokmuş sakin tenha sokakta ilerliyordum bir ara başımı gök yüzüne çevirdim yan yana duran iki yıldız dikkatimi çekmişti bir anda yıldızlara yükseldim o nokta kadar olan yıldızlar kocaman devasa büyüklükte karşımdaydı heyecan içerisinde böyle birşey başıma gelmişken orada neler olup olmadığını incelemeye başladım dev kraterlerden başka birşey yoktu arkamda kalan diğer yıldıza dönüp bakmak isterken tekrar eski konumuma döndüm ellerim cebimde yolda yürüyordum
    bir boyut değiştirme olayıydı sanıyorum ama nasıl oldu ne etken oldu bilemiyorum sevgiyle.
    lacivert kardeşim çok teşekkür ederim.bunun bir ilmi olmalı güzel örnekti,mesala biri düğün görüyor düğüne gitmeye çalışıyor ama arkadaşı tutuyor çünkü düğüne gitmiyor ,meğer uçuruma gidiyor gibi.ayrıca eski kitap bilgileri olan arkadaşlar paylaşırsa seviniriz,yazılanı yargılamıyacağız.hmmhmmhmmhiç gitmediğin bir yere daha önce görmüş gibi,beşinci boyut u aşmış gibi sinama seyreder gibi,sinamada vardı 6 cı his gibi merak işte başka birşey değil.-()--()--()-
    Konu FENERLİ tarafından (21.Temmuz.2012 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

lacivert24
    lacivert24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam

Kıymetli dostum merakını gidermek için aşağıdaki link sana yardımcı olacaktır inşAllah hakkında hayırlı olur ben yaklaşık yirmibeş yıl kadar önce bir deneme yaptım yaptığım deneme hafiflemek yer çekimini ortadan kaldırmak üzerine idi tam yüzde yüz başaramasam da birkaç arkadaşım parmaklarının ucu ile beni havada tuta biliyorlardı belki devam etseydim çok daha ilerleme kaydedebilir dim lakin beynimin çok zorlanması ve bitkinlik hali vazgeçmeme neden olmuştu merak bazen hoş olmayan neticeler doğurabilir dikkatli ol derim sevgiler...

http://www.yeniforumuz.biz/showthrea...ine-Giri%C5%9F
    Konu lacivert24 tarafından (22.Temmuz.2012 Saat 11:18 ) değiştirilmiştir.

Status
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    419
    Beğenilmiş
    375

selam

Alıntı lacivert24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıymetli dostum merakını gidermek için aşağıdaki link sana yardımcı olacaktır inşAllah hakkında hayırlı olur ben yaklaşık yirmibeş yıl kadar önce bir deneme yaptım yaptığım deneme hafiflemek yer çekimini ortadan kaldırmak üzerine idi tam yüzde yüz başaramasam da birkaç arkadaşım parmaklarının ucu ile beni havada tuta biliyorlardı belki devam etseydim çok daha ilerleme kaydedebilir dim lakin beynimin çok zorlanması ve bitkinlik hali vazgeçmeme neden olmuştu merak bazen hoş olmayan neticeler doğurabilir dikkatli ol derim sevgiler...

http://www.yeniforumuz.biz/showthrea...ine-Giri%C5%9F
    Selam lacivert kardeşim eline sağlık,işte insanın gücü ,gücümüzün ne kadarını kullanıyoruz acaba ilginç ,tabiki deneyemem artık yaşlandık,sağlığımız el vermez ,yazdıklarını zor okudum merakımı giderdim sayılır.önceleri biraz okumuştum ağır gelmişti.kendime merakım için ya geri dönemezsem**

Status
    rastgele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sevdigim bir abim,uzak bir yere hadi gel gidelim dedi..bende abi akşama anca varırız dedim... yok 5 dakikada gider geliriz dedi ) benim kafa kaldırmaz abi ben gitmem dedim ) tırsıngen yani )
    saha deneyimim ve işaret bilgim yok ..dilin kemigide yok,yorumlarımı fazla ciddiye almayın...,kafanıza göre takılın.....rastgelsin..

Status
    hamzadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: selam arkadaşlar boyut değiştirme hakında

Alıntı fenerbahcelim69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boyut değiştirme hakında bilgisi olanlar,araştırmalar hakında yazarsanız hmm
    Peygamber efendimiz(aleyhisselatu vesselam)kucağındaki torunları için elini havaya uzatıyor,eli kaybolduktan sonra bir salkım üzümle tekrar görünüyor.Buyrun boyut değiştirme....Vesselam.

Status
    sartana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Vallahi arkadaşlar nasıl oluyor bilmiyorum ama rüyalarımda bazen olacakları görüyorum arkadaşlarıma söylüyorum ama inanmıyorlar sebebini bende bilmiyorum açıklayan olursa sevinirim saygılarımla

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    78
    Beğenilmiş
    33

Boyut değiştirmenin fizik ötesi bir olay olup olmadığı tartışılmakta. Lakin şöyle bir şeyde nbahsetmek istiyorum. Beynin en ücra köşesinde Küçücük bir organ var, Hipofiz bezi. Bu organ yapı olarak bir çam kozalağını anımsatır ve vücuttaki görevi bilinç ve bilinç altını kontrolü altında tutan bir organdır. Bu organ özellikle geçeleri dimetiltriptamin denizlen bir enzim salgılıyor ve bu sayede gece 3 civarı yoğun bir rüya görme seansı başlıyor vücutta. Bu enzimi bir çok şaman dini ayinlerinde belli karışımlar yaparak kullanmıştır. Vücudu fiziki ortamdan ruhani ortama taşıyan madde ve organ bunlardır. Ayrıca sırt üstü yattığımızda bu organa baskı yapıldığı için bir çok insan karabasan diye tabir ettiği bilinçli ama hareketsiz kalma gerçekleşir buda organın düzensiz çalışmasından dır. Bu enzimin kullanılması yasak değildir, lakin aşırı derecede halisünasyon yapan bir maddedir. İnsan vücudun da ağırlıklı olarak Doğum ve ölüm anında salgılanır. Kullananlar genelde farklı bir boyuta geçtiklerinden bahsetmiştir. Çok kapsamlı bir konu burada kesiyorum.
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Status
    Germiyanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    kütahya
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    7

Alıntı lg_e Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boyut değiştirmenin fizik ötesi bir olay olup olmadığı tartışılmakta. Lakin şöyle bir şeyde nbahsetmek istiyorum. Beynin en ücra köşesinde Küçücük bir organ var, Hipofiz bezi. Bu organ yapı olarak bir çam kozalağını anımsatır ve vücuttaki görevi bilinç ve bilinç altını kontrolü altında tutan bir organdır. Bu organ özellikle geçeleri dimetiltriptamin denizlen bir enzim salgılıyor ve bu sayede gece 3 civarı yoğun bir rüya görme seansı başlıyor vücutta. Bu enzimi bir çok şaman dini ayinlerinde belli karışımlar yaparak kullanmıştır. Vücudu fiziki ortamdan ruhani ortama taşıyan madde ve organ bunlardır. Ayrıca sırt üstü yattığımızda bu organa baskı yapıldığı için bir çok insan karabasan diye tabir ettiği bilinçli ama hareketsiz kalma gerçekleşir buda organın düzensiz çalışmasından dır. Bu enzimin kullanılması yasak değildir, lakin aşırı derecede halisünasyon yapan bir maddedir. İnsan vücudun da ağırlıklı olarak Doğum ve ölüm anında salgılanır. Kullananlar genelde farklı bir boyuta geçtiklerinden bahsetmiştir. Çok kapsamlı bir konu burada kesiyorum.
    güzel bir açıklamaydı kardeşim -)
    Hayat Cesurları Sever..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)