Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kayayı peynir gibi ortadan ikiye ayırdık. = )

Status
    bluedream24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

kayayı peynir gibi ortadan ikiye ayırdık. = )

arkadaşlar ben sadece paylaşmak istiyorum birkaç sene önce olan bir anımı .inanmayan arkadaşlar olacak onlarada saygı duyuyorum belki gözlerimle görmesem bende inanmazdım.çok eski bir kaynaktan aldığımız çok sağlam bir duyumla bindik otobuse gittik siirt sınırına. bize soylenen belirlenen araziye gitmek ve boş bir tarlanın ortasında bir otomobil büyüklüğünde ki kakayı bulup hilti ili tek vuruşla oratadan ikiye bölmek.5 tondan az değil .!!nasıl olacak dersiniz kayayı bulacağız kayanın yanında bir yılan yılan bizi görünce kayanın içine kaçacak .onun girdiği deliğin hemen üzerine hiltiyle bir vuruş. neyse arabayla gittik sonra eşşeklerle iki saat sınıra yakın bir yer kayayı bulduk yılanı bulduk .yılan bizi görünce kayanın içine kaçacaktı bizim arkadaş onu öldürdü. = )..daha sonra yılanın girmeye çalıştığı deliğin üğzerine bir vuruşla araba buyuklüğünde kakayı oratadan ikiye edirne peyniri gibi böldük.küçük olan parçayı beraber iteledikten sonra kayanın altında çok dik bir tünel çıktı mağara gibi taş merdivenlerle iniliyor.ancak iki kişi yan yana inebilecek kadar.amma ne tünel 5 metreden sonrası gözükmüyor sis duman var ve içerden çeşitli sesler geliyor.karpuz buyuklüğünde taş atıyoruz içeriye kayboluyor tık ses gelmiyor.neyse bizim arkadaşlardan birtanesini gaza getirip aşşağıya yolladık ama halat falanda yokki beline bağlayalım .adam gitti bir saat yok iki saat yok üçüncü saatin sonuna yaklaşırken tam jandarmayı aramaya hazırlandııki arkadaş çıktı geldii.ne oldu nerdesin üç saattir diye sorduk arkadaş bize ne üç saati ben iki adim gittim geri geldim dedi .arkadaşa üç saniye gibi gelmiş üç saat.allahtan sağlam geldi.neyse aga başkasınımı gönderelim hep berebermi gidelim derken içerden gelen sesler çoğaldı.mecburen bıraktık geldik.o yerin şimdi akıbiyetinide bilmiyorum arkadaşlar.başımızdan boyle bir olay geçti paylaşmak istedim

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231
    güneydoguyu iyi bilirim burda yaşamış halklar tılsım işinde çok ileri idiydiler aynı kavimden aynı cagda yaşamış olsalar bile dogu batı arasında farklılık vardır hayırlı bayramlar
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    3
    s.a

ilginç bir olaymış,ben olsam merak eder yine giderdim.şuanki durumunu bilmek için.
    ama içeri girmekmi orda durr hehe

iyi bayramlar
    “Din hurafeleri yok etmezse, hurafeler dini yok eder.”

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    .olay biraz karışık uzun olmasın diye yazmadım.yanımızdaki arkadaşın biri oradaki malı gömenlerin 4 kuşak öteden torunuydu.ve o kaya her zaman orada değilmiş.o çocuk olmadan giderlerse kaya görükmüyor.bize söylenen bu .konunun başınada yazdım inamayan arkadaşlara saygı duyarım diye ama rica ederim inanmayan arkadaşlarım burada bayat esprilerle komedyenlik denemesi yapmasınlar.kimsseye bir şey kanıtlama mecburiyetim yok çunku bana bir getirisi yok.inanmıyorsa hikaye niyetine okusunlar.yaşayan arkadaşlarım bilir bu bana yeter.saygılar
    Konu bluedream24 tarafından (25.Ekim.2012 Saat 01:22 ) değiştirilmiştir.

lacivert24
    lacivert24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam

iyi bayramlar olması dileğiyle çok ilginç bir anı bu gömüyü yapan veya tılsımı yapan zevatın torunu sizinle olduğu muhakkak o halde burada ne gibi bir işlem yapılması gerektiğini bilmesi gerekirdi neden aşağıya bu adamı göndermediniz ifadenize göre başından sonuna kadar büyülü bir yer bu torun yanınızda olmaması halinde bu yere gitsenizde görünmeyeceği malum çok maharetli bir hoca bulmakta zor ne diyelim Allah yardımcınız olsun inşAllah...

Status
    cazador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    0
    Zaman tüneli olabilir yabancılar bu olaya bilimsel yaklaşırlar

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı lacivert24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bayramlar olması dileğiyle çok ilginç bir anı bu gömüyü yapan veya tılsımı yapan zevatın torunu sizinle olduğu muhakkak o halde burada ne gibi bir işlem yapılması gerektiğini bilmesi gerekirdi neden aşağıya bu adamı göndermediniz ifadenize göre başından sonuna kadar büyülü bir yer bu torun yanınızda olmaması halinde bu yere gitsenizde görünmeyeceği malum çok maharetli bir hoca bulmakta zor ne diyelim Allah yardımcınız olsun inşAllah...
    lacivert kardeşim bazen nerede durman gerektiğini bilmek lazım.ne olursa olsun canımızdan daha kıymetli değildir.

lacivert24
    lacivert24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam

Alıntı bluedream24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lacivert kardeşim bazen nerede durman gerektiğini bilmek lazım.ne olursa olsun canımızdan daha kıymetli değildir.
    eveeet işte bu...-) kutlarım bu ölçüyü iyi bilmek lazım hırsla hareket etmek hem bizleri hem de sevdiklerimizi üzer mevlam hakkımıza hayırlısını versin diyelim.

Status
    xbilalem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    dağlı
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

s.aleykum

Alıntı bluedream24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .olay biraz karışık uzun olmasın diye yazmadım.yanımızdaki arkadaşın biri oradaki malı gömenlerin 4 kuşak öteden torunuydu.ve o kaya her zaman orada değilmiş.o çocuk olmadan giderlerse kaya görükmüyor.bize söylenen bu .konunun başınada yazdım inamayan arkadaşlara saygı duyarım diye ama rica ederim inanmayan arkadaşlarım burada bayat esprilerle komedyenlik denemesi yapmasınlar.kimsseye bir şey kanıtlama mecburiyetim yok çunku bana bir getirisi yok.inanmıyorsa hikaye niyetine okusunlar.yaşayan arkadaşlarım bilir bu bana yeter.saygılar
    hikaye niyetine
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz…!

Status
    xenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ilginç? peki arkadaşın içeride herhangi bişey görmüş veya duymuşmu??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)