Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tılsımmı

Status
    celal taşköprü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    9

tılsımmı

arkadaşlar bir yer var daha önce bir papaz bu köye gelip biriyle anlaşıp adamlan beraber kazımaya başlarken papaz okuyormuş bu arada sanırım adam papazı devre dışı bırakmak için tehdit ediyor anlaşamıyorlar papazda diyor ben gidiyorum çıkarabilirsen çıkar diyor adam sonra gidip kazımaya başlarken köpek çıkıyor kemik yemeye başlıyor adam 6 aydır zor kendine geliyor.bize diyor ben gelip yerini size göstereceğim ancak 50 metre uzakta duracağım.biz sorduk neden papazlan anlaşamadınız. diyor papaz bana 100de bir vereceğini söyledi kabul etmedim. ama bize göre adam papaza yanlış yapmış gibi.bu tılsımsa nasıl bertaraf edilir.saygılar.

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,138
    Beğenilmiş
    231

Cevap: tılsımmı

tılsımdır çözümü basit olabilirdi eger olumsuz luklar yaşanmassaydı basitti gelen papaz başka tılsım yapmış olabildiği gibi yaşanan olumsuzluklar daha önce yapılmış tılsımı güclendirir bence en güzeli orayı unutmak
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    unalevren14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı celal taşköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir yer var daha önce bir papaz bu köye gelip biriyle anlaşıp adamlan beraber kazımaya başlarken papaz okuyormuş bu arada sanırım adam papazı devre dışı bırakmak için tehdit ediyor anlaşamıyorlar papazda diyor ben gidiyorum çıkarabilirsen çıkar diyor adam sonra gidip kazımaya başlarken köpek çıkıyor kemik yemeye başlıyor adam 6 aydır zor kendine geliyor.bize diyor ben gelip yerini size göstereceğim ancak 50 metre uzakta duracağım.biz sorduk neden papazlan anlaşamadınız. diyor papaz bana 100de bir vereceğini söyledi kabul etmedim. ama bize göre adam papaza yanlış yapmış gibi.bu tılsımsa nasıl bertaraf edilir.saygılar.

selam arkadaşım korkma sen gündüz yap bu işi bi köpekte bul yanına bagla oraya sanada bekçilik yapar gündüz dedim bol şans

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    52
    Beğenilmiş
    85

selam kardeşım ben ınanmıyorum oyle bır şeyın olacağına ben bugune kadaş çok şeyle karşılaştım bana boyle aynı konuları çok duydum gıdelım dedım anlatanlar hemen bız oyle duyduk sen yalnış anlama belkı arkadaşına bırısı anlatmıştır eyer boyle bır şeyın olduğunu duşunuyorsan yapacağın tek bır iş var kazacak olduğun yerı etraflıca çevırıp dahıre içine alacaksın okuyacaksın bılıyorsan bımıyorsan bır bılenı bulacaksın dhıreyı yaptınmı kaz bakalım karşına kopekmı çıkacak beyaz bır koyunmu.oda yoksa uzak dur derım burası bır şehıt yatır yerı olabılır çok karşılaşıldı boyle yerler vardır[ yatır .evlıya.şehıt .bırde .yetım.olanlar.

Status
    TEVFİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    1,361
    Beğenilmiş
    294

Alıntı ferık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam kardeşım ben ınanmıyorum oyle bır şeyın olacağına ben bugune kadaş çok şeyle karşılaştım bana boyle aynı konuları çok duydum gıdelım dedım anlatanlar hemen bız oyle duyduk sen yalnış anlama belkı arkadaşına bırısı anlatmıştır eyer boyle bır şeyın olduğunu duşunuyorsan yapacağın tek bır iş var kazacak olduğun yerı etraflıca çevırıp dahıre içine alacaksın okuyacaksın bılıyorsan bımıyorsan bır bılenı bulacaksın dhıreyı yaptınmı kaz bakalım karşına kopekmı çıkacak beyaz bır koyunmu.oda yoksa uzak dur derım burası bır şehıt yatır yerı olabılır çok karşılaşıldı boyle yerler vardır[ yatır .evlıya.şehıt .bırde .yetım.olanlar.
    S.a. Sayın Ustam Bende Amero Ustam İle Ferik Ustama Cani Gönülden Katılıyorum YEEES YEEES Allah C.C. Yar ve Yardımcınız Olsun derim :(( Saygılar. -)
    Lütfen izinsiz Kazı Yapmıyalım Yapanları Uyaralım.

Status
    lg_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklar Makamı
    Beğenmiş
    78
    Beğenilmiş
    33

Önemli olan niyet, sen oraya Allah için nasibini aramaya gidiyorsan hiç bir şey olmaz. Ama kalbinde başka hisler varsa uzak durmalısın.
    “Kırk ulu Çınar geliriz bir gece, Kırkımız da Kırklar yaşında, Kırkımız Kırk sancak taşırız, Kırk sancakta Kırk Püsküllü Kırk Zillidir,
    Kırk Akıllıyız Kırk Deliyiz, Kırk söyleriz Kırk susarız. Görmek istersen bizi Kırkımız da varda yokuz, yokta varız”

YORUMLARIM SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. KAÇAK KAZI KANUNEN SUÇDUR...lg_e

Status
    celal taşköprü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    yalova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    9

herkese teşekkürler yorumlarınız için sağolun arkadaşlar.saygılar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)