Sayfa 24 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 1421222324
Toplam 239 adet sonuctan sayfa basi 231 ile 239 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şakülün Kralı Cam

Status
    kabakburgiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    103
    Beğenilmiş
    52

Cevap: Şakül hk.

Alıntı enerji54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..................................
    ............... noktalamışsın .ben burda sitem görüyorum. eee hadi sor soracağın varsa,elimizden geldiğince cevaplayayım.her ne kadar nik,imin önünde unvan olmasada bildiğimizi okuruz.kansere care daha bulunamadı.??????????

Status
    Beğenmiş
    103
    Beğenilmiş
    52

Cevap: şakülün kralı cam

Alıntı sadex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam İbrahim Saraçoğlu bitki-hastalık ilişkisinden bahsederken şöyle dedi: ''Elinize kullanacağınız bitkiyi alın diğer elinizle ''sarkaç'' ı tutun,o bitkinin size iyi gelip gelmediğini anlayabilirsiniz'' dedi.. Konuya iliştireyim diye düşündüm..
    doğru tesbitler.yılaarca arge yapıldığı için,testler,çalışmalar,deneyler,işte sonuçları.b ilgi çok önemli.araştırınız.okuyunuz.tv de zararlı filimleri seyredeceğinize,belgeselleri seyredin.salı akşamı haberlerden sonra yaban tv. de mağaralara giriyorlar,perşembe akşamları.tgrt de var.çarşamba akşamları Bloomberg tv de var 9 da.dün akşam kıbrısla ilgili proğram çok güzeldi.barnabas tan bahsetti,lala paşa dan bahsetti.)(Renkler).faydalı yayınlar bunlar.daha önceki hafta bloomberg tv de renkler adlı proğram.çok güzeldi.her defineci bunu seyretmeli.hele sultan ahmette bi halıcının altında 4 kat aşağıda bi sarnıç gösterdi harikaydı.yapı hala mükemmel.sarnıç yarım ay şeklinde karşı duvarında Meryem,ana,kucağındada sarıp sarmalamış,isa.ziyarete açık değil zannedersem.

Status
    deli_ormanli77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    117
    Beğenilmiş
    55

Cevap: Şakülün Kralı Cam

arkadaşlar güzel bir konu olmasına karşın ara verilmiş.
    ben de şakül olayına merak sardım biraz.denenmiş bir olayı paylaşmak istedim.
    akik taşlı bir gümüş yüzüğe altın zincir taktım.soru cevap yöntemi ile denemeler yaptım.
    soru sormadan boşta sallanırken şakül ün direkt altına yöneldiğini gördüm.altın üzerine geldiğim zaman saat yönünde dönmeye başlıyor.
    gümüş te saat yönünün ters istikameti nde dönüyor .
    derinlik konusunu ise:
    yer altındaki altın madeni (örnek) 2 mt derinde diye mi soruyorum .deneme yanılma yöntemi ile örneğin 1,20 cm diye derinlik veriyor.
    bu yöntemde 40 cm yanılmam oluyor yaklaşık.denenmiştir

Status
    warning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Selamun aleyküm sakül cam derken ustam kristal olan makbuldür lakin profesyonel olmak gerekir kristal rengrarenk olur ışıkta bunlar zordur kristali ilk başta anlamak çok zor olsada tavsiyem yüzük gibi metaller ile başlanması kendinizdeki tepkiler önemli arkadaş gibi olmanız gerekir herşeyi istişare eder gibi olursanız bazı şeyleri asabilirsiniz bir kaç yıldır kullanıyorum ama şu 1 senedir elime almış değilim ama yinede ciddi bir alışkanlık yaptığını söyleyebilirim nerde şu var nerde boşluk var muhakkak nokta atışı yapamasanizda 2-3 metreye kadar bulabilmek çok büyük bir başarıdır ama inanın ustam zincir uzunluğu ile alakalı olmayabilir biraz daha ince ayrıntılı olabiliyor konu. Alın elinize ufak bir su şişesi tam ortasından delin ve içine az bir su koyun sakül gibi gezin suyu bulduğu anda işlem yapmaya başlayacaktır bunun türlü türlü olanları var selametle

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    153
    Beğenilmiş
    168

Herşey tecrübe, bilgi, birikim ve uygulama yöntemi önemli...
    Nasıl çakraları duyup kullanamıyorsakta... Böyle birşey var mutlaka....
    Verdiğim ölçüler önemli madde'nin özgül ağırlıkları ile alakalı...
    Konuyu baştan sona kadar okuyun mutlaka...
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    Beğenmiş
    103
    Beğenilmiş
    52

@warning ustam bide yiyecek ler üzerindede araştırma yap.mesela bi portakal,çürümeye başlayana tut,bide tazeye bak ne olacak.yediğin içtiğin hepsini evde denetle.mesela yoğurt bi incele.en ünlü markalar bile neler yapıyorlar gıda kodeksini nasıl sınıra getirdiklerini göreceksin.sağlığımızla kimlerin oynadığını göreceksin.tereyağına patates nasıl karıştırdıklarını göreceksin.ondan sonra millet kanserrr olur tabi.neyse susayım.

Status
    Beğenmiş
    103
    Beğenilmiş
    52

@fenerli ustam.maddenin inç değerleri çok önemli.inç değerini bilmekte yetmiyor.hesaplamasını yapılışını,yöntemini bilmek gerekiyor.bunları bilmeyen zaten ip boylarını ayarlaması imkansız.

Status
    beyazsirke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

@kabakburgiba Ustam;
    Yöntemi açıklar mısınız? İnç metre aldım. Pirinç şakülüm var.
    Sizin tecrübelerinizden faydalanmak isteriz.
    Teşekkürler...

Status
    beyazsirke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı kabakburgiba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @fenerli ustam.maddenin inç değerleri çok önemli.inç değerini bilmekte yetmiyor.hesaplamasını yapılışını,yöntemini bilmek gerekiyor.bunları bilmeyen zaten ip boylarını ayarlaması imkansız.
    @kabakburgiba Ustam;
    Yöntemi açıklar mısınız? İnç metre aldım. Pirinç şakülüm var.
    Sizin tecrübelerinizden faydalanmak isteriz.
    Teşekkürler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)