Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bulunamayan MEZAR

Status
    Ata.Kan.Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Bulunamayan MEZAR

Üstadlar arkadaşımın ısarırı ve ricası üzerine sizlerle paylaşmak istedim.Arkdaşımın köyünde orman için eskilerden kalma bir mezar varmış.Ama mezar bir qörünene birdaha qörünmüyormuş.Kaç kişi söylediqi için ciddiye aldım ve sizlerle paylaşıyorum.(Yani yalan veya sallama deqil) İşin qerçeqi nedir acaba ? Üç harflile le bir baqlantısı olabilir mi ? Veya tılsım olabilir mi ? Nacizane yorumlarınız nedir ? ve ne yapılması qerekir ? Önceden beri mezarda yüklü mal olduqu söyleniyor büyükler tarafından ...

Sayqılarımla
    Mükemmeli yakalamaya uğraş,o zaman başarı zaten seni kovalar !

Status
    Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı Meraklı-52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadlar arkadaşımın ısarırı ve ricası üzerine sizlerle paylaşmak istedim.Arkdaşımın köyünde orman için eskilerden kalma bir mezar varmış.Ama mezar bir qörünene birdaha qörünmüyormuş.Kaç kişi söylediqi için ciddiye aldım ve sizlerle paylaşıyorum.(Yani yalan veya sallama deqil) İşin qerçeqi nedir acaba ? Üç harflile le bir baqlantısı olabilir mi ? Veya tılsım olabilir mi ? Nacizane yorumlarınız nedir ? ve ne yapılması qerekir ? Önceden beri mezarda yüklü mal olduqu söyleniyor büyükler tarafından ...

Sayqılarımla
    s.a

değerli kardeşim,nedir bizim bu cınlerden cektıgımız.Allah c.c ben insanları tüm yaratılanlardan ustun kıldım dıye buyuruyor.acaba biz yeterınce Allah a guvenmıyormuyuz.haşa.besmele felak nas ayetel kürsü yaa Allah de tamamdır.

ayrıca madem bir görünene bir daha görünmüyor,orayı daha önce görmeyen birini götürün ehlisünnet olsun,iyce araştırsın.fotolasın rahatca,sonra göremiycek ya.görmüşken herşeyi incelesin.

daha sonra başka görmiyen birini yollar aradıgınıza bakarsınız.

ve daha sonra önemli ! kaçak kazıya hayır.
    “Din hurafeleri yok etmezse, hurafeler dini yok eder.”

Status
    Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı corckool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginç cinlerle alakası olacagını zannetmıyorum o yerını bulamamışlardır bende böle bır yer vardı bulundugum yere yakın bır yerde duvar kayada örme duvar olan bır yer vardı bu kış aradım bulamadım başka bır zaman vardım buldum yerı.yanı anlattmak ıstedıgım şu öle yere benzeyen bır çok yer olyor o mevkıde tam o mezarın oldugu noktauya varamamış olabılır o arkadaşların.o şekıl olan yerler çok ormana gırıyorsun her yer bırbirine benzıyor.bu şekıl bır yerdır orası.yoksa oraya konulan mefta ve oraya yapılan mezar zaten sabıttır hıç bır yere oynamaz ve kımsede taşiyamaz cinle felan alaksı yok bu işin

s.a

bal damlıyor bal,hep derim ifade özürlüyüm diye.bak ustalar ne güzel anlatıyor.
    saol ustam,güzel yorum.bütün suç cinlerinmi yaw,hep cin hep cin.(bak 3 harfli demiyorum,3 harfli diyince kızıyolarmış ozaman onlar anlamıyomuş,bu 3 harfliler kim diyolarmış)
    “Din hurafeleri yok etmezse, hurafeler dini yok eder.”

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yorumlarınız qercekten cok qüzel teşekkür ederim. Ama mezarı qören niyetlenip kazma kürek almak için eve qidp alıyor ve mezarı bir daha qöremiyor olay hep böyle millet hep böyle anlatıyor.birde aksi qibi qören kimseye haber veremiyor. tel cekmiyor o mevkide . birde hocaya danısılmıs qaliba qörenin qözüne perde iniyormus ve birdaha qöremiyormuş.mezar olduqu yerde duruyormuş YEEES hoca böyle anlatıyormuş

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı corckool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne perdesi yahu güldürmesinler adamı şimdihehehehehehehehehehe.ona kalırsa şimdı bu perde insanın gözundeki kaçıncı perde oluyıormuş .zaten gözümüzde perde var öldugumuzde o perde acılacak demekkı o hocacık aşmışşşş.
    sana bır tavsiye o mezarın oldugu yere cevresındekı açgaçlara renkli bez baglasınlar ve eve dogru geldıklerı güzergahada bez baglasınlar ara ara sonrada kazma kürek işi yapmasınlar.o mezarda ne bulacaklarsa artık.
    birde hocacıklarla bu işlerı yapmasınlar.göze perde gelıyormuş buna hakkaten çok gülerim hehehehehehehehehehehehehehehehehehe
    komedı gıbı valla bu hocacık
    Eywallah hehe İşlerim yoqun bu aralar Musait bir zamanda kendim de qidicem.Bende çok merak ediyorum açıkcası YEEES Bulabilirsem fotolayıp paylaşırım nedir ne deqildir tartısırz hehe

Sayqılarımla

Status
    secon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    böyle bir yer bende biliyorum çok duydum herkesten bizim burada kayıp mezar diyorlar gören bir daha görmüyor ne hikmetse.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı secon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir yer bende biliyorum çok duydum herkesten bizim burada kayıp mezar diyorlar gören bir daha görmüyor ne hikmetse.
    Çözeceqiz artık bundan sonra burda üstadlarla birlikte hehe

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)